Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Llanelli [zmień miasto]

Llanelli -> Dialog nadal będzie się ukazywał

Dialog nadal będzie się ukazywał

2011-10-04 14:33:27

  Na razie mamy potwierdzenie, że na kolejne 6 numerów są fundusze. Problemy zaczną się podobnie jak w zeszłym roku wiosną.   

Nie ukrywam, że jest to dla mnie trudna sytuacja, ponieważ przerwy te nie wpływają dobrze na powodzenie tytułu. Jednakże biorąc pod uwagę, że jest to najprostsza forma informowania polskiego czytelnika, o tym co dzieje się w różnych sferach życia publicznego, będziemy starali się kontynuować naszą pracę. Jeżeli nie w formie drukowanej na pewno elektronicznej. Kiedy powiedziało się A trzeba powiedzieć B- mówi red. naczelna Agnieszka Raduj-Turko. Moim marzeniem jest aby zwiększenie objętości i nie ograniczanie się do krótkich informacji, które trzeba upchnąć na 4 stronach- dodaje.

Redakcja planuje mały lifting, jakie będą efekty przekonamy się już niebawem. Dialog ukazuje się już rok czasu, zyskał wierne grono czytelników nie tylko wśród polskich czytelników. Natomiast społeczność walijska chwali sobie informacje o Polsce jakie magazyn zamieszcza w języku angielskim.

 

MT

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa