Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Komunikacja -> Podróż pociągiem

Podróż pociągiem

2009-11-22 16:43:59

Kasy biletowe czynne są od poniedziałku do piątku od godz. 6:10 do 12:40, w soboty od 7:00 do 13:30, nieczynne w niedzielę.

Reklama ogólnosieciowa

Na peronie 2 znajduje się maszyna do zakupu biletów; płatność katą: dostępna jest 24/7.   Jeżeli nie zdążymy z zakupem biletu, zawsze możemy to zrobić w pociągu u konduktora (nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty).

Często może się zdarzyć, iż konduktor nie sprawdza biletów na trasie naszego przejazdu, dlatego podróżując np. do Barry Portu, może się okazać, że przejazd był za friko. Problemy pojawiają się na większych stacjach, chociażby już w Swansea. Tam, aby wydostać się z dworca musimy przepuścic swój bilet przez bramkę. Dlatego zaraz po dotarciu, należy udać się do punktu obsługi klienta (drzwi po lewej stojąc na przeciw wspomnianych bramek) i zakupić zaległy bilet.

Bilety powrotne kosztują tylko 10 pensów wiecej od pojedynczych (dzienne) i nie ograniczają nas czasowo. Aby sprawdzic połaczenia z Llanelli najlepiej zajrzeć na stroną internetową: http://www.firstgreatwestern.co.uk/Default.aspx

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa