Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Torbay [zmień miasto]

Torbay -> Tradycyjne polskie wesela i imprezy – teraz w Torquay!

Tradycyjne polskie wesela i imprezy – teraz w Torquay!

2009-07-06 09:50:44

PLANUJESZ wziąć ślub i chciałbyś zorganizować tradycyjne polskie wesele, jednak przerażają cię koszty organizacji imprezy w Polsce związane z wykupem biletów lotniczych dla rodziny i przyjaciół zamieszkałych w Anglii? A może zbliża się pierwsza komunia twojego dziecka i nie wiesz, gdzie zorganizować przyjęcie?

Reklama ogólnosieciowa

Steven King, manager hotelu Trecarn w Torquay, zaprasza wszystkich, którzy planują zorganizowanie tradycyjnej polskiej imprezy, niezależnie od charakteru, rozmiaru i rodzaju, do zapoznania się z ofertą hotelu, przeznaczoną wyłącznie dla polskiej społeczności:  „Mam przyjemność poinformować Państwa, że w związku z ogromnym zapotrzebowaniem ze strony społeczności polskiej w Devon, Trecarn Hotel, postanowił zaoferować naszym przyszłym polskim klientom możliwość organizacji imprez okolicznościowych oraz wszelkich imprez odpowiadających zapotrzebowaniu Polonii w Torbay“.

   Hotel oferuje możliwość wynajmu sali do organizacji przyjęć takich jak wesela, chrzty, rocznice, urodziny czy imieniny. Sala jest wysoce uniwersalna oraz niezależna. Posiada własny dobrze zaopatrzony  bar, parkiet do tańczenia oraz dowolną ilość miejsc siedzących.

 Skąd decyzja o organizacji polskich imprez? Steven mówi: „W naszym hotelu znaczna część pracowników pochodzi z Polski. Niektórzy z nich zajmują kluczowe stanowiska pracy, co może być bardzo pomocne  przy organizacji i planowaniu waszej imprezy. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia oraz zapewniamy kompleksową pomoc w dodatkowych sprawach organizacyjnych (takich jak polski ksiądz, polska oprawa muzyczna, fotograf, czy kwiaty i wystrój sali)“.

    Steven dodał, że hotel jest  w stanie zapewnić wyłączną obsługę w języku polskim celem wyeliminowania bariery językowej.

 Współpracując  z Karolem,  managerem baru,  managerowie hotelu Trecarn opracowali uniwersalną ofertę organizacji przyjęć przeznaczoną dla społeczności polskiej w naszym regionie. „Nasz szef kuchni przygotuje dla państwa tradycyjne polskie  dania w oparciu o państwa potrzeby i oczekiwania. Jest też otwarty na wszelkiego rodzaju zapytania i sugestie z państwa strony odnośnie menu.“ – mówi Steven.

 Jeśli obawiasz się o koszty wynajmu sali i organizacji przyjęcia, Steven podkreśla, że ich ceny są „racjonalne oraz mocno konkurencyjne (z pełną możliwością konsultacji czy negocjacji)“.

 Steven zachęca do odwiedzin hotelu celem dokładnego zapoznania się na z ofertą oraz uzyskania wszelakich informacji.

  Informacje można uzyskać również telefonicznie pod numerem telefonu  07885 860456 (Karol), w celu uzyskania dodatkowych informacji bądź przedyskutowania indywidualnych oczekiwań. Kontakt oczywiście w języku polskim.

  Steve dodaje: „Alternatywnie możecie Państwo kontaktować się bezpośrednio ze mną poprzez hotel, lecz obawiam się że mój polski nie jest tak biegły jak Karola!“

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 4)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa

Poradnik

Witaj w Infolinia.org

portalu społecznościowym łączącym wszystkich Polaków - tych na emigracji i tych w kraju. Nasz serwis to sieć ponad 100 stron o miastach w Wielkiej Brytanii lista

Twój panel administracyjny pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób dotrzeć do każdego miejsca w naszym serwisie, poświęć chwilę i zapoznaj się z możliwościami, które dla ciebie stworzyliśmy, abyś nie przegapił niczego ważnego.

ok