Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Będzie można przesłuchać Damiana Rz.

Będzie można przesłuchać Damiana Rz.

2011-08-26 09:28:24

W środę Damian Rz., który zabił 6 osób na Jersey, został zwolniony ze szpitala. Przebywał tam w stanie ciężkim, ale stabilnym od 14 sierpnia, czyli dnia tragedii. Teraz znajduje się w policyjnym areszcie.

Domniemany sprawca tragedii w St. Helier będzie mógł zostać wreszcie przesłuchany przez śledczych. O zwolnieniu ze szpitala wieczorem poinformował rzecznik policji w Jersey:

– Mężczyzna był pilnowany przez policjantów w szpitalu podczas leczenia obrażeń zadanych podczas wypadków, jakie zaszły na Victoria Crescent w St. Helier. Lekarze uznali, że jego stan jest na tyle dobry, by przenieść go ze szpitala do policyjnego aresztu – powiedział.  

Polak po dokonaniu zabójstwa chciał odebrać sobie życie. Chociaż zadał sobie ciężkie rany, lekarze w St. Helier zdołali go uratować. Sekcje zwłok wszystkich sześciu jego ofiar wykazały, że zabici: żona, dzieci, teść oraz przyjaciółka z dzieckiem, zginęli od ran kłutych.

 

 

http://goniec.com

 

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa