Mieszkanie Praca Ogloszenia Katalog Polspec Logo: Infolinia.org Poradnik Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum
logo



Rejestracja Rejestracja  Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
POLSKA IMPREZA
Autor Wiadomość
lukas 
Uzależniony



Wiek: 29
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 409
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 3:56 pm   

POLSKA IMPREZA już 18 Marca (niedziela) w klubie Clwb Ifor Bach
http://clwb.net/single.cfm?category_id=9

11 Womanby Street
Cardiff
CF10 1BR

(bardzo blisko Cardiff Castle)

WSTĘP WOLNY (start o 21:00)
piwo od 1 funta za butelkę i dużo dobrej nie tylko polskiej muzyki. Będzie nawet fajniej jeżli weźmiecie ze sobą jakieś (niekoniecznie polskie) towarzystwo.

SERDECZNIE ZAPRASZAM :okii:

PS
Jeżeli ktoś ma jakieś dobre polskie przeboje na płytach winylowych to niech koniecznie przyniesie ze sobą -DJ będzie bardzo wdzięczny.
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 28
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 193
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 7:33 pm   

Hmm... W sumie to czemu nie. W najbliższy weekend jadę do Doncaster, ale jeśli wrócę w normalnych godzinach to pewnie się pojawię. A jeśli się pojawię to pewnie z bandą pielęgnujących kulturę picia piwa rodaków ;) .

P.S. Jakoś nie podoba mi się nastawienie niektórych z nas do rodaków twierdzące, że Polacy to tylko kłopoty, "pain in the arse" i najlepiej jak najdalej... Nie można klasyfikować żadnej grupy na podstawie kilku (niestety zwykle najbardziej zauważalnych bo krzykliwych i wulgarnych) jednostek. Tymbardziej jeśli samemu się do tej grupy zalicza ;) . Dajmy sobie szansę ludziska.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Hubert 
Rozkręca się


Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 34
Skąd: Barry Island
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 10:12 am   

CO do polskich imprez:

http://wiadomosci.onet.pl...1,kioskart.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ewa
Gość
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 2:45 pm   

Hubert napisał/a:
CO do polskich imprez:

http://wiadomosci.onet.pl...1,kioskart.html


Najlepszy jest ten tekst:
"Wojtek, na co dzień prawnik, a od czterech lat po godzinach ochroniarz londyńskich klubów"
Kto takie bzdury wypisuje, jak rany?!
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 28
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 193
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 3:04 pm   

Hubert napisał/a:
CO do polskich imprez:

http://wiadomosci.onet.pl...1,kioskart.html


Wydaje mi się, że nie ma co porównywać Londynu do Cardiff. Kultura tutaj jest zupełnie inna, otoczenie inne i inne stosunki między Polakami. Przede wszystkim jest nas tutaj o wiele mniej, więc traktujemy się bardziej jak 'swojaków', niż jak potencjalną konkurencję czy cokolwiek w tym guście. Nie spotkałem się tu jeszcze z przejawem jakiejkolwiek wrogości ze strony Polaków, co najwyżej z obojętnością. Byłem natomiast na kilku imprezach z udziałem różnych grup rodaków i zawsze kończyły się one w świetnych nastrojach. Na podstawie tego mogę przypuszczać, że nasze Polskie imprezy - również te bardziej zorganizowane - mają dużą szansę się udać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 397
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 9:10 pm   

partizant napisał/a:
Kultura tutaj jest zupełnie inna, otoczenie inne i inne stosunki między Polakami. Przede wszystkim jest nas tutaj o wiele mniej, więc traktujemy się bardziej jak 'swojaków', niż jak potencjalną konkurencję czy cokolwiek w tym guście.


Mimo że Polacy na tym forum to ludzie sympatyczni i kulturalni (z wyjątkiem tej wrednej i cynicznej Renyi), to nie rozbiłabym sobie takich złudzeń. Wystarczy spojrzeć na niektóre rasowe twarze na ulicach Cardiff i tylko poczekać, aż się odezwą. Zgroza. I dlatego nie uważam, żeby w tym onetowym artykule było wiele przekłamań.

--
Renya
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 29
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 409
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 2:47 pm   

Cóż -tak naprawdę klimat miejscu nadają klienci, więc wszystko zależy od nas. Co do CLWB to nie jest to z pewnością miejsce dla dresiarzy, a pod względem muzyki na Manieczki na polskiej imprezie nie liczcie :611: Ja też uważam, że Polonia w Cardiff jednak znacznie różni się od tej londyńskiej (np. nigdy nie słyszałem o jakimś tutejszym polskim gangu), a jeżeli znajdzie się kilku buraków którzy uprą się żeby wszystkim innym popsuć dobrą zabawę, no to od tego jest ochrona żeby takich panów wyprosić. Osobiście na pewno nie zgodzę się z opinią że większość Polaków nie umie się kulturalnie bawić. Jeżeli porównać weekendową noc np. w Poznaniu z tym co dzieje się w tym samym czasie w Cardiff to takie porównanie wypada zdecydowanie na niekorzyść Walijczyków. Moim zdaniem im więcej fajnych i umiejących się kulturalnie bawić ludzi weźmiecie na imprezę ze sobą tym większa szansa, że następny artykuł na Onecie będzie o tym, że w Walii jest zupełnie inaczej. :lolek2:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 29
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 409
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:21 am   

:polen: :okii: :polen:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 29
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 409
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 3:41 pm   

:polen: :okii: :polen:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Gość

Wysłany: Nie Mar 18, 2007 7:04 pm   

mam pytanie... czy bedzie jakas selekcja przy wejściu? Tzn czy moge wejsc w butach sportowych czy mam odkurzyc eleganty :Smile1: ???
 
 
gozdziu 
Stały bywalec
MIS



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 75
Skąd: Grangetown
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 10:52 am   

no i jak sie udala polska impreza w Cardiff?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
purzyk 
Nieśmiały



Wiek: 27
Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 15
Skąd: wroclaw / cardiff
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 11:27 am   

Wiesz jak to na polskiej imprezie- byla bijatyka, ktos ukradl mojej kolezance torebke.. Czyli polski standard.

Przez caly moj okres bycia w cardiff trzymalem sie z dala od polakow i tak chyba pozostanie niestety.


:rozwalgnoja:


I zaraz pewnie na mnie spadnie grad obelg :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 29
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 409
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 2:49 pm   

purzyk napisał/a:
Czyli polski standard.


Jest niestety trochę racji w tym co piszesz ale chyba nie było, aż tak źle :Smile1:
Na pewno nie zgodzę się z Tobą co do tego, że "polska impreza"="patologia". Jesteś z Wrocławia, więc weźmy pod uwagę np. to polskie miasto. Przecież jest tam mnóstwo imprez, na których ludzie się potrafią dobrze i przyzwoicie bawić :okii: i to też są Polacy. I właśnie chodzi o to, żeby tacy ludzie jak Ty (jestem pewien, że jest was większość) nie pozwolili sobie zepsuć zabawy jakiemuś pojedynczemu burkowi, który myśli, że jest w remizie na weselu, bo niczego innego nie widział na oczy. Poprostu jeżeli widzisz kogoś takiego szepnij słówko bramkarzowi i sprawa będzie szybko i dyskretnie rozwiązana. Torebki czasem chyba giną wszędzie - jak nie wierzysz to zostaw portfel na stoliku w Walijskiej knajpie :lolek2:

Pozdrawiam
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
BeepBeep
Gość
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 6:32 pm   a zaczelo sie tak fajnie...

Imprezka zapowiadala sie genialnie...lokal klimatyczny...polmrok...fajne kanapy...muzyczka ktora grales na samym poczatku tez byla zacna;) wiesz co mam na mysli.) coz pozniej wraz z naplywem ludzi o innych gustach, musiales zmienic granie co rozumiem.) nie siedzialem zbyt dlugo...tematu bojki nie znam...ale zapewne staniesz przed wyborem...albo jedziesz z wiatrem manieczek i innych czugewe hehe albo robisz cos mniej popularnego...
Taka kolej rzeczy:P i juz;)
zobaczymy jak bedzie dalej...oby bylo dobrze;) czego Ci zycze z calego serca;)
ps. zywczyk z buteleczki byl dobry ;]
 
 
Kapczanek 
Rozkręca się


Wiek: 24
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 29
Skąd: Caerdydd
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 8:47 pm   

było śmiesznie...był żywiec i polski klimat ze wszystkimi swoimi dobrymi i złymi stronami

może jeszcze kiedyś wpadne... aczkolwiek jak chodzi o dobrą zabawe zwłaszcza wspartą procentami to preferuje komercyjną muze walijskich klubów...

tatam!
_________________
i dipped my thing in u, in a trunk of ur car under the Golden Gate Bridge in San Francisco...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 397
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 10:17 pm   Re: a zaczelo sie tak fajnie...

BeepBeep napisał/a:
albo jedziesz z wiatrem manieczek i innych czugewe


Zanim wyjechalam z PL, naiwnie, bardzo naiwnie myslalam, ze na emigracje to tylko elyty pojechaly, razem ze swoimi plytami The Police czy Blur i zaczytanymi Marquezami Millerami Hlaskami w plecakach. Od paru miesiecy widze, ze malo wiedzialam o zyciu. Dziekuje za relacje z imprezy w kazdym razie.

--
Renya
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 28
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 193
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 10:56 pm   

Wyszedłem z imprezy pół godziny po północy. Ominęła mnie więc ta bójka. To było coś poważnego?
Jeśli o same party idzie to było całkiem nieźle, szczególnie jak na pierwszy raz. Muza - kwestia gustu, więc się nie określę. Zaskoczyła mnie na pewno frekwencja (i organizatorów chyba też bo się szybko Żywiec skończył ;) . Ile nas tam było? Około setki? Chętnie wybiorę się jeszcze raz i wyjdę wcześnie żeby uniknąć dziadostwa :) .
Co mi się nie podobało to ekypa z męskiej toalety (babcie klozetowe takie). Okupiły kibel jak dodatkową lożę i zachowywały się, jakby ludzie tam przychodzący w wiadomym celu przeszkadzali im w super kibel-party. Bawić się ludzie a nie kiblować! ;)
Ehh. Poza tym brak większych zastrzeżeń.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
aluha 
Nieśmiały


Wiek: 27
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: cardiff
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 12:36 pm   

Muzyka rzeczywiscie na poczatku wydawala sie ciekawsza :okii: , choc pewnie to kwestia gustow. Misz-masz ludzi, ktorzy sie pojawili, byl nieco powalajacy - wiekowo, stylowo i miesniowo bym powiedziala.
Ogolnie nie bylo zle, jakos nie wyczulam tego idiotycznego podejscia typu "ile masz kasy, ja mam wiecej", ktore sie tu tak czesto zdarza wsrod rodakow.
No i Zywiec :pijak:
_________________
Ziemia jest okr?g?a, nie przywi?zujmy si? wi?c do kierunk?w:)Tokarczuk
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gebels
Gość
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 6:04 pm   

Nie wiem czy byliście kiedyś na polskich imprezach w Dublinie w Exchequer Pub (przy central hotel) lub w The Village - grał tam ten sam DJ ... i ja też czasem pomagałem.
 
 
AGA
Gość
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 7:10 pm   KOLEJNA POLSKA IMPREZA

HEJ!
Mam pytanko,dowiedzialam sie ostatnio ze sa organizowane w kazdy piatek polskie imprezy w clubie "the end" ale pojecia zielonego nie mam gdzie to jest a poszlabym z checia.Prosze o jakies wskazowki jak tam sie dostac
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,78 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama