Mieszkanie Praca Ogloszenia Katalog Polspec Logo: Infolinia.org Poradnik Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum



Rejestracja Rejestracja  Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieudacznicy czy geniusze?
Autor Wiadomość
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 397
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 5:43 pm   

Kapczanek napisał/a:

Troche to patetyczne, ale mam nadzieje ze oddaje sens.


Strasznie to dziwne jak na mnie, ale w całości się zgadzam z przedmówcą - zwłaszcza w kwestii szanowania siebie, ale też szanowania kultury Walijczyków. W końcu jesteśmy w gościach, nie u siebie, o czym niektórzy zdają się zapominać.

--
Renya
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kapczanek 
Rozkręca się


Wiek: 24
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 29
Skąd: Caerdydd
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 9:17 pm   

Cytat:
Kapczanek -byłem na twojej stronie w internecie i już wszystko jasne


co Cie tak oświeciło po wizycie na mojej stronie... :Scared:

Cytat:
Strasznie to dziwne jak na mnie, ale w całości się zgadzam z przedmówcą



nie jestem zbyt aktywnym uczestnikiem forum ale zdążyłem zauważyć że to się rzeczywiście rzadko zdarza :Smile1:
_________________
i dipped my thing in u, in a trunk of ur car under the Golden Gate Bridge in San Francisco...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
polskicambridge 



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 114
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 5:42 pm   Re: Nieudacznicy czy geniusze?

Renya napisał/a:
Emigranci to nieudacznicy, w Polsce nie potrafili sobie poradzić i dlatego wyjechali.

Oczywistym jest, że komentarze tej treści piszą polscy pracodawcy :mrgreen: , którzy chcą zniechęcić do wyjazdu wszystkich potencjalnych "murzynów". Bo kto w końcu bedzie im kieszenie napychał. A teraz trzepią porami, że trzeba będzie pracownika zarejestrować, zapłacić mu uczciwe pieniądze i szanować, bo "za bramą" nie czeka już kolejka chętnych do pracy.
_________________
Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Derby.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Manchester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Nottingham.infolinia.org | Oxford.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
groszek 
Rozkręca się
Bog, Honor, Rodzina


Wiek: 21
Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 26
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 8:14 pm   

To jest dosc trudny temat.

Kazdy do tego podchodzi indywidualnie. Trudno mi opisywac innych, bo kazdy ma swoje potrzeby. Niekturzy moze przyjechali, po to zeby ich dzieci mialy co jesc inni sa po to zeby pojezdzic po bur***ach i wiele innych powodow.

Mysle, ze jestesmy jednym z najmadrzejszych narodow na swiecie, ale tez dosc prostym (nie chce nikogo w ten sposob obrazic). Niekiedy nie potrafimy sie zachowac w odpowiedni sposob.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,93 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama