Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum ogólnym o Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz napisać o czymś co dotyczy twojego miasta, wtedy przejdź do odpowiedniego forum o twoim mieście, które znajdziesz w jednej z poniższych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
Autor Wiadomość
Dawid 



Wiek: 30
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 864
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 10:12 am   

omega1980 napisał/a:
3 lata zawodowego wojska, Panie Nemo, mam za sobą..
jestes pelen tajemnic, jest cos czego nie robiles? ;)
zarty, zartami, ale jaki bylby wg was scenariusz gdyby sie okazalo na podstawie niezbitych dowodow, ze za katastrofa stoi Rosja? Wojna?
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
omega1980 


Wiek: 29
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 321
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 12:13 pm   

Czy jest coś, czego nie robiłem? hm... Sam nie wiem.. Gdy miałem 18-24 lata, zmieniałem prace co 2,3 miesiące... Chciałem korzystać z życia i nauczyć się ... wszystkiego...
no i dziś, nie żałuję...

co do tematu...
hm....
Wojna? Raczej nie...
Nie oszukujmy się! Ten wypadek ... naszym politykom... jest jak, trafić szóstkę w totka!
Płaczą, żałują, udają... a tak naprawdę, 95% z nich w głębi duszy łapy zaciera...

Dziwne rzeczy tu się dzieją... Znowu wróciłem do TV i śledzenia polityki...
ehhh.....
Komorowskiego już ze stołka wytargali, i to za jajcuny... dosłownie...
Dziwne...
Najpierw na Tuska coś znaleźli, bo nagle zrezygnował... Teraz , Komorowski poszedł na bok i już nie jest kandydatem...
PIS musi mieć haka dosłownie na każdego, i to dosłownie takiego haka, że ... KANDYDATOM się nie opłaca ryzykować...
Jasno i wyraźnie z tego wynika, że połowa polityków to przekręty...
jeśli, boją się o COŚ, i tak łatwo dają za wygraną...
Co ten PIS na nich ma? to mnie zastanawia...

Nowym kandydatem jest: Kaczyński 2

i daję se łapkę upindolić, że ma 99% poparcia. Może nie z sentymentu, lecz ... litości.
Biedny brat Lecha, zostanie wybrany z ... litości, bo.. jaki on teraz biedny... nie?
I kółeczko się zamyka... Pis miał władzę i nadal będzie ją miał..., z małą różnicą, ... bo
będzie gorzej jak było. Kaczyński 2 (że tak powiem) jest kukiełką... Zawsze stał w cieniu brata i robił to co mu kazali... Zero własnego JA!
To się dopiero będzie działo...
  
 
 
nemo-nemo 
Uzależniony


Wiek: 37
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 310
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 2:01 pm   

A ja znalazłem coś takiego w kwestii katastrofy, teorii spiskowych i zamachowych

http://interia360.pl/pols...fy-tu-154,34028
 
 
 
omega1980 


Wiek: 29
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 321
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 2:45 pm   

pozostało dodać:

"a nie mówiłem..."

Gdy filmik pojawił się tutaj, na forum, zgrałem go, bo nie mogłem uwierzyć. W pierwszej kolejności poszedł pod Audacity... (zamieściłem screeny)
I tu się u Mnie zaczęło... Po wstępnej obróbce, wszystko wskazywało na oryginał. Poszperałem w necie i znalazłem tych filmów kilka... w różnych serwerach. Zgrałem, i a piac od nowa... Porównywałem jeden z drugim , trzecim itp.
Przyszła kolej na bardziej wybujałe programy do tworzenia i edycji podkładów w filmach. One, też nie wykryły innych kanałów, ingerencji w pasmo dźwiękowe...
I tu pojawił mi się znak zapytania...
Płakać czy się śmiać...
Oczywiście puściliśmy też filmik do TVN u... (chyba go nie mieli :-)
Przyszła kolej na znajomków... więc, i u nich to sprawdziliśmy. Tym razem na bajera sprzęcie z kapeli rockowej... Mają tam chyba z 5 pecetów i 2 chorych na umysł programistów-maniaków. Oni, też... potwierdzili, że.. to oryginał. Wtedy, w pomieszczeniu przez dobre pół minuty .... zapadła cisza...

ot.. teraz, pytanie:

Czy to .... dokończenie egzekucji, zamachu???
czy... drobni złodzieje chcieli obrobić to co zostało ???

Gdyby chcieli oskubać to... co dało się jeszcze odnaleźć we wraku (zegarki, telefony, kasa, broń) to... do ekspertyzy w Polsce dwa dni temu nie trafiło by 78 telefonów... znalezionych na miejscu wypadku...

Dziwne, to wszystko...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama