Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
Autor Wiadomość
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 1:33 pm   

tragedie podobno solidaryzują ludzi, a ta, jak widać - nie, już się podniosły głosy sprzeciwu pochówku Prezydenta i Jego Małżonki..
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 1:47 pm   

Jeszcze mało wiesz... Były już krzyki w TV na temat Rosjan! Polska komisja ma badać, czy oby przypadkiem nie było jakiegoś problemu na linii PILOCI > WIEŻA KONTROLNA
boooo.... są już niby jakieś nieprawidłowości wykryte przez Naszych...
he , he... Polak to zawsze winnych szuka u innych...
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 1:55 pm   

Rosjanom nie wierzę. Nie wierzę i już. Historia wielokrotnie wykazała, jak bardzo są fałszywi. Najlepszym przykładem jest Katyń.
To co się stało powinno nas Polaków zjednoczyć, ale nie - grupa krzykaczy już protestuje przeciwko pochówkowi prezydenckiej pary na Wawelu, czytam też różne komentarze w necie na ten temat i powiem szczerze - nóż mi się w kieszeni otwiera, właśnie za ten brak szacunku dla zmarłych.
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 2:06 pm   

Ja mam rzut beretem do Pałacu Prezydenckiego. Widzę, ilu tam stoi i krzyczy...
Zgadzam się z Twoimi słowami, i myślę, że wiesz..., dlaczego chcę stąd wiać...
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 7:39 am   

anieliczka napisał/a:
Rosjanom nie wierzę. Nie wierzę i już. Historia wielokrotnie wykazała, jak bardzo są fałszywi. Najlepszym przykładem jest Katyń.

ja tez im nie ufam. Dowodem jest to co zrobili w Gruzji.
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 7:45 am   

a po co szukać od razu w Gruzji?
he he
A problem kurka z gazem w PL???
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 9:48 pm   

A ja wczoraj widziałem jakiś filmek nagrany chyba telefonem, w którym słychać było po katastrofie jakieś strzały.
I też są już w związku z tym spekulacje.
Bo w sumie rzeczywiście te strzały tam było słychać po katastrofie samolotu.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:03 pm   

No nie pindol ???????????????????
Serio?

Dobijali tych co przeżyli?????????????
o kurw.............

Gdzie ten filmik?
Zgram, przeczyszczę, odfiltruję.. i zerkniemy co to...
 
 
Gość

Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 2:00 pm   

 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 2:43 pm   

Dokładnie ten filmek.
Słychać wyraźnie trzy odgłosy strzału.
Nie wydaje mi się że to jest fotomontaż.
Ale co to za strzały nie mam pojęcia.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 8:19 am   

Dźwięk autentyczny! To nie składanka!! Film nagrany kamerą z telefonu Sony Ericsson o rozdzielczości 480 x 360 w MONO i 44Hz...
Nie widać nakładki.
Sam zobacz...

Czerwony to miejsce w którym słychać strzały. Jednak, Jak dla Mnie, strzał zbyt stłumiony...
tak , jak by w ogniu znajdowały się naboje i strzelały od temperatury. Raczej jestem za tym, że eksploduje amunicja ochroniarzy prezydenta.



[ Dodano: Sob Kwi 17, 2010 9:05 am ]
Dziwi Mnie bardziej ten śmiech po strzale!! Nie potrafię jeszcze zbyt profesionalnie odseparować szumu w tym miejscu, lecz... logika podpowiada: po strzale z pistoletu lub karabinu każdy człowiek kuli łepek i się rozgląda milcząc!!!!! Szuka wtedy żródła strzału.... a tam, jak słychać, jest strzał i śmiech, tak jak by , osoba ŚMIEJĄCA SIĘ była świadoma tego wystrzału! To jest dziwne... Wyobraź sobie, że koło Ciebie wylądował podobnie samolot, lecisz na miejsce wypadku, i słyszysz strzały... Będziesz się cieszył tak jak ten na filmie??? To jest zastanawiające... Pierwszy strzał przytłumiony (ale, widać że mikrofon kamery skierowany w inną stronę), kolejne już czyste....
Sądząc po dźwięku (długość, poziom huku, ton) buło to maks. 7,5mm z broni krótkiej (pistolet itp.)

[ Dodano: Sob Kwi 17, 2010 10:05 am ]
No i kolejna rzecz, dość jasna... Gdyby eksplodowała amunicja w magazynku któregoś z ochroniarzy, nie było by aż takich odstępów czasowych pomiędzy wystrzałami. Poszedł by pierwszy nabój, za nim reszta umieszczona obok..., no chyba że... ochrona miała po jednym naboju... w co wątpię... Gdyby Ci którzy tam się pojawili, pomogli tym co np. przeżyli odejść szybciej, Rosja po zabraniu ciał do Moskwy już by się szybko pozbyła części ciał w których znaleziono kulkę... ale, to tylko moje domysły... Dlaczego ciała pojechały do Moskwy a nie do Warszawy?? ?? ?? ??
 
 
Gość

Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 8:45 pm   

Zakładając autentyczność filmiku jego autorowi groziło śmiertelne niebezpieczeństwo jako świadkowi. Dlatego zamieszczam informację która pochodzi z internetu i której prawdziwości nie mogę sam ustalić, ale myślę, że większe redakcje są w stanie sprawdzić czy człowiek o takim nazwisku był wtedy w okolicach Smoleńska, czy rozmawiał z rodziną o tym co widział i inne fakty. Jeśli to fałszywy trop może uda się wypytać okolicznych mieszkańców czy coś słyszeli o tym filmiku i jego autorze. Oto ta informacja:

“Osoba która ten filmik wrzuciła jako pierwsza na szybko go usunęła i jego konto też zostało usunięte! Autorem tego filmu był Andriej Mendierej, któremu wbito nóż w okolicach Kijowa 15 kwietnia 2010. Został przywieziony w tragicznym stanie do szpitala w Kijowie gdzie odłączono aparaturę!”

List otrzymany od specjalisty opracowującego systemy trójwymiarowej nawigacji, który rzuca nowe światło na możliwe przyczyny katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Oto treść tego listu:

“Jestem wykładowcą na Politechnice Hambuskiej i pracownikiem odpowiedzialnym za tzw. advanced research and development w Koncernie HarmanBecker Automotive Systems. Rozwijałem i współtworzyłem systemy trójwymiarowej nawigacji, dlatego też trudno mi sobie wyobrazić, jak system TAWS, który był zainstalowany w samolocie Prezydenta, może zawieść jeśli mu nie “pomóc.” http://www.wolnapolska.pl...cj-pokadow.html
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 8:14 am   

Pierd...ole..nie.... o szopenie!!! TVN puścił te nagranie! Od A do Z...
lecz... te strzały WYCIELI!! Na filmie w TVNie tych strzałów nie ma!!!!!
Przesłuchiwałem nagranie setki razy, setki razy je sprawdzałem nawet u kumpla który ma małe studio (mają jakiś zespół muzyczny). Czyścił, filtrował, i nic! To jest real!!!!!!!!!
W wersji filmu TVN słychać ciszę w miejscu gdzie padają strzały...

Kumpel rozesłał do TV ten filmik ze swoją notatką. Oto odpowiedzi:

TVNuwaga: film nie wnosi nic nowego
TVP1: nie zajmujemy się śledztwem
POLSAT: film nie jest autentyczny! odpowiedź już po 2h od wysyłki. Dobre co? Samo filtrowanie w studio trwało około 1,5h Szybki ten Polsat...
TV4,CANAL+,CNBC = brak odpowiedzi do dziś


Zamach jak ch....

Skorumpowany kraj i świat! Teraz już swojego jestem pewien...
i już wiem , dlaczego Jaruzelski nie poleciał...

Czemu Ruskie skurw..... tyle czasu czarne skrzynki trzymają?????????????
Po to by wgrać TAM swoją BAJKĘ!!!!!!!!!!
A Polak głupi jak but, czeka na skrzyneczki, z których WYJDZIE na błąd PILOTA!!!
Wszystko co konkretne, już skasowali!
Ja już jestem pewien, że ten wypadek to był wypadek kontrolowany!

[ Dodano: Sro Kwi 21, 2010 8:30 am ]
No i na dodatek, popatrzyłem, na recenzje z wypadków lotniczych. Wiecie jaki jest spory odsetek ludzi którzy przeżyli awaryjne lądowania samolotów?????
Samolot leciał nad ziemią, fakt, połamał się...
ale, nie wierzę, że nikt , a nikt nie przeżył....
Przeżyło co najmniej 10 osób! Takie jest moje zdanie. Teraz wiem też, dlaczego telewizja milczy... Była by wojna jak ch...
Przepraszam za słowa, ale ... gdy odtwarzam ten film to mi ręce latają...
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 9:47 am   

ta, rzeczywiscie cie ponosi, wlasnie dostalem na gg takie cos:

Cytat:
jesli uważasz że śledztwo rosyjskie w sprawie katastrofy samolotu prezydenckiego jest obiektywne, rzetelne, godne zaufania i nad wyraz przejrzyste to się nie wpisuj pod wnioskiem popierajacym powołanie międzynarodowej komisji, jednak jeśli masz wątpliwości to:

http://www.jacektrznadel....&id=73&Itemid=1

oczywiscie skorzystalem.

Mam jednak pare spostrzezen co do zamachu przez Rosjan. Obecnie nie tylko mowi sie o wypadku, ale takze o Katyniu, a Rosjanie caly czas tuszowali ta sprawe. gdyby chcieli zamachu to by go zrobili, ale nie nad swoja ziemia i nie przy tym Miejscu. Wg mnie im to nie na reke jest.

takze te strzaly na filmie i rozmowy, zostaly przetlumaczone i mozna je zobaczyc tutaj http://niezalezna.pl/article/show/id/33058
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 10:34 am   

Właśnie nie...
Gdyby zrobili zamach gdzie indziej, było by im trudniej ukryć! A na swoim podwórku, swoich załatwią szybciej, skrzynki wzięli to wykasują, i co im udowodnisz?
Jak udowodnić że parametry wysyłane do samolotu (wysokość, odległość itp.) były poprawne? Było by im bardzo ciężko dobrać się do innego lotniska jak do swojego...
Poczekamy jeszcze te kilka dni na odczyt ze skrzynek... Mają być ujawnione w 100% i podane do wiadomości publicznej...

Ja stawiam na:
-błąd pilota
-awarię jakiejś pierdoły w samolocie

A ze strony, tez skorzystałem

[ Dodano: Sro Kwi 21, 2010 10:41 am ]
Musi być 10.001 podpisów tak? czy 100.001? by miało to sens...?
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 1:16 pm   

nie wiem ile podpisow musi byc.

a tutaj jest ciekawy artykul o pochowku na Wawelu: http://www.rp.pl/artykul/...awelskiego.html
dziennikarze to powinni sie wstydzic ze pisza cos, bez wczesniejszej weryfikacji
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 6:07 pm   

Po przeczytaniu powyższych wypowiedzi podszytych emocjami i domysłami na temat różnych teorii spiskowych i cytowanymi wypowiedziami różnorakich ekspertów mam kilka pytań:

1. skoro tak bardzo zależało Rosji na zatuszowaniu sprawy Katynia,to zakładając, że to był zamach zmierzający do "uciszenia" dlaczego dokonali go na ludziach lecących właśnie na uroczystości ku czci ofiar poległych w Katyniu powodując ogólnoświatowe zainteresowanie tą sprawą?

2. czy ktoś w ogóle pomyślał o tym, że pracownicy BOR jeśli byli uzbrojeni mogli mieć załadowana broń specjalną amunicją o zubożonej ilości prochu zmniejszającą prędkość i siłę pocisku tak aby w momencie oddania strzału na pokładzie lecącego samolotu kula nie przebiła kadłuba?
 
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 6:42 pm   

SKASOWANO!
POST NIE NALEŻY DO OMEGA1980
Ostatnio zmieniony przez omega1980 Pią Maj 07, 2010 4:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 7:29 pm   

No to jak BORowiki obstawiając naszego (obecnie) byłego prezydenta maja załadowaną broń nabojami gazowymi i hukowymi to gratuluje. Cud, że go ktoś wcześniej nie odstrzelił.
jako ciekawostkę moge podać, że obstawa prezydenta Gorbaczowa w czasie wizyty w PL miała załadowana broń ostrą i rozkaz strzelania tak aby zabić.
 
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 9:53 pm   

SKASOWANO!
POST NIE NALEŻY DO OMEGA1980
Ostatnio zmieniony przez omega1980 Pią Maj 07, 2010 4:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama