Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Child Tax Credit
Autor Wiadomość
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 12:58 am   

Do decyzji odmownej powinnas mieć dołączony krótki dokument z miejscem na wpisanie daty i podpisania sie. Nie wiem jak teraz to wyglada ale tak było 2-3 lata temu. Upewnij sie, że w HO masz udokumentowane co najmniej 12 miesięcy ciągłej pracy w przeciwnym razie odwołanie nie ma sensu.
I tak na wszelki wypadek: jesli starasz sie o child benefit dzieci muszą byc na terenie UK.
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1656
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 10:31 pm   

nemo-nemo napisał/a:
co najmniej 12 miesięcy ciągłej pracy.

Dodam tylko, że mogłaś zmieniać pracodawcę, ale przerwa między jedną a drugą pracą nie może trwać dłużej niż 4 tygodnie - o ile się nie mylę.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
masakra
Gość
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 8:03 pm   

WITAM MAM PYTANIE,SKŁADAŁEM W 2007.r PAPIERY NA  CHILD TAX CREDIT I WORKING TAX CREDIY.I PO 11 MIESIACACH NAPISALI MI  ODPOWIEDZ,JEZELI ŻONA JEST W POLSCE TO SIE NIE NALEŻY,I MUSZE WYPISAC JESZCZE RAZ TA SAMA APLIKACJE ALE SAMEMU  TERAZ,W TYM SAMYM CZASIE KOLEGA SKLADAL ZE MNA TAKA SAMA APLIKACJE I ON WLASNIE DOSTAŁ PO 3 LATACH SPLATE,CZY MOGE COS ZROBIC W TEJ SPRAWIE ;)
 
 
merlin888
Gość
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 2:49 pm   

Witam wszystkich.Mam mały problem z child tax credit a mianowicie chciałabym zmienic zarobki.Podac aktualne z roku  2010/2011 bo naliczaja mi tylko 10 na tydzien z wyliczenia z roku 2009/2010.Moze wie ktos jak to zmienic.Dzwonilismy ale nic nam to nie dalo poniewaz oni mowia ze im nie mozna podawac zarobkow.Wie ktos gdzie to zglosic .Prosze o pomoc
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 10:25 pm   

a próbowałeś online? Jest tam zakładka gdzie umieszczasz aktualizacje dotyczące child benefitu
 
 
 
merlin88
Gość
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 3:08 pm   

Nie nie probowalismy ,nie wiedzielisy ze jest taka mozliwosc.A na jakiej to stronce?Mozna prosic o adres?Dzieki
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 8:48 pm   

proszę bardzo http://www.hmrc.gov.uk/ch...hange-circs.htm
 
 
 
merlin88
Gość
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 2:47 pm   

dzieki za stronke sprobuj to zmienic
 
 
Angelika84
Gość
Wysłany: Pią Cze 24, 2011 1:24 pm   

Cześć mam pytanie dotyczące Child Tax Credit. 2 tygodnie temu urodziła nam się córka i nie wiem czy możemy dostać ChTC. Zarobki mojego meża w tym roku podatkowym wyniosły 33,863 a moje 9,000. Wiec jest to mniej niz regulaminowe 58 175 funtow rocznie ale gdy używam kalkulatorów-online pokazuje, że nic nam się nie należy. Czy ktoś miał może podobną sytuację?
 
 
twinsplus1 
Nieśmiały
twinsplus1


Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 15
Skąd: Darlington (Anglia)
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 7:09 pm   

wychodzi wam tak gdyż wasz dochód za 2010/2011 wynosi więcej niż 41,300, ale jeśli w roku ppodatkowym 2011/2012 nie będzie więcej jak te 41,300 lub będzie mniej, to warto złożyć wniosek, nie będzie to dużo, ale zawsze to coś :)
 
 
agn.tur
Gość
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 12:40 am   

witam mam dziwny przypadek ponewaz staramy sie o child tax  od roku niby sa nam wysylane listy ktorych nie dostajemy , co idziemy to kazdy mowi cos innego raz ze zly adres raz ze zostalo wyslane najlepsze jest to ze powiedzieli ze nas skansulowali odrzucili bo nie odp. my im mimo ze nic nie dostalismy . zglosilismy to to nie powiedzieli nam nic o odwolani tylko o tym ze mozemy wypelnic na nowo aplikacje mimo ze twierdzili caly czas ze listy sa wyslane wiec wyslali ta aplikacje ktora jakim code doszla poszlismy tego samego dni  spytac sie o tamte listy a oni ze listy zostaly wyslane na zly adres wiec my mowimy ze jak to skora jakos aplikacja nowa doszla to ona zaczela sie miotac ze to nie mozliwe i ze niby one zostaly wyslane na 17 a my mieszkamy pod 7 poszlismy pom17 i co nic oni nie dostali . chcemy sie odowolac ale marnie to widzimy czujemy sie dyskriminowani przez tez urzad co mamy zrobic poradzcie to moj e -mail
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 6:35 pm   

zalecam przedstawienie sprawy w lokalnym oddziale CAB
 
 
 
agn.tur
Gość
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 8:56 pm   

bylismy w CAB i odpowiedzieli nam ze nic nam nie moga poradzic , i ze mamy sobie wypelnic na nowo aplikacje , rowniez oni nie wspomnieli nam ze mamy prawo do odwolania :/
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1656
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 9:27 am   

Spróbujcie jeszcze w Community Legal Advice .
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Japi
Gość
Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 8:22 pm   

A powiedzcie mi rodacy czy możliwe jest otrzymywanie jakiegośkolwiek benefitu jeżeli dziecko zostało z matką w polsce?
Nadmieniam , ze nie jesteśmy małzeństwem
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1656
Wysłany: Nie Kwi 15, 2012 5:25 am   

Japi napisał/a:
A powiedzcie mi rodacy czy możliwe jest otrzymywanie jakiegośkolwiek benefitu jeżeli dziecko zostało z matką w polsce?
Nadmieniam , ze nie jesteśmy małzeństwem



Child benefit.
Jeśli Twoja partnerka nie pobiera zasiłku rodzinnego na dziecko w Pl.
Przestrzegam, nie odbieraj tego osobiscie, lecz raczej chodzi mi o to, by przestrzec wszystkich, przed próbami oszukania urzędu, w ten sposób żeby pobierać zasiłek i tu i w kraju. (Bardzo dokładnie jest to teraz sprawdzane).
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
danyboy
Gość
Wysłany: Sro Kwi 18, 2012 10:35 am   

ciezka sprawa z ta wasza aplikacja nie wiem szczerze czy da sie cos zrobic jesli to rok trfa juz po miesiacy trzeba bylo dzwonic i sie dowiadywac, ale skoro jest teraz w polsce to po problemie.. nawet sie teraz nie staraj o to bo od tego roku sa drastyczne ciecia przez takie ososby wlasnie bo pobieraja dodatki a siedza w innych krajac.. dodatek na opgrzewanie domu we francji czy w polsce to przeciez kpina z ich systemu.. traca osoby ktore zyja w uk i napedzaja ich gospodarke.. juz nie jest tak kolorowo jak kiedys niestety trzeba to powiedziec, wiec do pracy rodacy a nie sie lenic w domach i ssac
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama