Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz si� na forum og�lnym o Wielkiej Brytanii. Je�eli chcesz napisa� o czym� co dotyczy twojego miasta, wtedy przejd� do odpowiedniego forum o twoim mie�cie, kt�re znajdziesz w jednej z poni�szych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Og�oszenie 
Zapraszamy do zapoznania si� z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wsp�lna podr�

aaaa
Poprzedni temat «» Nast�pny temat
Jak przes�a� pieni�dze
Autor Wiadomo��
Infolinia-Prasa
Uzale�niony


Do��czy�: 13 Pa� 2008
Posty: 382
Sk�d: Londyn (Anglia)
Wys�any: Sob Kwi 10, 2010 4:42 pm   


  1. » Z Wielkiej Brytanii do Polski

    1. Przewóz gotówki przy sobie
    2. W kopercie jako zwyk�y list
    3. Za pomoc� karty debetowej lub kredytowej
    4. Przelewem bankowym
    5. Poprzez wyspecjalizowane firmy

  2. » Z Wielkiej Brytanii do Wielkiej Brytanii

    1. Standing order
    2. Przelew bankowy
    3. Wp�ata gotówki na konto
    4. Przekaz przez internet
    5. Czek bankowy
    6. Postal order


Przeczytaj artyku�
 
 
papaja 
Niemowa


Do��czy�a: 10 Kwi 2010
Posty: 5
Sk�d: sopot (Pomorskie)
Wys�any: Sob Kwi 10, 2010 5:06 pm   

S�uchajcie, czy kto� korzysta� z przekaz�w pieni�nych WU http://westernunion.bzwbk.pl/ musze przes�a� pieni�dze swojemu m�owi, a nigdy jeszcze nie wysy�a�am pieni�dzy przez western union podobno w 15 minut b�dzie m�g� ju� w angli je odebra�. czy kto� korzystal mo�e z ich us�ug i mo�e si� wypowiedzie�?
 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Do��czy�: 03 Gru 2009
Posty: 686
Sk�d: Edinburgh (Szkocja)
Wys�any: Sob Kwi 10, 2010 5:24 pm   

Ja korzysta�em i powiem szczerze �e nie mam im nic do zarzucenia, opr�cz tego �e szybkie przesy�ki do 15 min. s� do�� drogie.
Osoba kt�rej wy�lesz pieni�dze musi jedynie mie� przy sobie jaki� dokument potwierdzaj�cy to�samo�� i numer ref. kt�ry dostaniesz po wys�aniu pieni�dzy.
_________________
"JUTRO TO DZI� - TYLE �E JUTRO"
"Gdyby wybory mia�yby co� zmieni�, to dawno zosta�yby zakazane." - Janusz Korwin Mikke
 
 
papaja 
Niemowa


Do��czy�a: 10 Kwi 2010
Posty: 5
Sk�d: sopot (Pomorskie)
Wys�any: Sob Kwi 10, 2010 5:28 pm   

dzi�kuj� za odpowiedz. zale�y mi w�asnie aby przes�a� w szybki spos�b pieni�dze.
 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Do��czy�: 03 Gru 2009
Posty: 686
Sk�d: Edinburgh (Szkocja)
Wys�any: Sob Kwi 10, 2010 5:31 pm   

Je�li wy�lesz t� opcj� w 15 minut, to mimo �e zap�acisz sporo, to mog� Ci powiedzie� �e do 15 minut te pieni�dze Tw�j m�� dostanie.
_________________
"JUTRO TO DZI� - TYLE �E JUTRO"
"Gdyby wybory mia�yby co� zmieni�, to dawno zosta�yby zakazane." - Janusz Korwin Mikke
 
 
papaja 
Niemowa


Do��czy�a: 10 Kwi 2010
Posty: 5
Sk�d: sopot (Pomorskie)
Wys�any: Sob Kwi 10, 2010 5:36 pm   

dzieki stokrotne, zawsze wole skorzysta� z czego� co juz jest sprawdzone.
 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Do��czy�: 03 Gru 2009
Posty: 686
Sk�d: Edinburgh (Szkocja)
Wys�any: Sob Kwi 10, 2010 9:03 pm   

Nie ma za co.
_________________
"JUTRO TO DZI� - TYLE �E JUTRO"
"Gdyby wybory mia�yby co� zmieni�, to dawno zosta�yby zakazane." - Janusz Korwin Mikke
 
 
nemo-nemo 
Uzale�niony


Wiek: 37
Do��czy�: 23 Pa� 2009
Posty: 374
Sk�d: Bristol (Anglia)
Wys�any: Sob Kwi 10, 2010 9:42 pm   

Polecam MONAYGRAM przesy�ka naprawde bardzo szybka (do 15 min.) odbi�r w PKO SA w z�ot�wkach lub euro. Wysy�a sie na poczcie
 
 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Do��czy�: 03 Gru 2009
Posty: 686
Sk�d: Edinburgh (Szkocja)
Wys�any: Sro Kwi 14, 2010 12:26 pm   

MoneyGram te� podobno mo�na zaufa�.
Sam osobi�cie nie pr�bowa�em.
_________________
"JUTRO TO DZI� - TYLE �E JUTRO"
"Gdyby wybory mia�yby co� zmieni�, to dawno zosta�yby zakazane." - Janusz Korwin Mikke
 
 
nemo-nemo 
Uzale�niony


Wiek: 37
Do��czy�: 23 Pa� 2009
Posty: 374
Sk�d: Bristol (Anglia)
Wys�any: Sro Kwi 14, 2010 3:34 pm   

Ja pr�bowa�em MonayGram i z do�wiadczenia powiem, �e nie podobno ale na pewno mo�na zaufa�. Z Wester Union nie korzysta�em nigdy ale nie raz s�ysza�em, �e komu� kasa zagin�a.
 
 
 
Krzysztoft456 
Niemowa


Do��czy�: 15 Kwi 2010
Posty: 1
Sk�d: Leicester (Anglia)
Wys�any: Czw Kwi 15, 2010 6:31 pm   

Witam
Jeszcze jest Momybrookers pisz� ,�e jeszcze bo korzystam z niego od trzech lat sporadycznie .Op�aty to 1,5% od kasy kt�r� przesy�asz i czas do 7-miu dni tz wysy�asz powiadomienie dostaje zaraz osoba pobieraj�ca w emailu .
Krzysztof
 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Do��czy�: 03 Gru 2009
Posty: 686
Sk�d: Edinburgh (Szkocja)
Wys�any: Wto Kwi 20, 2010 5:07 pm   

nemo-nemo napisa�/a:
Ja pr�bowa�em MonayGram i z do�wiadczenia powiem, �e nie podobno ale na pewno mo�na zaufa�. Z Wester Union nie korzysta�em nigdy ale nie raz s�ysza�em, �e komu� kasa zagin�a.


O MonayGram napisa�em "podobno" poniewa� z ich us�ug nigdy nie korzysta�em.
Nie s�ysza�em osobi�cie o tym aby kto� wysy�aj�c poprzez Western Union nie otrzyma� pieni�dzy.

>>>>
Krzysztof456 napisa�/a:
Witam
Jeszcze jest Momybrookers pisz� ,�e jeszcze bo korzystam z niego od trzech lat sporadycznie .Op�aty to 1,5% od kasy kt�r� przesy�asz i czas do 7-miu dni tz wysy�asz powiadomienie dostaje zaraz osoba pobieraj�ca w emailu .


A o tego typu przesy�aniu pierwsze s�ysz�.
Ale dobrze wiedzie�. ;)
_________________
"JUTRO TO DZI� - TYLE �E JUTRO"
"Gdyby wybory mia�yby co� zmieni�, to dawno zosta�yby zakazane." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Go��

Wys�any: Wto Cze 08, 2010 11:17 am   .

Ja korzystam z England.pl i musze przyznac ze to chyba najtanszy i najszybszy sposob na przeslanie pieniedzy. Pieniadze na koncie w Polsce mam doslownie w ciagu kilku godzin, przelew jak robie przez internet to mam za darmo i zawsze b.dobry kurs. Polecam
 
 
nemo-nemo 
Uzale�niony


Wiek: 37
Do��czy�: 23 Pa� 2009
Posty: 374
Sk�d: Bristol (Anglia)
Wys�any: Wto Cze 08, 2010 7:40 pm   Re: .

Anonymous napisa�/a:
Ja korzystam z England.pl i musze przyznac ze to chyba najtanszy i najszybszy sposob na przeslanie pieniedzy. Pieniadze na koncie w Polsce mam doslownie w ciagu kilku godzin, przelew jak robie przez internet to mam za darmo i zawsze b.dobry kurs. Polecam


Ja korzystam z LLoyds Money Transfer Card i musze przyzna�, �� dzia�a jak Leon zawodowiec: szybko, tanio i skutecznie a przede wszystkim bezpiecznie no i oczywi�cie zawsze super kurs. POLECAM!!


I tak sobie b�dziemy "jecha�" z reklamami. Wiadomo, ze ka�dy z nas ma w�asne preferencje wysy�ania pieni�dzy do Polski w zale�no�ci od kursu, szybko�ci, bezpiecze�stwa itd. itp.
A je�li juz ktos naprawd� szuka naprawde taniego bo naprawd� darmowego sposobu przes�ania pieni�dzy do Polski polecam poszuka� w pobli�u kogo� z tego samego miasta sk�d pochodzimy, zaprzyja�ni� si� z nim a jak bedzie jecha� do Polski poprosi� go o zabranie koperty (nie musi wiedziec co w srodku). Ja tak juz wysy�a�em nie raz i je�li chodzi o szybko�� obs�ugi oraz kurs, to nawet England.pl sie nie umywa :lolek2:
 
 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Do��czy�: 03 Gru 2009
Posty: 686
Sk�d: Edinburgh (Szkocja)
Wys�any: Czw Cze 10, 2010 4:20 pm   Re: .

A ja proponuj� nie umieszcza� reklam na forum.
Temat england.pl & Lloyds.TSB przerabiany by� ju� w innym w�tku w kt�rym to te� do b�lu umieszczana by�a reklama tej stronki.
�eby by�o jasne.
Od chwili obecnej je�li znajd� znowu reklam� tej stronki b�d� usuwa� j� bez t�umaczenia za co i dlaczego.
_________________
"JUTRO TO DZI� - TYLE �E JUTRO"
"Gdyby wybory mia�yby co� zmieni�, to dawno zosta�yby zakazane." - Janusz Korwin Mikke
 
 
nemo-nemo 
Uzale�niony


Wiek: 37
Do��czy�: 23 Pa� 2009
Posty: 374
Sk�d: Bristol (Anglia)
Wys�any: Czw Cze 10, 2010 4:38 pm   

Popieram :okii:
 
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Do��czy�a: 08 Lip 2009
Posty: 337
Sk�d: Northampton (Anglia)
Wys�any: Czw Cze 10, 2010 6:22 pm   Re: .

Cenzor napisa�/a:
�eby by�o jasne.
Od chwili obecnej je�li znajd� znowu reklam� tej stronki b�d� usuwa� j� bez t�umaczenia za co i dlaczego.


te� popieram, reklama kosztuje, wi�c takie cwaniaczkowate sposoby s� tu zdecydowanie nie na miejscu.
_________________

 
 
zbr
Go��
Wys�any: Pon Lip 19, 2010 8:14 pm   

troche z innej beczki - ma ktos jakiegos laptopa albo stacjonarke na sprzedaz ??? jak tak to prosze o szczegoly i jakis kontakt najlepoiej na gg 6177466
poozdrawiam
 
 
Wy�wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Mo�esz pisa� nowe tematy
Mo�esz odpowiada� w tematach
Nie mo�esz zmienia� swoich post�w
Nie mo�esz usuwa� swoich post�w
Nie mo�esz g�osowa� w ankietach
Nie mo�esz za��cza� plik�w na tym forum
Mo�esz �ci�ga� za��czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,44 sekundy. Zapyta� do SQL: 20
Reklama