Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> BLIŹNIĘTA - Jacy są nasi partnerzy?

BLIŹNIĘTA - Jacy są nasi partnerzy?

2009-02-27 23:19:28

BLIŹNIĘTA     (22 maja - 20 czerwca)

 

ŻONA ZE ZNAKU BLIŹNIĄT

Należy przyznać otwarcie, iż świat bez Bliźniaczek byłby bezbarwny i mdły, a miłość tylko biologicznym epizodem. To Bliźniaczka stwarza życiowe napięcia i elektryzuje partnerów. Dziewczyna ta na mężczyzn działa mobilizująco. Oczywiście na intelektualistów, nadążających za jej błyskawicznym pomyślunkiem. Mężczyzn zdobywa głównie swym dowcipem oraz żywą i błyskotliwą szermierką słowną. Ambicje intelektualne nurtujące Bliźniaczkę powodują, że chętnie zabiera się za literaturę, dziennikarstwo, pracę naukową, pociąga ją również praca w telewizji. Spotkać ją można wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i można nawiązać kontakt z interesującymi ludźmi. Wszystko co niesie urozmaicenie szarego dnia to żywioł Bliźniaczki i utrzymuje ją w napięciu. Gadatliwość Bliźniaczki oraz tendencja do przeskakiwania od jednego wątku tematycznego do drugiego w dyskusji bywają nieraz męczące, lecz obecni z reguły słuchają jej w napięciu, bo sposób mówienia ma żywy, obrazowy i interesujący. Mąż słucha mniej, znając już na pamięć jubileuszowe wydania jej przemówień.

Reklama ogólnosieciowa

Zaznajomiwszy się z głównymi cechami Bliźniaczki rozumiemy już, że niełatwo dobrać jej partnera, który sprostałby jej wymaganiom, przede wszystkim intelektualnym. Statystycznie udowodnionym jest fakt, że co trzecia Bliźniaczka rozwodzi się przynajmniej raz. - Bliźniaczka bowiem jest po prostu chora, gdy trafi na męża, o którym można powiedzieć, iż jest to "solidny typ z zasadami". Taki zanudzi ją wręcz na śmierć.

Bliźniaczka działa odświeżająco na umysł partnera, któremu w jej towarzystwie nie potrzeba ani kofeiny, ani innych środków pobudzających. Ale do tego potrzebna jest receptywność partnera, umiejącego docenić właściwie wspaniałe cechy Bliźniaczki.

Bliźniak w zodiaku jest znakiem najbardziej lotnym umysłowo, lecz także niestałym i najmniej konserwatywnym. Dlatego też każdy związek nie dobrany starannie i właściwie będzie z nim zagrożony.

Pożycie z Bliźniaczka nie jest trudne, jeżeli się będzie pamiętało o jej zainteresowaniach intelektualnych. Harmonia małżeńska bowiem polega między innymi także na zrozumieniu i poszanowaniu zainteresowań i potrzeb partnerki, szczególnie jeżeli chodzi o kobietę ze znaku Bliźniąt. Pani ta musi mieć kogoś bliskiego do wzajemnej wymiany myśli, z kim by rozmawiała i dyskutowała.

Żony ze znaku Bliźniąt prowadzą poniekąd podwójne życie: mąż, dom gospodarstwo - zainteresowania intelektualne, często zawodowe. Choćby panie te ciężko pracowały, zawsze znajdą wolną chwilę, aby trochę poczytać, czegoś nowego się dowiedzieć. W tym znaku spotyka się często pęd do dokształcania się. Przewidujący mąż będzie takiej żonie znosił do domu stosy książek. Musi jednak i sam poczytać trochę, aby móc zabrać głos, gdy żona zapyta go o zdanie lub zechce podyskutować na temat przeczytanego/dzieła.

Bodaj najodpowiedniejszy dla panny Bliźniaczki byłby partner ze znaku WODNIKA. Podobne temperamenty, wszechstronne zainteresowania, brak przesądów, uprzedzeń, delikatność, uprzejmość, ruchliwość, zamiłowanie do urozmaicania

sobie życia oraz rozległe zainteresowania intelektualne, to wszystkie plusy tego związku. Także partner z WAGI nadaje się na męża dla panny ze znaku Bliźniąt. Oboje są towarzyscy, cenią sobie wartości intelektualne, są uprzejmi, grzeczni i spory będą załatwiali w sposób kulturalny. Między nimi istnieje również dobra harmonia seksualna.

MĄŻ ZE ZNAKU BLIŹNIĄT

Czy można wyjść za zagadkę lub kameleona? - A można! Mam tu na myśli pana ze znaku Bliźniąt. Normalnie mądrzy partnerzy w małżeństwie idą na kompromis, starają się ze sobą żyć w zgodzie, nie narażając na szwank własnych indywidualności. Każde ustępuje nieco ze swych życiowych postulatów. -- Mąż ze znaku Bliźniąt jest we współżyciu trudny z powodu zmienności usposobienia. Jego szybkie tempo myślowe jest męczące. Można powiedzieć, że Bliźniakowi chronicznie dokucza gonitwa myślowa. Która żona potrafi co chwilę przestawić się poniekąd na innego partnera? Oczywiście, nigdy nie będzie się nudziła w towarzystwie takiego męża, ale którą z pań stać na takie intelektualne koziołki? -- Dlatego też mąż z tego znaku, mimo licznych cech dodatnich, jak: inteligencja, bystrość, grzeczność, delikatność, kulturalność, jest dla niektórych pań trudny we współżyciu. Można co prawda wzruszyć ramionami i chadzać własnymi drogami, jednak brak wzajemnego zrozumienia łatwo może wpłynąć na rozluźnienie kontaktów, co szczególnie w wypadku Bliźniąt bywa powodem przykrych następstw.

Mąż ze znaku Bliźniąt wymaga dużego zrozumienia i wyrozumiałości. Chcąc wejść z nim w ścisły kontakt duchowy, należy dostosować się do jego intelektualnych zainteresowań, co wcale nie jest łatwe dla każdej kobiety. Dla zachowania harmonii w małżeństwie warto jednak zdobyć się na wysiłek, w przeciwnym razie mąż będzie szukał duchowych kontaktów gdzie indziej, co może łatwo nabrać niepożądanego charakteru.

Bliźniakiem powinny interesować się szczególnie te panie, które najbardziej cenią intelekt partnera i będą dla niego równorzędnym przeciwnikiem we wszelkiego rodzaju pojedynkach słownych, które potrafią docenić i odparować błyskawiczne i efektowne ciosy w słownej szermierce. Mówiąc inaczej: nie może jedno walczyć szpadą, a drugie miotłą.

Najodpowiedniejszymi partnerkami dla pana Bliźniaka będą dziewczyny ze znaku Wodnika, a potem Wagi.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa