Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Polska -> Akcja CBŚ - 20 osób zatrzymanych

Akcja CBŚ - 20 osób zatrzymanych

2009-04-20 12:57:56


W wyniku prowadzonej wczoraj na terenie Warszawy akcji Centralnego Biura Śledczego zatrzymanych zostało 20 gangsterów.W akcji wzięło udział 250 policjantów, wspomaganych przez śmigłowiec ze snajperami na pokładzie.

Podejrzewa się, że w gronie gangsterów pojmanych wczoraj przez CBŚ jest jeden z liderów gangu mokotowskiego.

Policja poinformowała, iż zatrzymani - zarówno kobiety jak i mężczyźni - są w wieku od 26 do 48 lat. Zajmowali się m.in. handlem narkotykami, wymuszeniami rozbójniczymi i czerpaniem korzyści z nierządu. Podczas akcji policjanci zabezpieczyli mienie wartości 170 tys. zł.

Reklama ogólnosieciowa

 

W ubiegłym tygodniu policja zatrzymała natomiast 44-letniego Andrzeja P. ps. Salaput - domniemanego szefa innej z grup przestępczych - tzw. grupy markowskiej. Zatrzymany wtedy został też 30-letni Tomasza K. pseud. Gienek uznawany za prawą rękę "Salaputa". Tydzień wcześniej w Warszawie i okolicach policja ujęła 15 innych członków grupy markowskiej.

Według doniesień portalu tvp.info część zatrzymanych przestępców uczestniczyła w strzelaninie w Markach, która miała miejsce miesiąc temu.


Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa