Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliťszej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy moťna pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Róťne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Zyczenia
Autor Wiadomość
sahara72
Gaduła


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 12:45 pm   Zyczenia

Z okazji zblizajacych sie Swiat Bozego Narodzenia i nadchodzacego Nowego Roku pragne zyczyc wszystkim forumowiczom,ktorzy tu zagladaja i tym z ktorymi udalo mi sie pisac sympatyczne posty,wszystkiego najlepszego,samych pogodnych dni,sukcesow w zyciu osobistym i zawodowym,i wszystkiego czego sami sobie zyczycie...
Pozdrawiam..

http://uk.youtube.com/wat... ... re=related
 
 
Rafi Skórniewski
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 197
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 1:05 pm   

Zdrowych i pogodnych, a zwlaszcza rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia !!! Z polskimi potrawami, z pasterka i koledami !!!
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !
http://uk.youtube.com/watch?v=8jEnTSQStGE
_________________
Si vis pacem, para bellum
***************
http://vicealigator.geoblog.pl
http://koniecswiata.net
 
 
pluto1985
Gaduła


Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 58
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 11:10 pm   

tez sie dolanczam do zyczeni
_________________
za bledy przepraszam z gury pozdrawiam grzes
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Gru 16, 2008 10:56 pm   

[quote="Rafi Skórniewski":23bnf4ew]Zdrowych i pogodnych, a zwlaszcza rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia !!! Z polskimi potrawami, z pasterka i koledami !!!
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !
http://uk.youtube.com/watch?v=8jEnTSQStGE[/quote:23bnf4ew]

A czy ktoś potrafi wymienić nazwiska wszystkich wykonawców, biorących udział w tym nagraniu, ale w kolejności, w jakiej pojawiają się w teledysku?
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Gru 16, 2008 11:07 pm   

Zdrowych i Wesołych Świąt życzę Wam, Drodzy Rodacy.
Załączam moją ulubioną kolędę:
[url:4ho773j9]http://uk.youtube.com/watch?v=EjiRxrQx2Nk&feature=related[/url:4ho773j9]
 
 
sahara72
Gaduła


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 4:14 pm   

niestety wszystkich nie,ale mam nadzieje,ze wiekszosc...i tak w kolejnosci:Bob Geldof,John Taylor z Duran Duran,Sting,Paul Young,Boy George,Phil Collins,George Michael,Simon Le Bon z Duran Duran,i tu dziura,zupelnie nie kojarze tego wykonawcy,nastepnie Bono z U2,no i dalej tez mi nazwiska umknely,jest tam na pewno zespol ktory wystepowal w filmie "Papierowe malzenstwo",to taka produkcja polsko-angielska,w glownej roli kobiecej Joanna Trzepiecinska,ale nazwy zespolu niestety juz nie pamietam... :(
mam nadzieje,ze ktos sie pokusi i napisze nazwiska wszystkich,bo juz teraz chcialabym poznac komplet wykonawcow...pozdrawiam :D
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 4:20 pm   

I tak nieźle, chociaż Ci pierwsi byli najłatwiejsi do rozpoznania. :-)
 
 
sahara72
Gaduła


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 4:25 pm   

Tak czulam,ze mnie zgasisz :( a taka bylam z siebie dumna :) szkoda,ze to trwalo tylko chwile :(
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 4:51 pm   

Hehehe. Napisałem że nieźle. A "nieźle" z moich ust znaczy "fantastycznie". :-)
Więc nie przejmuj się i rób ten jabłecznik czy inną szarlotkę. :-)
 
 
sahara72
Gaduła


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 5:18 pm   

Wypada mi chyba podziekowac za to "niezle"? W takim razie bardzo sie przyloze do tego jablecznika,obiecuje :)
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 5:32 pm   

No widzisz, już lepiej. :-)
 
 
sahara72
Gaduła


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 5:33 pm   

Grunt to dobra motywacja :D
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 5:34 pm   

Grunt to złapać grunt. :-)
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 5:35 pm   

My tu sobie gadu gadu a mi piekarnię zamknęli. I z czym zjem teraz swój bigos? :-(
 
 
sahara72
Gaduła


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 5:38 pm   

Swoj?,czy z Tesco? :)
Chociaz moze ja Cie nie doceniam? :)
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 5:40 pm   

Doceniasz doceniasz. Bigos kupuję w Sainsbury's, ale jeszcze go doprawiam różnymi dodatkami, bo jest troszkę za "cienki". :-)
 
 
sahara72
Gaduła


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 5:43 pm   

Zawsze to cos... :) wazne,ze Tobie smakuje :) mam nadzieje :)
 
 
softcell
Gaduła


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 44
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 7:18 pm   

[quote="sahara72":2to34x8f]niestety wszystkich nie,ale mam nadzieje,ze wiekszosc...i tak w kolejnosci:Bob Geldof,John Taylor z Duran Duran,Sting,Paul Young,Boy George,Phil Collins,George Michael,Simon Le Bon z Duran Duran,i tu dziura,zupelnie nie kojarze tego wykonawcy,nastepnie Bono z U2,no i dalej tez mi nazwiska umknely,Mnie[/quote:2to34x8f]
A mnie ta "kojlęda" z YouTube startuje od Paula Young'a, potem Boy George, George Michael, Simon Le Bon, Sting, ten następny jest chyba ze Spandau Ballet - Gary Kemp, Bono z U2, na perkusji Phil Collins, tu na krótko nie wiem kto, znowu Sting, Boy George, z tej śpiewającej czwórki nie znam nazwiska tego w czarnym swetrze a potem to już masakra - ale Bananarama chyba w komplecie :-) - no dobra nie zabłysnę.
Wesołych Świąt
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 9:08 pm   

Na początku idzie Bob Geldof, potem widzimy gadającego Tony Hadleya ze Spandau Ballet (chyba), potem widzimy Stinga. Pierwszy zaczyna śpiewać Paul Young, po nim Boy George, kadr na Phila Collinsa, śpiewa George Michael, za konsoletą chyba Midge Ure, potem znów George Michael, potem Simon Le Bon, potem Sting w duecie z Simonem Le Bon, potem chyba Midge Ure, potem znowu Sting, potem trio Sting, Bono i Simon Le Bon, potem Bono solo, ponownie Phil Collins, następny to chyba Gary Kemp albo Tony Hadley ze Spandau Ballet, potem Sting, potem Boy George, no i migawki różnych muzyków, których trudno mi rozpoznać, gdyż nie byli frontmanami. Dalej to już zabawa dla cierpliwych, ale ten w żółtym to Marilyn, trzy laski to Bananarama w komplecie, dwóch murzynów to chłopcy z Kool & The Gang, ten starszy blondyn z długimi włosami to Rick Parfitt ze Status Quo, ta ładna murzynka to Jody Watley z Shalamar, ten blondyn w czarnym swetrze to chyba Glenn Gregory z Heaven 17, ten śmieszny chudzielec z kitką to Francis Rossi ze Status Quo, potem można zobaczyć po oooo Boy Georga duet Paul Weller ze Style Council i Glenn Gregory. :-)

Trudno mi rozpoznać niektóre twarze mimo tego, że teoretycznie powinienem ich rozróżnić bez problemu. Jednak muzyka new romantic nie za bardzo mnie "kręciła", chociaż z drugiej strony bardzo lubię płytę "Vienna" zespołu Ultravox, czy solowe projekty Midge Ure a i Human League tez bardzo sobie ceniłem. Hm, chyba mimo wszystko muszę sobie przypomnieć tamte czasy. :-)
 
 
sahara72
Gaduła


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 47
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 17, 2008 9:59 pm   

Ales Ty dokladny :) wyrazy podziwu :)ale po Geldofie ten ladny to na pewno John Taylor,pamietam jak sie w nim kochalam,gdy bylam malolata:),az tak bym sie chyba nie pomylila:) a poza tym chodzilo wlasnie oto kto sie pojawia pierwszy,a nie kto zaczyna spiewac,prawda? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire | Maximus-Oświetlenie |
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama