Mieszkanie Praca Ogloszenia Katalog Polspec Logo: Infolinia.org Poradnik Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum
logo



Rejestracja Rejestracja  Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zgubione dokumenty
Autor Wiadomość
wioleta
Gość
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 5:26 pm   zgubione dokumenty

Czy nikt nie znalazł przypadkiem dokumentów (paszportu i dowodu osobistego) na nazwisko Wioleta Stuła. na znalazcę nagroda. Jeszcze jedno, może ktoś wie jak to zrobić żeby jak najszybciej zdobyć jakikolwiek dokument ze zdjęciem? Bo w konsulacie w Londynie mam się zgłosić 23 października żeby dopiero złożyć wniosek (!!!). potem jeszcze 4 tyg. czekać na dokument! A teraz są mi BARDZO POTRZEBNE. Dzieki za jakiekolwiek informacje.
 
 
Dawid 



Wiek: 28
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 466
Piwa: 4/2
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 11:04 pm   

dziwne, bo ja do nich kiedys pisalem i wyslali mi poczta wniosek do wypelnienia (w koncu go nie wypelnilem, tak wiec co dalej to nie wiem)
_________________
_______________________

Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Derby.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Manchester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Nottingham.infolinia.org | Oxford.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wioleta
Gość
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 8:36 am   

Dawidzie. Od 26 sierpnia weszły nowe przepisy które mówią o tym, że trzeba osobiście złożyć wniosek. Wszystkie wizyty musisz rezerwować telefonicznie (inaczej ci w ogóle nie przyjmą). Kolejki są kilometrowe. Wczoraj czytałam artykuł w którym był opisany chłopiec który był na odwiedzinach u ojca w UK i jak wyjeżdżał to skradziono mu dokumenty, kompletnie nie miał jak się wydostać. Wrócił do ojca i próbowali się dodzwonić do konsulatu. Udało im się dopiero na drugi dzień(!) i oczywiście kazali mu czekać ładnych parę tygodni (!). I rzeczywiście tak jest. Przed konsulatem jest kilometrowa kolejka. na kilkaset tysięcy Polaków jest tylko 6 konsuli. Ministerstwo w Polsce mówi, że jest bezradne (jak zwykle). Także nie życzę nikomu gubienia teraz dokumentów. :cry: Pozdrawiam ludzi z Cardiff!
 
 
Dawid 



Wiek: 28
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 466
Piwa: 4/2
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 9:36 am   

to wszytsko wyjasnia, wniosek przyslali mi w lipcu,
_________________
_______________________

Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Derby.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Manchester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Nottingham.infolinia.org | Oxford.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama