Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cenzor
Pon Kwi 12, 2010 5:27 pm
Szukam opiekunki
Autor Wiadomość
Marta
Niemowa


Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 1
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 10:10 pm   Szukam opiekunki

Witam serdecznie. Mieszkam w Cardiff razem z synkiem (w kwietniu skonczy 3 lata), maz nadal pracuje w Polsce, przyjezdza czesto, ale jednak nie jest tu na stale, wiec jako praktycznie samotna, pracujaca matka mam nianie mieszkajaca z nami (z Polski). W zwiazku z tym, ze niania wraca juz do kraju, zastanawialam sie, czy ktoras z Was, siedzaca w domu i opiekujaca sie wlasnym dzieckiem (najchetniej w podobnym wieku) nie bylaby zainteresowana dorobieniem i przygarnieciem mojego sloneczka na poltora miesiaca- od 12.02 do 22.03. Do 12.02 bede miala opiekunke, a 22.03 lecimy na wakacje do PL, wiec zamiast sprowadzac opiekunke na niecale 1,5 miesiaca, moze udaloby sie zorganizowac opieke dzieki ktorejs z Was?
Chodzi mi o opieke pn-pt, w godzinach 8.00-18.00, z tym ze 3x w tygodniu synek chodzi do nursery (8.00-13.00) i wtedy trzeba by go odebrac o 13.00 - mysle, ze musialaby to chyba byc mama zmotoryzowana. Mieszkamy w Ely, nursery jest w Canton, ja pracuje w centrum.
Jesli ktoras mama jest zainteresowana, prosze o kontakt.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 5:26 pm   

Brak zainteresowania tematem od 2006 roku.
Temat przeniesiony do działu - śmietnik.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - manga
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama