Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Step by Step - Polish and English Study Centre
Autor Wiadomość
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 5:36 pm   Step by Step - Polish and English Study Centre

Step by Step Polish and English Study Centre zaprasza na kursy języka angielskiego prowadzone przez doświadczonych nauczycieli!!!

Oferujemy kursy dla: Początkujących, Średniozaawansowanych, Zaawansowanych oraz przygotowujące do egzaminów: PET, FCE, CAE

Proponujemy również ośmiotygodniowe kursy przygotowujące do podjęcia pracy w Anglii (przygotowanie do rozmów z pracodawcą, nacisk na specjalistyczne słownictwo)

Organizujemy małe grupy 8 - 10osobowe lub zajęcia 1 to 1, w profesjonalnie wyposażonych w sprzęt multimedialny salach wykładowych

Czas trwania kursu:
120h - dwa spotkania po trzy godziny w tygodniu
48h - krótki kurs - dwa spotkania po trzy godziny w tygodniu

KONKURENCYJNE CENY!!!

W cenie kursu oferujemy zestaw podręczników + CD oraz zajęcia z Native Speaker'em
Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: [b:ztz0h4dh]07766374128 [/b:ztz0h4dh]

ZAPRASZAMY!!!

Step by Step Polish and English Study Centre zaprasza:

[b:ztz0h4dh]DZIECI I MŁODZIEŻ do Szkółki Polskiej[/b:ztz0h4dh]

prowadzonej przez doświadczonych nauczycieli. Zajęcia zawierające elementy literatury, historii, geografii i kultury polskiej

odbywać się będą w każdą sobotę od 09:00 do 14.00

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: [b:ztz0h4dh]07766374128 [/b:ztz0h4dh]
ZAPRASZAMY!!!
_________________
Punk not Dead !
 
 
barbaraev
Uzależniony


Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 208
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 10:38 pm   

czy szkolka ta bedzie przygotowywac do egzaminow GCSe i A level z polskiego? jakie sa te konkurencyjne ceny? konkurencyjne w jakim sensie?
 
 
mania
Niemowa


Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 1
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 12:23 pm   

Wczoraj kontaktowałam się z tą szkółką i zapowiada się bardzo obiecująco.
Mają to być spotkania dzieci i młodzieży polskiej prowadzone przez mgr filologii polskiej i dr nauk historycznych a dla młodszych prowadzone przez doświadczoną przedszkolankę i nauczycieli j. angielskiego. Nie będą na razie przygotowywać do egzaminów, ale są otwarci na propozycje. Nie będzie rygoru :D przynajmniej tak powiedziała ta Pani, z którą rozmawiałam. Powiedziała, że nacisk stawiają na integrację połączoną z nauką w miłej atmosferze. Nareszcie jakaś alternatywa.... a cena też nie wygórowana moim zdaniem, udzielają wszystkich informacji przez telefon. Tylko nie pytałam o angielski, bo to mi akurat nie potrzebne. poza tym ma nie być spędu 20-30 dzieci na jednych zajęciach ... a znamy takie przypadki...
 
 
skrepan
Stały bywalec


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 83
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lip 28, 2007 10:34 pm   

prosilbym o program lekcji dla uczniow w wieku 9 i 12 lat. czy szkola w ramach tych lekcji bedzie mogla pomoc uczniom w j.angielskim?
 
 
SKR_N_W
Stały bywalec


Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 1:04 pm   

czy ktos wie od kiedy to rusza?
 
 
aronia
Uzależniony


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 331
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 4:54 pm   

a numer telefonu jest podobny do telefonu z "POLISCH POINT" czy to stamtad pochodzi pomysl tej szkolki?
_________________
http://www.gapphotos.com/...p?imageno=65463
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 8:00 pm   

nie stamtąd.
 
 
Step by Step
Niemowa


Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 9:24 am   

Szanowni Państwo!!! Wszelkich informacji udzielimy Państwu pod podanym numerem telefonu, zainteresowanych prosimy o kontakt. Naprawdę wolelibyśmy nie upubliczniać wszystkich informacji na forum. Dziękujemy.
 
 
naimad
Uzależniony


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 298
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 10:27 am   

Zabrzmialo tajemniczo :) Troche dziwnie brzmi jesli szkola woli nie upubliczniac informacji. Jakby moich dzieci to dotyczylo to wolalbym informacje upublicznione i skoro powierzam dzieci komus, to gdzies w ogloszeniu powinnien sie pokazac: "register in England No.", wtedy przynajmniej moge sprawdzic czy wszyscy nauczyciele sa po "criminal check" i czy maja czysta kartoteke i moga pracowac z dziecmi.
 
 
Step by Step
Niemowa


Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 1:10 pm   

Proszę Państwa, bardzo proszę zainteresowane osoby o kontakt telefoniczny, ofertę możecie Państwo sprawdzić w ogłoszeniu, a resztę szczegółowych informacji podamy przez telefon, łącznie z terminem spotkania dla chętnych, gdzie dowiecie się Państwo jeszcze więcej. Proszę zrozumieć, że forum to jest miejsce, gdzie w sumie rozmawia się bezosobowo a my chcemy rozmawiać z Państwem bezpośrednio. Poza tym, jest też konkurencja i nie chcemy podawać pomysłów "na talerzu". Jesteśmy poważnymi i odpowiedzialnymi ludźmi. Bardzo proszę dzwonić po szersze informacje.
Dziękujemy.
 
 
Splona
Stały bywalec


Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 69
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 1:16 pm   

Na forum są rodzice więc chyba warto upubliczniać informacje o każdej szkole, to korzyść dla obu stron, tak myślę. Tak czy inaczej mam prośbę do rodziców dzieci, które uczęszczały dotychczas do szkółki przy kościele polskim, podzielcie się proszę wrażeniami, chodzi mi o młodsze dzieci /mój syn ma 5 lat/. dzięki
 
 
naimad
Uzależniony


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 298
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 1:46 pm   

Splona: bardzo dobry pomysl, mozna zrobic jakis maly ranking, podzielic sie doswiadczeniami. Swego czasu czytalem o szkole pod Bristolem ( w tej chwili nazwa jej wyleciala mi z glowy). ktora ukonczyly osoby obecnie zajmuja czolowe stanowiska w londynskim City. Byl to bardzo dobry artykul o Polakach robiacych kariere w City. I najlepsze: pamietam ze sprawdzilem strone internetowa tej szkoly i co ciekawe 3 czy 4 dzieciakow zdawala egazaminy z jezyka polskiego w zeszlym roku - watpie aby to byli rdzenni brytyjczycy. A zapisac dziecko do tej szkoly to najlepiej jakies 5 lat przed pierwsza klasa lol
 
 
skrepan
Stały bywalec


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 83
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 3:38 pm   

dlaczego mamy placic za polaczenie telefoniczne - informacja dot polskiej szkoly dla dzieci i mlodziezy podana na tej stronie jest bardzo lakoniczna. Konkurencja nie ma z tym nic wspolnego, aby dowiedziec sie jaki jest program czy ile kosztuje czesne. dlaczego od samego poczatku przewidujecie jakies spiski? czy ktos twierdzi ze step by step to sa ludzie mniej powazni od innych?
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 5:39 pm   

Szczerze mówiąc, nie podoba mi sie to, że tak ich atakujecie. Przecież jeszcze nie zaczęli działać. Każdy ma swoje metody prowadzenia biznesu a Wasze ataki nie wyglądają zbyt dobrze.
Chyba Step by Step popełnili błąd, dając się wciągnąć w tę dyskusję.
 
 
Splona
Stały bywalec


Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 69
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 5:51 pm   

jestem mamą i zbieram informacje w temacie szkoła polska, dlatego włączyłam się do dyskusji, zwyczjnie nie wiem gdzie dzidziulka zapisać, ot co. nikt nikogo nie atakuje, jak będzie trzeba to podzwonimy, porównamy i pomyślimy bo główki mamy, pozdro :wink:
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 5:55 pm   

Ale generalnie, ta rozmowa ma oddźwięk negatywny. Uważam, że powinniśmy wspierać inicjatywę rodaków a nie ich atakować.
 
 
Splona
Stały bywalec


Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 69
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 6:13 pm   

wspierać inicjatywę rodaków? jak najbardziej! ale także wspierać się w problemach ponadkomercyjnych, takich np jak bycie mamusią i tatusiem, a tutaj przydają się informacje na temat szkół i szkółek, ale jak napisałam wyżej, fakt faktem, nie każdy musi się UPUBLICZNIAĆ, ja zadzwonię napewno, ciekawska jestem z natury, szczególnie kiedy chodzi o dobro mojego dziecka :wink: :roll: z zasady też nikogo nie atakuję, bo nie lubię
 
 
skrepan
Stały bywalec


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 83
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 7:44 pm   

dziwne - przeciez zadano kilka zwyklych pytan, nie bylo atakow na nikogo
Gybym owieral restaueacje, to jasne ze musialbym podac do publicznej wiadomowsci jakie beda dania i po ile. Dlaczego tylko po cichu na telefon?
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 7:49 pm   

Wcale nie musiałbyś zaraz wszystkiego podawać na tacy. Jeśli kiedykolwiek miałeś swój biznes, powinieneś o tym wiedzieć.

Niedosyt informacji nakręca zainteresowanie. Socjotechnika się kłania. :-)
 
 
aronia
Uzależniony


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 331
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 9:53 pm   

MOIM skromnym zdaniem, czesne oraz rys planu zadan szkolki juz powiny znalesc sie na wlasnej stronie internetowej. Jezeli ktos korzysta tylko z czesci reklamowej innej strony i wten sposob pozyskuje klientow(przyszlych uczniow)niech sie nie dziwi,ze rodzice zadaja takie a nie inne pytania, zyjemy w czasach demokracji, kazdy ma prawo pytac o cene i kwalifikacje nauczycieli...POZDRAWIAM ARONIA
_________________
http://www.gapphotos.com/...p?imageno=65463
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama