Mieszkanie Praca Ogloszenia Katalog Polspec Logo: Infolinia.org Poradnik Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum



Rejestracja Rejestracja  Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
samochod
Autor Wiadomość
coffee 
Stały bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 121
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 1:30 pm   samochod

mamy problemik
maz pracuje 10godzin dziennie i nie bardzo ma czas na jezdzenie i szukanie
gdzie mozna tanio kupic samochod
chcemy szukac domku w pewnej miejscowosci ale maz musi czyms dojezdzac do pracy wiec...musza z bratem kupic auto
no i problem sie zaczyna kompletnie nie wiem gdzie ich poslac...komisy? ogloszenia prywatne? za ile mozna dostac uzywane auto? nie musi byc jakies dobre itd byleby dojezdzac codziennie do pracy kilka mil :laugh:

jakies porady przed kupnem samochodu????
prosze o pomoc
nie dlugo mam do emza dotrzec i mamy szukac cos na wynajem ale przedtem juz sprawa auta musi byc zalatwiona

jak wyglada ubezpieczenie itd.... :okii:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ewa
Gość
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 9:21 pm   

Popatrzcie na www.autotrader.co.uk - wpisujesz tam m.in. kod pocztowy i pokazuje ogloszenia w zasiegu ilus tam mil od tego miejsca, chyba tez mozesz okreslic, ile mil, masz ogloszenia dealerow i prywatnych osob, papierowa wersje - duzy katalog mozesz kupic w kazdym supermarkecie. Mozna znalezc auto juz za kilkaset funtow, zalezy ile macie do wydania - czy dlugo pojezdzi zalezy od szczescia, jesli kupujesz u dealera to czesto jest jakas gwarancja na krotki okres, ale jest tez drozej i niekoniecznie auto jest w lepszym stanie niz od osoby prywatnej.
Ubezpieczenie jest drogie, zalezy od bardzo wielu czynnikow, mozesz sprawdzic ceny w sieci lub dzwoniac do ubezpieczycieli - warto sie targowac, czasem uznaja znizki z Polski.
 
 
Bartek 
Gaduła



Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 52
Skąd: Cardiff / Poznan
Wysłany: Nie Lut 04, 2007 11:15 pm   

Jakie są konkretnie koszty związane z posiadaniem samochodu ? Ubezpieczenie, paliwo itd.
Czy polskie prawo jazdy jest uznawane ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
coffee 
Stały bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 121
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 11:56 am   

polskie prawko jest uznawane moj maz zawodowo na nim jezdzie tutaj

dobra mam pytanie o ubezpieczenie auta
sprzedalismy nasze auto i mamy inne i jak teraz "zmienic" ubezpieczenie..wypisac z tamtego a zalozyc nowe ? czy ogolnie przepisac to co juz mamy...a mamy w ASDA :Scared:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gosc
Gość
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 6:47 pm   

do coffee wystarczy zadzwonic do ubezpieczalni i podać dane nowego auta, a ubezp bedzie kontynuowane, tylko juz na inny samochod, moze zmienic sie ewentualnie kwota, a tak poza tym nie ma zadnego problemu.
samochod mozna kupic w Newport jest tam aukcja samochodow, naprawde za niewielkie pieniadze mozna kupić fajny samochodzik. co do utrzymania to zalezy od ubezpieczalni, jedno z najtanszych jest na stronie http://www.privilege.com/
 
 
Gumiś
Gość
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 9:23 pm   

gosc napisał/a:
samochod mozna kupic w Newport jest tam aukcja samochodow, naprawde za niewielkie pieniadze mozna kupić fajny samochodzik.


Mam pytanko, możesz podać dokładne namiary jak tam trafić i w jaki dzień najlepiej. Dzięki
 
 
Gość

Wysłany: Pią Lut 16, 2007 2:37 am   

nie wiem czy mam kupić Rover 25 - nie wie ktos czy dobre czy shit?
 
 
DrMaksiu 
Gaduła


Wiek: 28
Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 50
Skąd: Cardiff/Lodz
Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 10:16 pm   

Przed Swanesa jest miejscowosc Neath i tam tez jest wielka gielda samochodow.
W Cardiff na Penarth road jest pelno komisow z autami,ale ceny tam sie zaczynaja od 3000 funtow:o
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama