Mieszkanie Praca Ogloszenia Katalog Polspec Logo: Infolinia.org Poradnik Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum



Rejestracja Rejestracja  Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dawid
Wto Maj 06, 2008 5:33 pm
proszę o pomoc-ważne!
Autor Wiadomość
Joanna
Niemowa


Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 3
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 3:39 pm   proszę o pomoc-ważne!

Mam takie pytanie:
czy Ktoś likwidował konto w Lloyd's z Polski!!Mam tam założone konto i chciałabym zlikwidować je, poniewaz okazało się że pobierają mi miesięcznie 30 funtów za prowadzenie konta, kiedy nie dostaję wypłaty!!zresztą nie jest mi już potrzebne!Jeżeli ktoś likwidował to proszę o kontakt na gg:3788377,lub na adres mailowy!!Za wszelką pomoc dziękuję:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
InfoEuro
Gość
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 3:31 pm   Zamkniecie konta z Polski

Witam,

Jestesmy organizacja udzielajaca informacji Polakom w WB, przed, w czasie i po pobycie.

W Twoim przypadku radzimy zadzwonic na miedzynarodowy numer Lloyds'a
+44 207 785 7654 czynne 24 hours a day. Jezeli nie znasz angielskiego lub masz dalsze pytania skontaktuj sie z nami: , lub na skypie w kazdy piatek od 16.00 do 19.00 (polskiego czasu), nasz nick infoeuro.

Pozdrawiamy i zachecamy do kolejnego kontaktu!!!

InfoEuro

Cytat:
UWAGA! - wiadomosc od admina
Jest to firma/instytucja o niepewnym pochodzeniu, ich adres mailowy nie istnieje (zwraca blad), dopoki nie zostanie zweryfikowana prosze byc ostroznym.
ADMIN
 
 
Herman
Gość
Wysłany: Sob Gru 02, 2006 2:37 am   

Hej!Pobierają Ci 30 funtów miesięcznie bo prawdopodobnie musiałaś zrobić debet na koncie bez wcześniejszego porozumienia z bankiem tzw unarranged overdrown, w takim wypadku bank nalicza opłatę karną w wysokości ok 30 funtów!Jeśli w kolejnym miesiącu na twoim koncie znowu jest ujemne saldo to płacisz kolejną kare i robi się z tego samonakręcająca się pęntelka :( Jedyne co Ci pozostaje to próbować ściemniać że nie wiedziałaś nic o debecie i że nikt Cię wcześniej nie zawiadomił i takie tam, sam miałem podobny problem z NatWest'em, naściemniełem trochę, łyknęli i anulowali mi całą kare, a było tego ze 100 fuli :) Nie wiem czy wskórasz coś telefonicznie(ja osobiście się tłumaczyłem),warto spróbować, najlepiej zadzwoń do oddziału gdzie zakładałaś konto! Powodzenia! :okii:
 
 
Magi
Gość
Wysłany: Sro Gru 27, 2006 6:10 pm   

Jak wygląda skala ocen w secondary school w Anglii. Chodzi do niej mój wnuk i trudno mi rozszyfrować jego oceny, ponieważ nie znam języka. W jego ocenach są litery, cyfry - co to wszystko znaczy? Moż ktoś by mi pomógł .Dziękuje
mój e-mail:
 
 
avis
Gość
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 2:50 pm   

czy musze jechac do londynu wyrobic paszport mojemu dziecku(ur.w anglii) czy moge to zrobic w edynburgu do ktorego mam o wiele blizej??
 
 
Gaja Jaroty 
Nieśmiały


Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 11
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 5:51 am   Re: proszę o pomoc-ważne!

Joanna napisał/a:
Mam takie pytanie:
czy Ktoś likwidował konto w Lloyd's z Polski!!Mam tam założone konto i chciałabym zlikwidować je, poniewaz okazało się że pobierają mi miesięcznie 30 funtów za prowadzenie konta, kiedy nie dostaję wypłaty!!zresztą nie jest mi już potrzebne!Jeżeli ktoś likwidował to proszę o kontakt na gg:3788377,lub na adres mailowy!!Za wszelką pomoc dziękuję:)

a to nowość... nasze konto nie wymagało w Lloydsie zamknięcia, bo jak nie ma wpłat do ok. 2 lat, to sami zamykają i nic tam nie pobierają. My nie zamykaliśmy, kiedy zjeżdżaliśmy, a teraz sie przydało jak wracaliśmy :lolek2: zapewne inne rodzaje kont mieliśmy... współczuję afery i kaski, jaką zabrali...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,89 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama