Mieszkanie Praca Ogloszenia Katalog Polspec Logo: Infolinia.org Poradnik Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum



Rejestracja Rejestracja  Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
POLISH PARTY
Autor Wiadomość
mr_heartbreak 
Niemowa



Wiek: 31
Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 9
  Wysłany: Wto Mar 20, 2007 10:53 am   POLISH PARTY

w cardiff jestem od niedawna, poznałem nieco miasto, różne imprezownie,
a w niedzielę (dla odmiany) poszliśmy sobie kilkuosobową grupą do klubu Clwb Ifor Bach
na polish party. nawet się rozkręciło i całkiem fajnie bujaaaaaało
dopóki nie zdarzył się żałosny KWAS :Thinking:
otóż podczas radosnych pląsów przy bajmie koledze wypadł z kieszeni aparat foto
- o czym zorientował się w przeciągu 3 minut
ale oczywiście to wystarczyło, żeby jakiemuś kochanemu rodakowi sprzęt przykleił się do łapy :kill:

następny kadr:
rozmowa w kiblu (przypadkiem zasłyszana) jak to komuś się żajebiście przyfarciło
że "znalazł" aparat...
:throwup:

wstyd, żenada, chujoza....

POLISH PARTY - NIGDY W ŻYCIU :rozwalgnoja:

takie sytuacje (bo to nie pierwszyzna!) sprawiają, że mam ochotę przestrzegać ludność wszelkich nacji przed polakami.

.....
oczywiście nie liczę na to - ale gdyby jakimś cudem omawiany złodziej to czytał - i sobie przypomniał, że np. ma jakieś szczątkowe sumienie zawsze może (nie ujawniając się) oddać aparat do obsługi ww.baru...
_________________
paradise is exactly
like where you are right now
only much, much better
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
partizant 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 28
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 193
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Tychy/Caerphilly
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 11:57 am   

mr_heartbreak napisał/a:
rozmowa w kiblu (przypadkiem zasłyszana) jak to komuś się żajebiście przyfarciło
że "znalazł" aparat...

Również miałem okazję kilkukrotnie przysłuchać się rozmowie kiblarzy. Jeśli to coś pomoże to zasłyszałem, że część z nich pochodzi z Sieniawy (podkarpackie). Morał: wystrzegać się kiblarzy z sieniawy (i paru ich kumpli z ubikacji). A jeśli to nie ty (k. z Sieniawy) "znalazłeś" ten aparat, to zapewne wiesz kto i sam wpadniesz na to co z tym fantem zrobić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
aluha 
Nieśmiały


Wiek: 27
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: cardiff
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 12:52 pm   

hmmm,

wspolczuje koledze, szczegolnie ze mial fajne szelki :okii: i ladnie tanczyl haha, widzialam biedaki jak szukaliscie, tez sie rozejrzalam, ale na bank ktos go zabral.

jestem tu od dwoch lat i to moje pierwsze polish party. od poczatku wiedzialam, ze wies mackow troche sie zejdzie, ale skusilo mnie miejsce, poza tymi jednak teskni sie za ludzmi, ktorzy sa w miare normalni i zawsze jest nadzieja na takich:)

w koncu nie wszyscy polacy to lysole z Giertycholandii i to pewnie od nas zalezy czy ten wizerunek sie zmieni:)
_________________
Ziemia jest okr?g?a, nie przywi?zujmy si? wi?c do kierunk?w:)Tokarczuk
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
dorothea
Gość
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 1:16 pm   polish party

a mnie sie osobiscie ta impreza nie podobala.pierwsze co dalo sie wyczuc zaraz po wejsciu to zapach smierdzacych skarpet.ludzie !!jezeli juz sie wybieracie na impreze to chociaz sie umyjcie pozadnie!!!Po drugie nie wiem z czyjej to winy czy naszych kochanych rodakow a moze obslugi ale nie mozna bylo nawet na chwile piwa postawic bo odrazu znikalo.Lokal tez zadna rewelacja-szczerze powiedziawszy to sie zawiodlam
 
 
Katia 
Gaduła



Wiek: 22
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 51
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 10:43 pm   

mr_heartbreak napisał/a:
ale oczywiście to wystarczyło, żeby jakiemuś kochanemu rodakowi sprzęt przykleił się do łapy


Mam nadzieje ze tej osobie łapy uschną...a zapowiadalo sie tak fajnie....az przykro to mowic o swoich rodakach ale ....trafilismy na bande nieuczciwych i materialnych kretynow, ktorzy zeruja na nieszczesciu innych...

aluha napisał/a:
zczegolnie ze mial fajne szelki :okii: i ladnie tanczyl haha


ma jeszcze szelki w innych kolorach...a co do tanca to nie pokazal 100 % swoich mozliwosci...uwierzcie ze stac go na wiecej....Buziaki mr_......

Cytat:
co dalo sie wyczuc zaraz po wejsciu to zapach smierdzacych skarpet


Nie dosc ze zlodzieje to jeszcze niektorzy smierdza.....a piwo...haha do reki przywiazac...bo inaczej mozesz juz stac w kolejce po drugie....

Mnie rowniez nie podobala sie impreza, ani klub....ale jak sie ma dobre towarzystwo to wszystko mozna rozkrecic....Pozdro dla P-79 :lolek2:
_________________
Vinyl Will Survive
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
mr_heartbreak 
Niemowa



Wiek: 31
Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 9
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 11:38 pm   

aluha napisał/a:
hmmm,

wspolczuje koledze


well, co prawda to nie mój sony'eyek - ale thnx w imieniu kuby

Katia napisał/a:
ma jeszcze szelki w innych kolorach...a co do tanca to nie pokazal 100 % swoich mozliwosci...uwierzcie ze stac go na wiecej....Buziaki mr_......

no weźcie się,
....bo się zarumienię :mrgreen: g:hmm

aluha napisał/a:
poza tymi jednak teskni sie za ludzmi, ktorzy sa w miare normalni i zawsze jest nadzieja na takich:)


polecamy się heheehe :pijak:
ale chyba już nie na jakimś polish-skarpeta-party
_________________
paradise is exactly
like where you are right now
only much, much better
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Gość

Wysłany: Sro Mar 21, 2007 10:09 am   

Ja sie rowniez polecam:) :pijak:
Najlepiej w miejscu, gdzie samce we flanelowych koszulach nie probuja prosic do tanca:)
Chociaz, przynajmniej na Polish Party kobiety nie wygladaja jakby chcialy wymienic mozg na szminke - co zawsze czyni pobyt w toalecie o wiele milszym, bo sie czlowiek nie czuje jak potwor, tylko dlatego, ze nie swieci cy***mi i IQ nizszym niz u owcy:)
 
 
aluha 
Nieśmiały


Wiek: 27
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: cardiff
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 11:59 am   

to na gorze, to ja aluha, cos mnie nie zalogowalo:)
_________________
Ziemia jest okr?g?a, nie przywi?zujmy si? wi?c do kierunk?w:)Tokarczuk
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
mr_heartbreak 
Niemowa



Wiek: 31
Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 9
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 8:16 pm   

spokoloko, namówiłaś mnie :mrgreen:
znam takie miejsce, gdzie jedyną flanelą była ściera do podłogi
_________________
paradise is exactly
like where you are right now
only much, much better
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
breaky
Gość
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 8:42 pm   

Hehehe to nie pradwa ze kolesie z którymi rozkrecila sie zadyma w kiblu ukradli aparat. Znam ich i z nimi rozmawialem. Aparat wzial ktos inny. Po drugie impreza okazala sie porazka na maksa 80 procent facetow. EE tam muzyka tez moglaby byc lepsza. Znam tyle fajnych polskich piosenek. Po trzecie KLUB. Nigdy bym tam nie zaszedl a napewno nie zagrzalbym miejsca w tak obskurnym klubie. Jestem w Cardiff juz rok i znam pelno lepszych lokali. Mamm nadzieje ze nastepna impreza odbedzie sie w lepszym mioejscu w pzreciwnym razie mnie tam zabraknie.
 
 
mr_heartbreak
Gość
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 8:44 pm   

partizant napisał/a:
Jeśli to coś pomoże to zasłyszałem, że część z nich pochodzi z Sieniawy (podkarpackie). Morał: wystrzegać się kiblarzy z sieniawy (i paru ich kumpli z ubikacji). A jeśli to nie ty (k. z Sieniawy) "znalazłeś" ten aparat, to zapewne wiesz kto i sam wpadniesz na to co z tym fantem zrobić.


thnx za dobre chęci :) każda poszlaka się przyda w razie czego ( :kill: )
 
 
mr_heartbreak
Gość
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 8:49 pm   

Cytat:
Hehehe to nie pradwa ze kolesie z którymi rozkrecila sie zadyma w kiblu ukradli aparat.

well :neutral: czyli bandito pozostanie nieuchwytny :motz:
chuj mu w dupę (+paczka gwoździ)

a nam pozostaje w takim razie robic zrzutę na nowy...

pozdro anyway
 
 
Gość

Wysłany: Sro Mar 21, 2007 9:18 pm   

Tak bym sie chciala podzielic informacja, ze nie tylko zginal aparat, ale rowniez kurtka mojego kolegi :/ Biedny nie mial kurtki i musial marznac, a podkreslic trzeba ze ta noc nie nalezala do cieplejszych :/ .

impreza nie podobala mi sie, ze wzgledu na panow ktorzy byli natretni a i muzyka moglaby byc troche lepsza, nie tylko hiphopu w polsce sie slucha (blee)
co jeszcze bylo zenujace to to jak dwoch panow po pijaku zaczelo sie nap*******c, z drugiej strony nie spodziewalam sie niczego innego.

pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakreconych :)
 
 
Katia 
Gaduła



Wiek: 22
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 51
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 9:50 pm   

100 % popracia dla kolezanki wyzej.. :okii: Nastepnym razem ja organizuje Polish Party...a Ty mr_h bedziesz selekcjonerem, zreszta masz to juz obcykane....i zadnych kwasow nie bedzie....

Pozdrawiam
Katia
_________________
Vinyl Will Survive
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gość

Wysłany: Czw Mar 22, 2007 9:48 am   

Katia napisał/a:
a Ty mr_h bedziesz selekcjonerem


haha, Katia daj wytyczne na jakiej podstawie bedzie ta selekcja przeprowadzana! Ja proponuje:
- sprawdzenie uzebienia
- powachanie skarpetek (i tu ci heartbreak nie zazdroszcze)
- sprawdzenie czy lepu na dloniach nie ma
- ewentualny odrzut flaneli?
 
 
aluha 
Nieśmiały


Wiek: 27
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 14
Skąd: cardiff
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 9:53 am   

to bylam ja o gory znowu :lolek2:

jesli chodzi o miejsce to ja do Welsh Clubu mam sentyment, jest maly i przytulny(wielkie swiecace sa troche bezosobowe dla mnie); jasne nie jest odrestaurowany, ale normalnie nie zlazi sie tam cwiercinteligentny motloch z St. Mary.
_________________
Ziemia jest okr?g?a, nie przywi?zujmy si? wi?c do kierunk?w:)Tokarczuk
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 29
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 409
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 10:41 am   

Katia napisał/a:
Nastepnym razem ja organizuje Polish Party...


...cóż -jest z tym trochę roboty...
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 29
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 409
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 12:00 pm   

Cytat:
Mnie rowniez nie podobala sie impreza, ani klub....ale jak sie ma dobre towarzystwo to wszystko mozna rozkrecic....


Katia -widziałem w Twoich oczach, że to kochasz, dlatego spróbuje Ci trochę ułatwić. :mrgreen: zapraszam na następnej imprezie za konsoletę. :okii: Jako GWIAZDA WIECZORU masz godzinkę w samym środku imprezy (kiedy będzie najwięcej ludzi) i oczywiście masz zupełnie wolną rękę co do muzyki. Twoi znajomi naprawdę fajnie się bawili i zdecydowanie należy im się przynajmniej godzinka euforii na parkiecie... :lolek2:

PS
Uważaj tylko na Mr. Flanelę, bo to też była podobno moja wina, że nie udało mu się nic wyrwać . Zresztą -ja już się przyzwyczaiłem, że wszystko to jest moja wina :Smoke:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Katia 
Gaduła



Wiek: 22
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 51
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 10:31 pm   

lukas napisał/a:
bo to też była podobno moja wina, że nie udało mu się nic wyrwać


Absolutnie to nie Twoja wina....niby z jakiej racji??

A co do grania to czuje sie zaszczycona i podekscytowana :lolek2:
To bedzie moj debiut w Walii :) Teraz tylko musze zainwestowac w vinyle i poprosic mamę aby mi podeslala moje stare placki z Polski :)

Pozdrawiam.....

raaaaave.gif
Plik ściągnięto 2814 raz(y) 12,79 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Katia 
Gaduła



Wiek: 22
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 51
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 10:40 pm   

Gość napisał/a:

haha, Katia daj wytyczne na jakiej podstawie bedzie ta selekcja przeprowadzana! Ja proponuje:
- sprawdzenie uzebienia
- powachanie skarpetek (i tu ci heartbreak nie zazdroszcze)
- sprawdzenie czy lepu na dloniach nie ma
- ewentualny odrzut flaneli?



Sadze ze na to pytanie odpowie Ci sam Mr_h on ma to obcykane.... wkoncu pracował w jednym z najlepszych clubow w Łodzi :)
Ja tylko stałam ze deckami i rozkrecałam wpuszczone do clubu przez kolege towarzystwo :pijak: :520: :509: :580: :597:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Strona wygenerowana w 1,44 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama