Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Logo: Infolinia.org Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum
logo



Rejestracja Rejestracja  Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
National Express or Megabus what's better?
Autor Wiadomość
olaf87
Rozkręca się


Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 33
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 10:40 pm   National Express or Megabus what's better?

Prosze o opinie odlacznie tych 2 firm przewozowych pozdro :pijak:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andzia
Niemowa


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 7
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 12:50 pm   

polecam osobiście NE, jeśli stosunkowo wcześniej zabukujesz bilecik to nie wyjdzie drogo! korzystałam z NE i autobusy są komfortowe, z klimą, wygodne, nie jeździ nimi dużo ludzi, więc luz
megabusem nie jechałam, ale nieciekawe opinie krążą o tej sieci, autobusy mają tendencje do psucia się
pozdruuuffki!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
barthez 
Rozkręca się



Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Cardiff/Lublin
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 12:04 am   

zgodzę się z przedmówczynia, też jeżdżę NE i rzeczywiście rezerwując odpowiednio wczesnie bilet mozna pojechac np. do Londynu za 2 funciaki w obie strony! Oczywiscie jak się wybierze tzw. funfare.

Niestety nie jet juz tak tanio jak chce sie pojechac bezpośrednio z Cardiff na ktores z podlondyńskich lotnisk, dlatego ja teraz zawsze jade sobie za grosze na Victoria Coach Station a stamtąd na lotnisko. Wychodzi taniej.

Co do Megabus to niestety mam niemiłe wspomnienia. Kupiłem sobie bilet do Londynu jak po raz pierwszy wracałem po 8 miesiacach do kraju. A bylo to dzień po świetach Bozego Narodzenia. Z tego też powodu moja walizka była wypchana na maksa. Na przystanku tłum ludzi, z których większość z dość dużymi bagażami. A firma podstawiła autobus piętrowy bez luku bagażowego! Bagaże były ustawiane na tyłach autobusu. Udało mi się dopchać do środka, pan sprawdzil moja rezerwacje (wszystko było ok), ale jak zobaczył moja walizkę to kazał mi wysiąść i czekać az inni z małymi bagazami wejdą to on potem zobaczy czy bede mogł jechac bo obawia się, ze autobus będzie przeciążony. Oprócz mnie w podobnej sytuacji znalazło sie jeszcze kilka osób. I niestety, ale nie pojechalismy mimo rezerwacji. Musiałem wywalić 50funtow na pociąg by dostac sie do Londynu bo była to pora wieczorna i więcej autobusów nie jechało. Od tamtej pory nawet nie sprawdzam cen tej firmy. Ale zauważyłem, że czasami ich autobusy mają teraz luki bagażowe, co nie zmienia mojego postanowienia o nie jeżdżeniu z tą firmą. :Vampire: :kill:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
olaf87
Rozkręca się


Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 33
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 11:37 am   

dzieki wielkie chyba wyba wybiore NE
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Strona wygenerowana w 1,85 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama