Mieszkanie Praca Ogloszenia Katalog Polspec Logo: Infolinia.org Poradnik Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum
logo



Rejestracja Rejestracja  Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
London Stansted...Cardiff
Autor Wiadomość
coffee 
Stały bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 121
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 5:21 pm   London Stansted...Cardiff

pytanko do podrozujacych od zawsze...

z lotniska z Bydgoszczy do Stansted sa loty wieczorem i w Stansted bede dopiero o 22:30
mam wiec problem czy o tak poznej godzinie w jakikolwiek sposob z lotniska dostane sie do Cardiff..mam na mysli pociagi, autobusy
na informacji piszecie ze sa co 15min lub co 30min ale po 22:30 rowniez???
czy musze ze stansted dostac sie do centrum i dopiero do Cardiff czy wsiadam na stansted i od razu jade do Cardiff
prosze opiszcie w jaki sposob podrozujecie z PL do Cardiff :okii:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zales



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 91
Skąd: Castleton/St Mellons
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 10:41 pm   

wejdz na strone http://www.nationalexpress.com/ i tam znajdziesz na bank jakies polaczenie z lotniska do Cardiff byc moze nawet nie bedziesz musiala sie przesiadac
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dawid 



Wiek: 28
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 462
Piwa: 4/2
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 11:18 pm   

sa jeszcze pociagi, no ale sa o wiele drozsze https://infolinia.org/komunikacja/pociagi.php
_________________
_______________________

Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Derby.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Manchester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Nottingham.infolinia.org | Oxford.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gość

Wysłany: Pią Paź 06, 2006 1:43 pm   

dzieki za wszelka pomoc zaraz poszperam ...ale czy z lotniska Stansted sa juz polaczenia bezposrednio do cardiff to mnie najbardziej interesuje bo bede z 3 latkiem i torbamiiiiiiiiiiiii i w nocy :chlip:
 
 
coffee 
Stały bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 121
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 1:44 pm   

ten gosc to ja :laugh:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mala27
Gość
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 2:14 pm   

Są połączenia ze Stansted do Cardiff z przesiadką na lotnisku Heathrow albo na Victorii (centrum Londynu). Bilet wykupujesz od razu ze stansted do Cardiff. Można to zrobić przez stronę internetową. Jedyny mankament to że jest bardzo drogo. Bardziej się opłaca dostać najpierw do centrum Londynu liniami Terravision, a potem National Express do Cardiff. Wiem że w Twoim przypadku to będzie problem bo będziesz w nocy. Pierwszy terravision z lotniska jest o 7.15.
Polecam stronki www.nationalexpress.com i www.terravision.it
Pozdrawiam
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 397
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 9:59 pm   

mala27 napisał/a:
...najpierw do centrum Londynu liniami Terravision, a potem National Express do Cardiff. Wiem że w Twoim przypadku to będzie problem bo będziesz w nocy.


Cardiff to zadupie jednym słowem ;-)

--
Renya
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mala27
Gość
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 12:07 am   

no tak Renya, masz rację. Wkurza mnie to że nie ma bezpośrednich połączeń lotniczych do Polski. Przecież jakby nie patrzeć w końcu to stolica Walii. No i mnóstwo tu Polaków ;)
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 397
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 10:56 am   

mala27 napisał/a:
Wkurza mnie to że nie ma bezpośrednich połączeń lotniczych do Polski. Przecież jakby nie patrzeć w końcu to stolica Walii. No i mnóstwo tu Polaków ;)



Też mnie to zastanawia. Ponoć kiedyś tam ma być połączenie, ale nie wiadomo kiedy.
Ten Bristol byłby do przyjęcia, bo połączenie kolejowe z Cardiff jest znośne, ale lot do Berlina czy Krakowa mało kogo urządza. Excusez-moi dla Galicji, ale jednak lądowanie na linii Poznań-Wrocław-Warszawa jest korzystniejsze dla większego procenta podróżujących.
To rozwiązałam kwestie transportu, szkoda, że tylko słownie ;)

--
Renya
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zyxe
Gość
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 11:10 am   

Jest KLM z przesiadką w amsterdamie do warszawy
 
 
coffee 
Stały bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 121
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 1:32 pm   

jest lot do Bristol z Gdanska ale...lotem i za ok 3100zl :laugh:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
coffee 
Stały bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 121
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sob Paź 28, 2006 4:56 pm   

jak daleko w km jest do londynu z cardiff a jak daleko z Liverpool do cardiff orientuje sie ktos?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tomasz 
Nieśmiały


Wiek: 27
Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 11
Wysłany: Sob Paź 28, 2006 8:29 pm   

Coffee, po prostu wejdź na Interię i po lewej stronie masz mapę która odpowie na Twoję pytania bardzo szczegółowo (co do metra). Czasowo podróż z Cardiff do Londynu trwa ok. 3h 15min. + ewentualnie kilkadziesiąt minut dodatkowo na korki (szczególnie jak jedziesz na Victoria Coach Station).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ewa
Gość
Wysłany: Nie Paź 29, 2006 8:05 pm   

Jesli bedziesz jechac z dzieckiem i tak pozno, to najlepszym rozwiazaniem jest wypozyczenie samochodu przez Twojego meza i odebranie Was z lotniska. Jedna doba to nie jest majatek, a w tej sytuacji wyjscie idealne, tym bardziej, ze o ile kojarze z innych postow bedziecie mieszkac gdzies poza Cardiff.
 
 
coffee 
Stały bywalec



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 121
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 9:29 pm   

maz juz kupil samochod wiec ok odbierze nas nastepnym razem bo ja na razie jade z liverpool i sama :chlip:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Strona wygenerowana w 1,86 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklama