Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz si蟮a forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczy䟴ego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozosta3e tematy można pisa䟮a forum og򫭹m w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, R󾭥, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Kurs Tanca
Autor Wiadomość
pralinka
Gaduła


Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 40
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 6:50 pm   Kurs Tanca

Nie wiem czy to jeszcze kogos interesuje ale na Gloucester Road,10 min. od kosciolka jest knajpka w ktorej organizowane sa kursy tanca. Wynajem kosztuje £75 za wieczor. Mogli by wynajac w niedziele dla nas, oczywiscie jesli znajda sie chetni. Czekam na odzew.
 
 
bozz
Nieśmiały


Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 19
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 11:34 pm   

to jednak troche sporo kosztuje, a nie wiem czy wiesz, kawalek dalej regularnie, w kazda srode w klubie paryskim, przy kosciele (tolicki kosciol ale angielski) organizuja kursy tanca salsy i "zapomnialam jakiego" a koszt tylko 3 funciaki :)
 
 
pralinka
Gaduła


Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 40
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 1:22 pm   

Propozycja kursu tanca ciagnie sie od lipca. Chcielismy go zorganizowa nie tylko poto zeby potanczyc ale i rowniez spotkac sie. A jak dla mnie to sroda odpada bo mam angielski.
 
 
malinka
Nieśmiały


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:40 pm   

kochani - piszecie o tym samym miejscu! w dodatku orientuje sie doskonale jak w tym miejscu to wyglada poniewaz to moj przyjaciel kubanczyk prowadzi nauke salsy i z nim tez chcemy to robic ( z tlumaczeniem na polski) dla WAS, (nas Polaków, forumowiczów) jestem tam co srode i nie kosztuje 3 funty a 5 funtów oraz 1 raz w miesiacu w niedziele. W dodatku koszt wynajecia jaka podano Ci Pralinka - jest ogromnie wygórowany, normalna cena na tym rynku za wieczor to polowa tej kwoty, o której mi pisalas a wiem ze angielka która tam wynajmuje na takie zajecia w tygodniu nie placi NIC. temat sie ciagnie poniewaz INSTRUKTOR chociaz mu wspominalam ze musimy sami sie tym zajac delikatnie mówiác "wypial sie" na szukanie miejsca - zreszta tak jakby nie chce mu sie specjalnie. (Sorry, nie gniewaj sie Szymon ale taka prawda). Obiecuje ze teraz intensywnie sie zajme szukaniem miejsca - bo co do nauczycieli, muzyki i sprzetu nie musicie sie martwic - wszystko gotowe, niestety nie da sie (przynajmniej narazie) zeby to byo za darmo. POzdrawiam
 
 
malinka
Nieśmiały


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 6:04 pm   KURS TANCA

Mam dobra wiadomosc dla wszystkich chetnych na nauke tanca :D - jest wreszcie znalezione miejsce, Pytanie do Was: poniewaz nauka bedzie odbywac sie w godzinach 19 - 21, który dzien z ponizszych najbardziej Wam odpowiada: poniedzialek, czwartek czy piátek?
 
 
pralinka
Gaduła


Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 40
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 7:44 pm   

hej, to fajnie ze udalo sie cos znalez, bylo by milo sie troche poruszac. Jak dla mnie to w gre wchodzi czwartek lub piatek, w poniedzialek niestety mam angielski.
 
 
SKR_N_W
Stały bywalec


Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 10:20 pm   

mi pasuje w piatek :) odnosnie tego ze mi sie nie chce szukac to rozmawialismy o tym i bylo troche inaczej ale niech bedzie nie chce mi sie i juz, jestem len....
 
 
aronia
Uzależniony


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 331
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 10:22 am   

prosze o szczegoly!
_________________
http://www.gapphotos.com/...p?imageno=65463
 
 
kikakika86
Niemowa


Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 7:12 pm   

Ja rowniez jestem bardzo chetna,aby zapisac sie na kurs tanca,wiec jesli jest to mozliwe,moge prosic o wiecej szczegolow?:)
 
 
punky fish
Nieśmiały


Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 13
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 12:44 am   

Jestem za czwartkiem :)
 
 
malinka
Nieśmiały


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 12:58 pm   SALSA!

Kochani, milo mi poinformowac ze rozpoczecie kursu tanca zbliza sie wielkimi krokami :D. Tak jak zdecydowaliscie beda odbywac sie zawsze w czwartki a pierwsze zajecia odbeda sie 24 stycznia o godzinie 19,00 w osrodku zdrowia WELLSPRING, na ulice Beam Street, BS5 9QY, osiedle Barton Hill. Dojazd autobusami 6,7,41,43,44,45 z centrum, nalezy wysiasc na Lawrence Hill przy LIDLU. Proponujemy Wam nauke salsy, baciatty i merenge - najmodniejszych obecnie tanców pochodzacych z Kuby, Dominikany i Puerto Rico. Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielam na forum lub adresem mailowym
 
 
punky fish
Nieśmiały


Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 13
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 2:50 pm   

Super! Bardzo sie ciesze ze jednak sie udalo :) Dzieki i do zobaczenia na zajeciach :)
 
 
pralinka
Gaduła


Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 40
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Sty 12, 2008 11:15 pm   

Hej, no nareszcie po tylu przeszkodach, ruszamy w tany, i to jeszcze w goracym rytmie, pozdrawiam wszystkich uczestnikow i instruktorow
 
 
kika86
Niemowa


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Sty 13, 2008 11:55 am   

Ja rowniez ciesze sie,ze nareszcie ruszymy nasze tyleczki do tanca :D Moze uda mi sie przyprowadzic dodatkowe dwie osoby :) Poza tym licze na to,ze spotkam wielu milych Rodakow:P Pozdrawiam i do zobaczenia juz wkrotce :D
 
 
TomK
Gaduła


Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 59
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Sty 13, 2008 3:43 pm   

Hej,

Kazdy rodzaj aktywnego wypoczynku jest mile widziany... Mam tylko jedno pytanko. Czy bez pary tez mozna przyjsc? Nie wiem jak wyglada organizacja i czy to bardziej dla par czy moze pary wykreuje sie na miejscu? Jezeli single sa tez akceptowani to moze i ja bym sie skusil... Tancze rowniez, tylke niestety inne rytmy a mianowicie bardziej modern... Jednka nie ma jak nauczyc sie troche klasyki z gatunku... Czekam na odpowiedz...

Serdecznie pozdrawiam,
T.
_________________
Tomek_K
 
 
malinka
Nieśmiały


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Sty 13, 2008 5:35 pm   Single mile widziani!

Juz spiesze z odpowiedziá. Single sa mile widziani poniewaz zasada jest taka, ze po kazdej dobrze przecwiczonej sekwencji kroków nastepuje zmiana partnerek (tzn. partnerki przesuwaja sie do nastepnych partnerów po kole). Nie ma wiec stalych par i na kazdych zajeciach wszyscy maja okazje zatanczych ze wszystkimi. Zasada taka obowiazuje na lekcjach salsy z bardzo prostego powodu - partner nie moze przyzwyczaic sie do prowadzenia jednej partnerki, gdyz w nastepstwie tego, dobrze tanczaca partnerka zacznie prowadzic sie sama, a co nie daj boze, zacznie prowadzic partnera! W tych tancach jest to prawie "niedopuszczalne". Dlaczego? Otóz w salsie (zwlaszcza kubanskiej) najwazniejszá osobá jest PARTNER. To on prowadzi. To on decyduje o wykonanych figurach i partnerka wykonuje to, co partner "karze". To jego umiejetnosci i kreatywnosc wplywa na to, jak wyglada taniec. Partnerka jest jego ozdobá, jej wdziek i ruchy dodaja smaku i elegancji calemu wizerunkowi w tancu. Dlatego tez wazne jest zeby panowie dobrze potrafili prowadzic w tancu. W zyciu moze byc róznie, na parkiecie decydujá panowie! Do dziela wiec kochani panowie!
 
 
TomK
Gaduła


Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 59
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Sty 13, 2008 8:26 pm   

No wiec kamien spadl mi z serca a nawet powiem ze zaciekawila mnie ta wypowiedz... Szczegolnie z tym ze partner "karze" haha... Rozumiem ze pierwsze spotkanie 24/01 o 19:00 pod adresem jak wyzej... No wiec postaram sie pojawic... Jeszcze jedno to koszta. Jak to wyglada?

Serdecznie pozdrawiam,
T.
_________________
Tomek_K
 
 
malinka
Nieśmiały


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 9:49 pm   NARESZCIE!!!!!!!!!!!!

Przypominam wszystkim forumowiczom ze jutro o godz 19,00 pierwsze zajecia z salsy! Zapraszam wszystkich serdecznie. Adres jak wyzej a to link to mapki http://www.multimap.com/m... ... |BS5%209QY
Gdyby ktos nie mógl trafic prosze o tel na numer 07925640961.
Dla wszytkich, którzy chcieliby przyjsc a nie moga w czwartki oraz jezyk angielski nie jest dla nich jezykiem juz calkiem "obcym", mam dobra wiadomosc - moga zawitac do kafejki Blue Lagoon, na ulicy Glocester Road numer 20 w kazdy poniedzialek o godzinie 19,30. Stroje dowolne, najlepiej wygodne. Buty równiez wygodne, moga byc sportowe ale moga byc takze buciki na obcasie, jesli ktos takie lubi. Wszyscy mile widziani, sami czy z partnerem. Czekamy na WAS!!!!!!
 
 
malinka
Nieśmiały


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 9:53 pm   link do adresu

raz jeszcze link do mapki z adresem www.multimap.com trzeba wpisac kod BS5 9QY
 
 
malinka
Nieśmiały


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 10:04 pm   troszeczke o instruktorze

Zajecia poniedzialkowe beda prowadzone po polsku :) (nauka merenge i baciatty) oraz tlumaczone na polski (nauka salsy). Salsy bedzie uczyl rodowity Kubanczyk o imieniu Ulises, który równiez jest aktorem a w swojej karierze mial okazje pracowac tanecznie dla Guy'a Ritchie (maz Madonny :shock: ). Takze uczy i wspolpracuje z firma Key2Cuba.
Panowie i Panie - salse czas zaczác!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,49 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Reklama