Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Kurs Tanca
Autor Wiadomość
malinka
Nieśmiały


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 10:07 pm   

przepraszam - korekta nie zajecia poniedzialkowe a czwartkowe bede prowadzone po polsku!!!! (przepraszam, to z pospiechu :( )
 
 
TomK
Gaduła


Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 59
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 10:48 pm   

Hej,

Dziekuje wszystkim za mila zabawe. Mysle, ze pare faktow trzeba by bylo jeszcze doszlifowac a wtedy naprawde moglo by byc milo... Biorac jednak pod uwage to, ze bylo to pierwsze spotkanie, mozna zaliczyc je do udanych...

Serdecznie pozdrawiam,
T.
_________________
Tomek_K
 
 
malinka
Nieśmiały


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 10:50 pm   Pierwsze zajecia

Kochani, odbyly sie pierwsze zajecia z nauki salsy. Moj przyjaciel kubanski byl pod wrazeniem, a i ja jestem z Was (czyli nas) Polaków dumna. Jestescie zdolni i szybko sie uczycie, a taniec (nawet latynoski)poprostu jest w Polskiej krwi. Dziekuje wszystkim którzy przyszli - byliscie wspaniali. Zapraszam na nastepne zajecia za tydzien, lub jesli ktos moze to takze w poniedzialek do Blue Lagoon. Panowie! piekne kobiety czekaja na partnerów!
 
 
malinka
Nieśmiały


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 10:57 pm   

Jesli macie jakies uwagi organizacyjne i nie tylko to bardzo prosze o komentarz. Jestemy otwarci na wszelkie sugestie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 
 
pralinka
Gaduła


Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 40
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 11:23 pm   

hej,nieststy mnie choroba rozlozyla i nie dalam rady przyjsc, mam nadzieje ze na nastepne spotkanie dotrzemy, bylo by moze kilku chetnych panow na nauke tanca ale im czwartek niepasuje bo maja zajecia w szkole,pozdr
 
 
malinka
Nieśmiały


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 11:40 am   

Jesli komus nie pasuje czwartek zapraszamy w poniedzialek o 19,30 na ulice Gloucester Road 20, do BLUE LAGOON CAFE. Zasady dokladnie te same. Panowie, nie marudzcie - partnerki czekaja.
 
 
malinka
Nieśmiały


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 18
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 9:48 am   

Salsa kubanska! Przypominam ze wciaz mozna dolaczyc do grupy poczatkujácej. Zajecia odbywaja sie w czwartek o godz 19,00 (Wellspring Health Centre, Beam Street, Barton Hill).
 
 
kika86
Niemowa


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 9:59 pm   

Bylam na pierwszych, czwartkowych zajeciach w osrodku zdrowia,w ostatni poniedzialek odwiedzilam tez Blue Lagoon i musze przyznac, ze zajecia prowadzone sa w bardzo milej atmosferze:)) wszystko byloby dobrze,ale niestety zmienily mi sie godziny pracy:( Poniedzialki wieczorem pracuje,a w czwartek bardzo ciezko mi dojechac na miejsce ...mieszkam w Henbury,wiec nie mam bezposredniego autobusu,zeby dostac sie na zajecia:(((
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama