Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
już pokazujemy rogi
Autor Wiadomość
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 8:20 pm   

kompleksy?
prosze cie, to bylo tylko w wieku mlodzienczym, gdy mialem na twarzy wulkany. naprawde mnie nie znasz. schow gleboko swoje aspiracje i leki i zacznij byc naprawde takim jakim jestes, a twoje posty zaczna byc prawdziwe.
i powiem wiecej, gdybys byl rzeczowym czlowiekiem, odpowiednio skonfigurowanym do otaczajacej cie rzeczywistosci (a nie oderwanym od swiata i zyjacym a glowa w chmurach) wiedzialbys, ze zycie nie toczy sie wokol kilku spraw, swiat jest ponad kompatybilny i ty, niestety dla ciebie a nie dla mnie, jest nie do przyjecia.
ale ty uwazasz, ze jestes idealny (tylko nie pisz mi, ze jest inaczej: patrz swoje poprzednie posty). nigdy nie byles, nie jestes i nie bedziesz. ja tez nie. tyle ze ja przynajmniej nie stawiam sie ponad innymi.
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
juniorbristol
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 198
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 10:20 pm   

co to znaczy swiat ponad kompatybilny?
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 12:35 pm   

mysle, ze slownik wyrazow obcojezycznych powinien ci pomoc.
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
juniorbristol
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 198
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 1:32 pm   

wiem co to kompatybilny, nie rozumiem co to: swiat ponad kompatybilny
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 2:12 pm   

wytez umysl, tyle chyba potrafisz.
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
skrepan
Stały bywalec


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 83
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 3:24 pm   

stary nie daj sie prosic, powiedz, co ci zalezy. Moze dziewczyna nie ma takowego slownika, no powiedz juz i bedzie po krzyku :)
 
 
naimad
Uzależniony


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 298
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 5:36 pm   

[quote="skrepan":368ym2wz]stary nie daj sie prosic, powiedz, co ci zalezy. Moze dziewczyna nie ma takowego slownika, no powiedz juz i bedzie po krzyku :)[/quote:368ym2wz]

Ja tez bardzo bym prosil o wytlumaczenie tego zwrotu.
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 1:09 pm   

Ja też jestem ciekaw, co autor miał na myśli.

Ponadto nie pójdę za radą artyneo, i nie schowam swoich aspiracji, ponieważ sa one wyważone i podparte wiedzą oraz doświadczeniem. Leków nie muszę, ponieważ póki co takowych nie używam.

Nigdy siebie samego nie uważałem za idealnego. Nie wiem dlaczego, ale niektórzy tak uważają. :-) Fakt faktem, że czasami bywam perfkecjonistą, co niektórym nie odpowiada, ale to chyba nie powinno być moim zmartwieniem, prawda?

Byc może umrę ze zdziwieniem, że to już i że ten pieprzony świat w ogóle się do mnie nie dostosował. :-) Ale tym razem to jest już mój problem i nikt mi nie powinien odbierac moich złudzeń i marzeń.

Ave
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 6:13 pm   

niesamowite. wielki respekt dla ciebie. i bratnia milosc, bo przeciez kochasz wszystkich braci.
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
juniorbristol
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 198
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 6:43 pm   

a ja nadal nie uzyskalam odpowiedzi...
 
 
softcell
Gaduła


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 44
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 7:38 pm   

[quote="artyneo":2kn4sv40]kompleksy?
schow gleboko swoje aspiracje i leki i zacznij byc naprawde takim jakim jestes, a twoje posty zaczna byc prawdziwe.
[/quote:2kn4sv40]

Rozumiem, że "schow" jest zaczerpnięte z aramejskiego czy punjabi?
Człowieku ty jesteś bardziej zakompleksiony niż myślisz. Ponadto jesteś bardzo arogancki oraz nieprzychylnie nastawiony do swoich rodaków i każdego, kto Ci wytyka Twoje ewidentne niedociągnięcia starasz się strofować na forum - może pora zmienić zawód lub gazetę w której zamieszczasz swoje artykuły (może na forum The Sun znajdziesz większe poparcie). Po każdym artykule widzę to samo: jak się miotasz w przypadku krytyki - już nieraz przyparto Cię do muru niezbitymi dowodami na Twoje błędy a Ty dalej swoje.
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 7:48 pm   

[quote="juniorbristol":1ib25xab]a ja nadal nie uzyskalam odpowiedzi...[/quote:1ib25xab]
Bo nie ma odpowiedzi. "Świat ponad kompatybilny" to paragnomen. :-)
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 9:30 pm   

coz, jezeli ty uwazasz, ze to rodzaj ciezkiej schizofrenii, to gratuluje dobrego samopoczucia i rozwinietego intelektu.
jak mowil ivo andric, pisarz jugoslowianski zyjacy w latach 1892 - 1975,:

"swiat zwykl po niebiosa wychwalac ludzi przyzwoitych i hojnych li tylko dlatego, ze na ich zgubie zeruje".
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 10:03 pm   

Czułem że tak będzie i nie mylilem się. :-)
Znów sie dałes złapać jak dziecko.
Paragnomen nie jest żadnym rodzajem ciężkiej schizofrenii. aczkolwiek jest z nią powiązany. Otóż zdarza się, że wybuch choroby jest na kilka tygodni lub miesięcy poprzedzony krótkim epizodem niezwykłego zachowania się, niezgodnego z charakterem i dotychczasową linią życiową chorego. Może być to czyn niespodziewany, pozbawiony motywu i właśnie ów epizod jest nazywany paragnomenem.

Ale nie przejmuj się, u niektórych choroba wyzwala talent i jest inspiracją twórczości. :-)

Nie przejmuj się vol.2: Paragnomen ujawnia sie tylko raz, a Ty co chwila wypisujesz głupoty (mam na mysli Forum). :-)

Kasuję "Nie przejmuj się": Paragnomen mógł już wystąpić wcześniej, o czym my możemy nie wiedzieć a teraz następuje powolny, acz nieunikniony rozwój zmian mózgowych i oby to była tylko schizofrenia. :-(
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 10:04 pm   

Żartuję, przeciez wiesz. :-)
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 12:16 pm   

wiesz bristl, lepiej jest wypisywac, jak ty to nazwales, glupoty, ktore plyna prosto z glowy i sa zlepkiem mysli, ale tworczych mysli, nizli sciagac gotowe regulki z netu, jak to jest w twoim przypadku. kazdy, kto choc troche siedzial w encyklopediach czy tez ksiazkach naukowych jest w stanie wylapac w twoich postach (jak chocby ostatnim) zdania, ktore sa po prostu skopiowanymi regulkami.
to jest dopiero rodzaj ciezkiej choroby. nazywa sie kradziez.
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
naimad
Uzależniony


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 298
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 12:43 pm   

[quote:2myebxr6]nazywa sie kradziez.[/quote:2myebxr6]
[b:2myebxr6]I kto to mowi????[/b:2myebxr6]
chyba siebie zacytuje:
[quote:2myebxr6]Wedlug Pana Rynkiewicza: ?W 1220 roku Abbot David dobudował Kaplicę Elder Lady z pięknymi grobowcami i osobliwymi rzeźbami (np. małpą grającą na kobzie w towarzystwie skrzypka - barana, a także wspaniałymi witrażami heraldycznymi, jednymi z najpiękniejszych w Anglii.?
A tu zacytuje fragment przewodnika Anglia, Robert Andrews, Jules Brown, i inni, Wydawnictwo Pascal, Bielsko Biala, 2005, s. 346.: "Sasiaduje z nim Elder Lady Chapel z poczatku XIII w. z pieknymi grobowcami i osobliwymi rzezbami zwierzat, np. malpa grajaca na dudach w towarzystwie barana skrzypka. W kolejnej kapilcy (...) zachwycaja heraldyczne witraze, jedne z najpiekniejszych w Anglii?Artystyczna przerobka tekstu, czy zwykly plagiat?[/quote:2myebxr6]
i dodam link [url:2myebxr6]http://www.brzozzi.webd.pl/phpBB/viewtopic.php?t=811[/url:2myebxr6]

Nic dodac, nic ujac. :wink:
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 1:18 pm   

Kradzieżą dóbr intelektualnych jest korzystanie z czyjegoś dorobku w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, więc znów chlapiesz językiem, co Ci ślina przyniesie.

Ja nie pisuję do gazet a gdybym to robił, na pewno każdy cytat byłby zaopatrzony w odpowiednią informację. Forum jest czymś odmiennym i posądzanie mnie o kradzieź jest zwykłą bezczelnością i niegodziwością z Twojej strony, czemu wcale sie nie dziwię, czytając zarówno Twoje artykuły, jak i spontaniczne wypowiedzi na forum, pełne błędów merytorycznych, nieścisłości, oraz bijące pychą i arogancją.

Przeczytales to samo co ja i o dziwo wyciagnąłeś błędne informacje z tego samego tekstu, czyli ponownie sie ośmieszyłeś. Po to, żebyś mógł sprawdzić prawdziwość moich slów, celowo umieściłem dokładne brzmienie definicji słowa paragnomen, nie podając źródła i jak mogłem sie spodziewać, oskarżyłeś mnie o kradzież definicji z encyklopedii. Głupota to, czy znów objaw czegoś tam?

Kradzieżą jest to co Ty robisz w swoich artykułach, które podpisujesz swoim nazwiskiem, czyli wszyscy zakładaja, że jesteś w 100% autorem danej wypowiedzi. Jak pokazał Naimad, podpierasz się w swoich artykułach cytatami lub nieznacznymi przeróbkami, nie informując o tym fakcie czytelników i wydawcy. To jest zwykłe złodziejstwo a także oszustwo, ale pal je sześć. Problem jest w tym, że cytowanie z encyklopedii uważasz za kradzież, natomiast z pełną swobodą cytujesz napisane i podpisane przez inne osoby teksty ze zwartych prac, do których z całą pewnością należą wszelkie przewodniki.
Ja nie muszę byc ostrożnym w cytowaniu czegokolwiek na forum, ale Ty pisząc artykuł, jestes do tego zobligowany poprzez prawo prasowe i ustawę o ochronie praw autorskich.

Ave
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 2:22 pm   

jestescie siebie warci. bede bil na forum pycha i arogancja tak dlugo, jak bedzie mi sie podobalo. pewnych granic dobrego smaku nie przekraczam, wiec chyba brzozzi mnie nie zdejmie.
dobrze jest wiedziec, ze ktos taki jak ty, naimad i cala reszta kregloglowych wie, co jest najlepsze dla mnie i dla innych i robi za straznikow cnoty i wiary. nic tylko pogratulowac.
i nie pisz nic o mojej merytoryce, bo to twoja pozostawia wiele do zyczenia.
wyobraz sobie jezioro z podwojnym dnem. twoje posty sa ponizej. nie dosc ze uderza z nich cynizm i pogarda, to czytajac je przy okazji ma sie wrazenie, ze pisal je niepelnosprawny umyslowo czlowiek.
moze cierpisz na jakis zespol, tylko jeszcze o tym wiesz?
podpowiedz: nie chodzi o zespol muzyczny.
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1433
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 3:13 pm   

Prawde mowiac niewiele wam brakuje zeby dostac ban-a!!! wiec opamietajcie sie, prosze po dobroci... :)
_________________
Punk not Dead !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama