Mieszkanie Praca Ogloszenia Katalog Polspec Logo: Infolinia.org Poradnik Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum



Rejestracja Rejestracja  Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dawid
Wto Maj 06, 2008 5:33 pm
ja w Anglii, on i dziecko w Polsce.co ja mam robić??pomozcie
Autor Wiadomość
justynesia
Niemowa


Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 1
  Wysłany: Pią Lis 30, 2007 4:23 am   ja w Anglii, on i dziecko w Polsce.co ja mam robić??pomozcie

Witam. Jestem w zwiazku małzenskim z obywatelem Brazylii.mamy slicznego synka. Bylismy raz w anglii, ja pracowalam 2 miesiace, on byl na wizie turystycznej.Pozniej wrocilismy do polski, urodzilam syna.w styczniu wracam do Anglii, do pracy.niestety moj maz zostaje w Polsce z dzieckiem, Ja chce by oni tutaj byli. Slyszalam o family permit ale...maz jest w Polsce rowniez na zasadzie wizy, nie ma pobytu oznaczonego. ja podobno musze pracowac 3 miesiace tak?? pay slip musze pokazac z 3 miesiecy? A najwiekszy proble,m to to ze maz ma wazny paszport do 26.lutego 2009.a family permit wydawana jest na rok tak? nie wime co robic, bardzo prosze zorientowanych o pomoc.czy moze wyjechac na innych zasadach, a ew pozniej bedac juz w anglii starac si eo family permit, jka to zrobic :neutral: :neutral: :neutral:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,95 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama