Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
HM SERWIS-DKM LABOUR SOLUTION-TULIP FRESH MEATS WESTEREIGH
Autor Wiadomość
maciek1500
Niemowa


Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 2:34 pm   

ech... czytaj co pisze...
a w jakim przypadku HM sie nie wywiazal??? przeciez mowili co i jak bedzie. masz taka stawke o jakiej mowili. wyplata po 3 tygodniach... kaucja za te 2 zwracana pod koniec umowy. dojazd autem do pracy- skladka tylko na benzyne... godziny pracy plus nadgodziny. fakt pierwsza wyplata jest niewielka ale odlicz sobie wszystko... Home office itd... Ty chyba nie wiesz ile to wszystko kosztuje. a HM jak i DKM nie klamia w tym przypadku... to male niedociagniecia bo sporo osob na raz przyjechalo. wszystko sie juz ulozylo i jest ok. a o was slyszalem tu tez:)
to wy chcieliscie nadgodziny i sie na nich nie pojawiliscie? teraz sie zloscicie i wypisujecie tu te glupoty? poza tym jeszcze MUSZE dodac ze HM Serwis ma tylko jednorazowa prowizje z kazdej osoby i to po 6 TYGODNIACH!!!!! Wiec im bardziej zalezy na tym zeby pracownicy byli zadowoleni niz myslicie!!!!!!!!!!! wiec nie musisz sie tu wyzywac na nich:) poprostu szukaj pracy na wlasna reke. pogadamy za 3 miechy... ja sprite, ty pragnienie...
 
 
Jadka_11
Nieśmiały


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 15
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 2:59 pm   

Hej

Pracuje przez DKM W Bristol i tez twierdze, ze jest ok. Dom na High street jest super, praca spoko, wiadomo, ze czlowiek czuje sie zmeczony ale takich pieniedzy nie zarobilabym w Polsce. Nie mam duzego wyksztlacenia wiec w polsce proponowali mi najnizsza krajowa. tu dostaje 130 funtow tygodniowo czyli 650zl tygodniowo x 4 czyli 2600zl na reke
mi to wystrcza nigdy bym tego nie miala w poslce
tu bede sie jeszcze starac o child benefit

dziekuje dkm i panie arturze z hm serwis za wprowadzenie mnie do tulipa
 
 
zuzka
Nieśmiały


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 13
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 9:59 pm   

pozdrawiam serdecznie wszystkich z HM dzielnie broniących niczym LEWKI ich dobrego imienia :))) powodzenia i wesolutkich świąt :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama