Mieszkanie Praca Ogloszenia Katalog Polspec Logo: Infolinia.org Poradnik Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum



Rejestracja Rejestracja  Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GPS
Autor Wiadomość
walker
Stały bywalec


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 113
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: Sob Sie 18, 2007 2:36 pm   GPS

Czy ktoś się orientuje w temacie?
Najpierw chciałem jeszcze poczekać, ale okoliczniczności zmuszają do przyspieszenia decyzji o kupnie do użytku w GB.
Dzięki z góry.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mackey22 
Nieśmiały



Wiek: 30
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 14
Skąd: Poland
Wysłany: Sob Sie 18, 2007 9:06 pm   

WITAJ,
Jesli chodzi o kupno GPS to doradzam kupic telefon nokia N95. Bedziesz mial wszystko w jednym. Jezeli Masz juz jakis telefon z symbianem mozesz sobie zainstalowac nawigacje tomtom , jedynie do modeli n73 , n 80 musisz dokupic odbiornik gps za £30. Telefon laczy sie z odbiornikiem przez bluta. Dobre rozwiazanie gdyz telefon Masz zawsze przy sobie wiec nie musisz sie martwic , ze zapomniales nawigacji z samochodu a przy tym pozbywasz sie tez dodatkowego obciazenia.
_________________
...najpiekniejszy usmiech ma ten, kto duzo wycierpial.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
walker
Stały bywalec


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 113
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: Sob Sie 18, 2007 9:54 pm   

Już słyszałem o tomtomie. Sredeczne dzięki, poczytam teraz trochę o nim na necie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Seiken 



Wiek: 26
Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 253
Piwa: 1/3
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 5:16 pm   

Najlepiej kupic pelnowymiarowego tomtoma... Sam uzywam w tej chwili PDA plus modul gps ale te nowe plaskie tomtomy kusza, Do samochodu ekran musi miec swoja przekatna dlatego najlepiej sie nie bawic w rozwiazania polowiczne typu komorka. Ale jesli tomtom za drogi to opcja zabawowo/oszczednosciowa jest PDA z modulem GPS i zcrackowanym softem...
plusy: "soft za darmo" i mozesz dodawac mapki crackowane, minusy: nie masz wsparcia od tomtoma - aktualizacje radarow itp. a poza tym zajmuje wiecej miejsca - po co klamoty jak mozna wszystko w jednym. , musisz miec kogos kto ci soft zainstaluje
(zakladam wiedze przecietnego uzytkownika) bo jest to zabawa
_________________
Oxford.infolinia.org |
Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
__________________________________________________________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
---------------------------------------------------------------------= Edmund Burke =-----------
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kronos 
EXETER - DEVON



Wiek: 31
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 213
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Exeter (Anglia)
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 6:11 pm   

Ja kupiłem Garmin Nuwi 250 europa, i powiem jedno tak do końca to nie wiem czy jest dobry. Estetyka jest ładna, płaski dotykowy ekran, ciekawe rozwiązania i funkcje, lecz jedno co najważniejsze - trochę oszukuje na mapie z skrótami i obliczaniem odległości. Być może za szybko jechałem heheh, ale punktacje daję 7/10
Nie dodałem jednego- wtyczka do zapalniczki jakaś nietypowo długa i gruba ( ciężko współpracuje z niektórymi zapalniczkami.
_________________
Now it’s railway for me.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Seiken 



Wiek: 26
Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 253
Piwa: 1/3
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 6:38 pm   

a jak z mapami ? jakie sa w standardzie?
_________________
Oxford.infolinia.org |
Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
__________________________________________________________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
---------------------------------------------------------------------= Edmund Burke =-----------
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
baz 



Wiek: 97
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 52
Piwa: 1/2
Skąd: Stoke-on-Trent (Anglia)
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 8:18 pm   

Witam
Ja mam starego tomtoma 700. Dysk 2 g i 64 ramu.
W tamtym roku dokupiłem mapę całej europy z drzwi do drzwi i jest git :brawoo:
Ale muszę się przyznać, że dałem ciała, bo za mapę dałem jakieś 80 funci czy jakoś tak, dodałbym 100f i miałbym nówka funkiel 910, dysk 20g gdzie ma wszystkie mapy na pokładzie nawet USA i Canade koszt 180 f na ebay.
Ja sobie chwalę do 3 razy w roku śmigam do :polen: i nie miałem z nim problemów.
Czasami jest jakieś przekłamanie w mapie, ale z tym nie ma problemu jak się patrzy na znaki. (chodzi mi o drogi jednokierunkowe) :Thinking:
Ostatnio zmieniony przez baz Czw Cze 12, 2008 10:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kronos 
EXETER - DEVON



Wiek: 31
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 213
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Exeter (Anglia)
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 8:49 pm   

W moim GPS wszystkie mapy europy, UK i Irlandia
_________________
Now it’s railway for me.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Strona wygenerowana w 0,57 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama