Mieszkanie Praca Ogloszenia Katalog Polspec Logo: Infolinia.org Poradnik Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum



Rejestracja Rejestracja  Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
co wziac ze soba?
Autor Wiadomość
natalia 
Nieśmiały


Dołączyła: 17 Sie 2006
Posty: 10
Skąd: Grangetown
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 4:55 pm   

Dawid napisał/a:
co do miesa, juz wielokrotnie przewozilem zamrozone, owiniete w gazete i z wkladem takim do lodowek przenosnych, dowozilem praktycznie zamarzniete w calosci, wierzchnia warstwa troche byla romrozona ale to nic,


zgadzam sie z tym, ale to zalezy jaka pora roku jedziesz. w luku bagazowym w samolocie nie jest cieplo bo tam nie grzeja, a nawet w lecie jest na goze minusowa temperatura, a w autobusie woda pitna zamarza w luku bagazowym, oczywiscie w zimie. ale ja nic z tych rzeczy bym nie brala, bo czlowiek natacha sie jak glupi i ile zaoszczedzi? juz tak zrobilam, ze kosmetykow i lekow nabralam kosmetyki zuzylam, a leki stoja i czekaja az sie przeterminuja hihhi.
_________________
natalia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dawid 



Wiek: 28
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 453
Piwa: 3/2
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 5:37 pm   

tu nie chodzi o zaoszczedzenie tylko o SMAK !!!
_________________
_______________________

Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Derby.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Manchester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Nottingham.infolinia.org | Oxford.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
KEj 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 27
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 160
Skąd: Cardiff - Splott
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 7:05 pm   

to zamrozone mieso to ile dodatkowych kilogramow dla kogos takiego co tutaj jedzie pierwszy raz...!!
zgadzam sie co do ksiazek, ja zawsze mam polowe walizki w ksiazkach i ulubionych czasopimach.
jezeli chodzi o kosmetyki to, jak na moj dwuletni tutaj pobyt, moge zareczyc, ze nie trzeba brac z Polski!
_________________
Gud morning, zis is jor kaptin spiking. ?i hef som problems ?if a?er motor, so? plis zis pipul, hu ken s?im plis d?amp intu ze ?oter. Zis pipul hu ken not s?im, s?kju for jor atenszon.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
mala27
Gość
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 8:13 pm   

Wg mnie trzeba mieć minimum 600Ł żeby myśleć o wyjeździe. Jak przyjeżdżasz do UK (w tym przypadku do Cardiff), to na dzień dobry wydajesz ok. 400Ł bo za pokój średnio płaci się 200Ł + depozyt drugie tyle. No a reszta to zabezpieczenie żeby mieć na jedzenie dopóki się nie znajdzie pracy. Jak się ma szczęście to można szybko znaleźć pracę. Ale jak się zacznie pracować dla agencji, która płaci kasę co miesiąc to ciężko jest na początku. A znam tką agencje, oj znam...
 
 
KEj 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 27
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 160
Skąd: Cardiff - Splott
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 10:31 pm   

mala27 napisał/a:
Ale jak się zacznie pracować dla agencji, która płaci kasę co miesiąc to ciężko jest na początku. A znam tką agencje, oj znam...


ja mam placone co miesiac, a nie pracuje dla agencji. Teraz firmy przechodza na miesieczne wynagrodzenie niestety... oj.. od kiedy przyjechalam to sie zrobilo kilka razy bardziej ciezko z wszystkim...
z obserwacji wiem, ze ci co przyjechali z 200funtami w kieszeni w wiekszosci rownie szybko wracali...
_________________
Gud morning, zis is jor kaptin spiking. ?i hef som problems ?if a?er motor, so? plis zis pipul, hu ken s?im plis d?amp intu ze ?oter. Zis pipul hu ken not s?im, s?kju for jor atenszon.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Edka 
Niemowa
Edka


Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 8
Wysłany: Sro Paź 11, 2006 3:42 am   

jak ktos chce fajki albo polska voodke to mowcie...
_________________
Edka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
gozdziu 
Stały bywalec
MIS



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 75
Skąd: Grangetown
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 3:56 pm   

ja chce fajki ale interesuja mnie tylko bardzo duze ilosci
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Dawid 



Wiek: 28
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 453
Piwa: 3/2
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 4:23 pm   

chyba wprowadzimy zakaz palenia na forum :Smoke:
:laugh:
_________________
_______________________

Infolinia.org | Cambridge.infolinia.org | Cardiff.infolinia.org | Derby.infolinia.org | Exeter.infolinia.org | Leicester.infolinia.org | Manchester.infolinia.org | Motherwell.infolinia.org | Nottingham.infolinia.org | Oxford.infolinia.org | Stoke-on-trent.infolinia.org
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gość

  Wysłany: Pią Paź 13, 2006 3:59 am   

gozdziu napisał/a:
ja chce fajki ale interesuja mnie tylko bardzo duze ilosci





Wybacz, ale jedyne co mode Ci zaoferować to max 4 kartony, niestety nie znmeszczę tira do kieszeni, choćbym nie wiem jak bardzo sie starała...
 
 
Edka 
Niemowa
Edka


Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 8
  Wysłany: Pią Paź 13, 2006 4:02 am   

Anonymous napisał/a:
gozdziu napisał/a:
ja chce fajki ale interesuja mnie tylko bardzo duze ilosci





Wybacz, ale jedyne co mode Ci zaoferować to max 4 kartony, niestety nie znmeszczę tira do kieszeni, choćbym nie wiem jak bardzo sie starała...



zapomniałam się podpisać


ps dzieki Administratorku za cenne wskazówki teraz juz wiem, ze mozna edytować swoja wypoeiedz
_________________
Edka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 397
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Sob Paź 14, 2006 8:31 pm   

Edka napisał/a:

Wybacz, ale jedyne co mode Ci zaoferować to max 4 kartony, niestety nie znmeszczę tira do kieszeni, choćbym nie wiem jak bardzo sie starała...


Nawet jakbyś zmieściła tego tira to i tak wolno wwieźć 10 paczek na osobę.

--
Renya
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
George 
Stały bywalec



Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 65
Skąd: Grangetown/Che?mofon
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 6:59 pm   

Cytat:
Nawet jakbyś zmieściła tego tira to i tak wolno wwieźć 10 paczek na osobę.


No niewiem ja biore za kazdym razem 30 paczek i jakos niema problemu. Dziesiec do podrecznego a reszta do głownego :lolek3:
No chyba ze jedziesz autobusem, wtedy bierz ile wlizie :laugh:
_________________


Przemo:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 397
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 9:06 pm   

George napisał/a:

No niewiem ja biore za kazdym razem 30 paczek i jakos niema problemu. Dziesiec do podrecznego a reszta do głownego :lolek3:
No chyba ze jedziesz autobusem, wtedy bierz ile wlizie :laugh:


Ja też wzięłam 30 paczek, bo trochę za późno dowiedziałam się, ile wolno wwieźć. Oczywiście można nawet i 100 paczek i ze 5 kilo zielska i 14 butli spirytusu, tylko stan prawny tego zabrania.

--
Renya
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,56 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama