Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciężki kawałek funta
Autor Wiadomość
skrepan
Stały bywalec


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 83
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 4:17 pm   

Cytat:
czesc cytatow, to autentyczne slowa ksiedza proboszcza, zwlaszcza te o powstaniu polskiego kosciola i jego przejeciu przez polska parafie. nie wydaje mi sie wiec, by duchowny klamal. reszta danych historycznych pochodzi z ksiazki, ktora od ksiedza dostalem. pod textami w necie nie ma przypisow, nie wiem czy takowe byly w wersji papierowej, bo jej niestety nie widzialem. jesli jednak cytuje kogos z ksiazki, zawsze jest przypis. mozna o to zreszta zapyatc naczelna gonca polskiego kasie kopacz.

No wiec byla wersja papierowa tej ksiazki, od Ksiedza czy nie?
 
 
juniorbristol
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 198
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 4:23 pm   

no i nic nie dociera... nikt Ci nie dowala, to Ty nam dowaliles, obrazajac w pierwszym poscie. musisz sie liczyc z tym, ze Twoje artykuly czytaja tez ludzie inteligentni inaczej, jak ja, i jacekb, i naimad, ktorzy czepiaja sie...

Chodzi tylko o to, bys poprawil warsztat, nie o personalny atak, bo to Twoja specjalnosc. Czytam - mam prawo komentowac, chyba ze mnie Admin wyrzuci. Ale nie obrazam innych. Piszesz - licz sie z tym, ze mozesz zostac wezwany do tablicy.
A jak juz to sie stanie, to nie pluj na publicznosc. Mysle ze juz wystarczy. I tak nie uslyszymy przepraszam. Bo Ciebie nie obchodzi ani kim jestesmy, ani jakie wyksztalcenie mamy. Wedlug Ciebie ten artykul nie byl dla nas. Wiec dla kogo? Dla tych co czytaja i klaszcza?
 
 
naimad
Uzależniony


Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 298
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 4:26 pm   

Krotka pilka: cytat :"W 1220 roku Abbot David dobudował Kaplicę Elder Lady z pięknymi grobowcami i osobliwymi rzeźbami (np. małpą grającą na kobzie w towarzystwie skrzypka - barana, a także wspaniałymi witrażami heraldycznymi, jednymi z najpiękniejszych w Anglii.? pochodzi w takim razie z ksiazki od ksiedza, czy tez z przewodnika. Obojetnie od odpowiedzi przypis byc powinien i powinien odsylac badz to do ksiazki od Ksiedza, badz do przewodnika. Chyba jasne, prawda?
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 5:22 pm   

powiem krotko: gdybym chcial dawac w textach ocierajacych sie o historie przypisy wszedzie tam, gdzie sa wymagane, artykul nadawalby sie do "mowia wieki", nie do obyczajowej tygodniowki.
mysle, ze jednak nadajemy na roznych falach i nie rozumiemy sie, co nie zmienia faktu, ze cenie bardzo wasza krytyke. bo choc czasem czlowiekowi trudno przyznac sie do bledu, to ja wszystko biore sobie do serca. a w zasadzie do glowy. dbam o to, by artykuly byly jak najlepsze, lecz nie zawsze tak jest. czasem wyjdzie perelka, a czasem zwykla szmira. wiem o tym, dlatego dzieki raz jeszcze za uwagi. mozecie wierzyc albo nie, ale wbilem je sobie juz do glowy.
jesli kogos urazilem czymkolwiek w jakikolwiek sposob, nawet niezamierzony, przepraszam.
ps. po raz kolejny sorry za bledy i brak polskich liter.
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
bako
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 7:23 pm   

Jak to mowila moja Babcia

'Wysta sa wszyscy fachowcy ' 8)

Ciekaw jestem czy kazdy nastepny artykul bedzie wzbudzal tyle kontrowersij

Chyba zaczne tez pisac wkoncu bede popularny i slawny

W mysl slow 'Nie wazne co pisza byle by pisali ' :roll: :wink:

oj cos bez sensu chyba sie wlaczylem :?
_________________
Kochaj Ojczyzne chocby nie wiem jak przegnita biurokratyzmem
 
 
jacekb
Gaduła


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 42
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 12:39 am   

Panie Redaktorze wielebny, czemuu nie zajmie sie Pan problemem gejow polskich na Wyspach, ja co prawda mam Zone ale zona co rusz opowiada mi o polskich ucisnionych, w tym innych "inaczej".... co Pan na to? Byli juz bezdomni, prostytutki , itp.... so?!!!!!
 
 
jacekb
Gaduła


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 42
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 12:44 am   polskie litery dla pana Rynkiewicza

zeby naoisac slowo "tekst "nie potrzeba pisac "text", bo akurat literki do polskiego slowa "tekst" sa w kazdej klawiaturze ;))))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama