Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
---
Autor Wiadomość
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1433
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 9:14 pm   ---

i negatywne
_________________
Punk not Dead !
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1433
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 9:18 pm   

Pierwsza rzeczą która zauwazylem baaardzo dawno temu jest fakt iz brytyjczycy sa mistrzami swiata jesli chodzi o blokowanie przejsc, korytarzy, wyjsc i wejsc do wszelkich budynkow, zatrzymywania sie na schodach...jesli maja sie zatrzymac i np do kogos zadzwonic zrobia to stojąc w wyjsciu ze sklepu...oczywiscie zawsze powiedzą oh sorry...ale mnie to bardzo irytuje...
po prostu nie mysla o innych...
_________________
Punk not Dead !
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1433
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 9:21 pm   

wlączanie kierunkowskazu w samochodzie, nie robia tego wogóle albo tuz przed skretem, jednak najbardziej popularne jest wlaczanie kierunkowskazu w polowie manewru...wrrrr nie znosze tego i rzucam slownictwem na k... i ch.... albo ja p.....
_________________
Punk not Dead !
 
 
myszka_13
Nieśmiały


Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 11:09 pm   

moim zdaniem oni sa bardzo leniwi i wykorzystuja wielu Polakow do realizacj swoich planow
kobiety angielki sa malo uczuciowe dla swoich malych pociech
brak kultury z ich strony podczas spozywania posilkow
 
 
myszka_13
Nieśmiały


Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 11:10 pm   

zawsze sie usmiechaja na widok drugiej osoby
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1433
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lis 16, 2006 9:51 am   

Rzucaja smieci pod siebie stojac 2 metry od smietnika...
_________________
Punk not Dead !
 
 
kwasny
Niemowa


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 6
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lis 16, 2006 9:35 pm   nie wszyscy

ciezko powiedziec tak o wszystkich anglikach, z moich obserwcji wynika,ze w roznych czesciach miasta sa rozne typy i mozna spotkac caly przekroj spoleczenstwa
_________________
taaaahhh
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1433
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lis 16, 2006 10:06 pm   

Zgadza się, ale mimo wszystko uwazam ze jest to tutaj bardziej "rzucające się w oczy"
_________________
Punk not Dead !
 
 
jayzee
Rozkręca się


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 31
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Gru 03, 2006 9:09 pm   Anglicy

Najgorsza nacja na swiecie, fałszywi i obłudni wszyscy zawsze się usmiechają - to fakt ale jak tylko się odwrócisz już zaczynaja cie obgadywać... pozatym brudasy, smieciarze, analfabeci i mozna by tak długo. Oczywiście zdarzaja sie wyjątki ale wiekszość jest taka sama i do tego jeszcze rasiści ale tak z ukrycia.
 
 
tomek_12
Stały bywalec


Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 81
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 12:26 am   Re: Anglicy

[quote="jayzee":1e0rlrgb]Najgorsza nacja na swiecie, fałszywi i obłudni wszyscy zawsze się usmiechają - to fakt ale jak tylko się odwrócisz już zaczynaja cie obgadywać... pozatym brudasy, smieciarze, analfabeci i mozna by tak długo. Oczywiście zdarzaja sie wyjątki ale wiekszość jest taka sama i do tego jeszcze rasiści ale tak z ukrycia.[/quote:1e0rlrgb]

Drogi Jayzee ! Jesteśmy naprawdę za okropny ? Bardzo mi przykro, że tak myślisz. Niestety, jesteś częściowo poprawny - często czuję się zawstydzony kiedy Anglicy zachowują się źle. Mam nadzieję, że kiedyś znajdziesz kilka dobrych angielskich przjaciół. Powodzenia !
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1433
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 11:38 am   

Mi tez sie wydaje ze chyba przesadziles, owszem w wielu przypadkach pasuja do tego opisu ale nie wszyscy !!!! jesli tylko takich spotkales na swojej drodze...to powinienes zmienic otoczenie....
Nie zdajesz sobie sprawy ile razy sie wstydzilem za naszych ziomkow ....czy to w autobusie czy w sklepie, wiec nie pisz prosze ze jest to najgorsza nacja na ziemii....
Powtorze jeszcze raz, poznales chyba samych nieodpowiednich ludzi....
_________________
Punk not Dead !
 
 
kalinosia
Rozkręca się


Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 29
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 12:25 pm   

jedne co mnie denerwuje jak do tej pory, to to, ze parkuja na srodku jezdni i trzeba sie zatrzymywac aby przypuscic kogos z naprzeciwka bo nie da sie przejechac bo caly pas zajmuja auta zaparkowane :/ :)
_________________
Kobiety trzeba kochac w kazdym wieku, zwlaszcza w XXI :)
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1433
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 10:36 am   

od niedawna jestem uzytkownikiem drog, i musze przyznac ze faktycznie parkowanie samochodow po obu stronach waskich ulic moze zdenerwowac czlowieka...., ale swoja droga to chodnikow tez pozalowali zeby na nie wjechac...
_________________
Punk not Dead !
 
 
lusia
Rozkręca się


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 29
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 8:04 am   

Są zbyt chłodni uczuciowo jak na nasz słowianski gust. Może źle sie wyraziłam, chodziło mi o to . że są mało wylewni, nie okazują uczuć w gestach. Nie mówię tu o chuligańskich wybrykach :)
 
 
kasia_18
Nieśmiały


Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 12
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 1:20 pm   

jayzee popieram -smutne ale prawdziwe
 
 
pauludek
Uzależniony


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 392
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 4:59 pm   Re: Anglicy

[quote="jayzee":2j70a0dz]Najgorsza nacja na swiecie, fa?szywi i ob?udni wszyscy zawsze si? usmiechaj? - to fakt ale jak tylko si? odwrócisz ju? zaczynaja cie obgadywa?... pozatym brudasy, smieciarze, analfabeci i mozna by tak d?ugo. Oczywi?cie zdarzaja sie wyj?tki ale wiekszo?? jest taka sama i do tego jeszcze rasi?ci ale tak z ukrycia.[/quote:2j70a0dz]

Jezeli tak sie Tobie/Wam tutaj nie podoba, to po jakego grzyba tutaj siedzicie??? Wszystko tutaj najgorsze, ludzie wredni, jedzenie obrzydliwe, beznadziejna pogoda, itp. Za to w Polsce.. wszystko jest lepsze, ale chyba nie do konca, skoro zdecydowales sie/zdecydowaliscie sie na wyjazd. Nikt Was tu sila nie trzyma.

ale z drugiej strony jak sie moze tutaj podobac jesli wcina sie najtansze zarcie z Asdy i odklada kazdego funciaka do skarpety, jak to robi wielu naszych Rodakow.
 
 
jacekb
Gaduła


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 42
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 5:31 pm   

swieta racja pauludku, ciekawi mnie ilu z tych malkontentow sprobowalo prawdziwy rost beaf z opiekanymi ziamniakami, yorkshire pudding, itp? A desery angielskie nie maja rownych sobie! No ale jak to juz pauludek zauwazyl, musi to byc jedzenie dobrej jakosci, nie jakies "value". Sniadanie, takie Full English tez jest znakomite, ale bekon musi byc dobry, od dobrego rzeznika. No, ale to kosztuje... Gdyby Anglika karmic jakims pseudo bigosikiem ze sloika, tez by zwatpil w walory naszej kuchni
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1433
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 7:41 pm   

no ten bekon z tesco, jest niczego sobie !!!, ale nad fasola to trzeba jednak troche "popracowac" zeby sie nadawala do zjedzenia...
PS. a od angielskiego rzeznika to sie trzymam z daleka bo wyglada tam zazwyczaj jak w grze ManHunt ! :)
_________________
Punk not Dead !
 
 
kasia_18
Nieśmiały


Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 12
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 8:47 pm   

zlapales mnie jackub - nie jadlam i jesc nie bede - ale to z innych powodow

za to co dnia na moim stole sa tylko polskie dania i z polskich produktow - a moj bigosik to palce lizac - zapraszam na degustacje!!!

za to lubie poznawac kuchnie innych nacji a w tym kraju jak sami wiecie jest to banalnie proste - POLECAM RESTAURACJE INDYJSKA - bardzo dobre jedzenie no i wszystko idealnie czyste.

zastanawia mnie jedno - co maja cechy charakteru - do jedzenia ???

:oops: :oops:

a tak na marginesie dlaczego w tak cudownym kraju , miedzy tak cudownymi ludzmi, gdzie wszystkie nacje trzymaja sie razem my POLACY z taka łatwoscia rzucamy w siebie kamieniami nawet po dwoch zdaniach wypowiedzi??????
 
 
A.Mole
Rozkręca się


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 20
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 3:37 pm   

"Jedziecie do stolicy kraju kapitalistycznego. Który to kraj ma być może nawet tam i swoje ... plusy. Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów." Ryszard Ochudzki, kierownik klubu sportowego Tęcza
_________________
If anything can go wrong, it will
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama