Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
---
Autor Wiadomość
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 9:34 am   ---

co na minus
_________________
Punk not Dead !
 
 
A.Mole
Rozkręca się


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 20
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Paź 24, 2006 10:28 pm   

To, że nie mają alkoholu. Tak mi Warka lub Tyskie po głowie chodzi ...
_________________
If anything can go wrong, it will
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 5:02 pm   az sie boje napisac...

Kurcze, nie wiem jak to napisac zebys nie dac Ci Brzozzi powodu do usuniecia postu ale ...... [b:2ffg6sat]Dalsza czesc wiadomosci zostala usunieta [/b:2ffg6sat]poniewaz miejsce to nie jest po to zeby pisac ze ...sledziki za slone, sznurowadla za krotkie...tylko jesli macie zastrzezenie, to napisac np kupilem tam nieswiezy produkt..." , a tak apropos, to jesli jest cos nieswieze to mozna oddac do sklepu...[post zostanie usuniety za dwa dni - [b:2ffg6sat]Admin[/b:2ffg6sat]]
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
irja
Stały bywalec


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 88
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 7:25 pm   

Któryś raz z rzędu kupiliśmy tam towar przeterminowany. 8)
_________________
irja - irena i jacek
 
 
firestarter44
Nieśmiały


Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 10
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 7:43 am   szkoda gadac

[quote="irja"]Któryś raz z rzędu kupiliśmy tam towar przeterminowany. 8)[/quote

sprawdzajcie moi drodzy daty waznosci :?
_________________
nauczę języka polskiego
 
 
irja
Stały bywalec


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 88
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 8:16 am   

Nie chodzi oto czy my klienci sprawdzamy daty czy nie, tylko o podstawowe zaufanie do kupca w takim małym sklepiku. Zaufania nie mam do supermarketów i tam sprawdzamy daty na każdym towarze. Myślę, że przestaniemy tam kupować. A,ha prasę mają bardzo nieregularnie. To tyle na ten temat. 8)
_________________
irja - irena i jacek
 
 
Smakus
Niemowa


Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 11:03 pm   

Witam wszystkich
Jako wlasciciel sklepu, chcialbym ustosunkowac sie do kilku wypowiedzi. Od dawna obserwuje posty na minus i na plus nie tylko u siebie ale rowniez i u konkurencji. To jest funkcjonalne i przydatne do leprzego prowadzenia interesu, przyzna to kazdy kto prowadzi jaki kolwiek biznes. Przy pierwszym sygnale przeterminowanych "gorocych kubkow", caly towar w sklepie zostal sprawdzony i przyznaje "gorace kubki" mialy jeszcze miesiac przydatnosci do spozycia, co natychmiast zostalo usuniete.
Od tamtej pory zmienilismy punkty zaopatrzenia w wedline. Wedlinymimo ze mialy jeszcze 10 dni terminu przydatnosci do spozycia byla nie smaczna. Postawilismy na jakosc i od tamtej pory prowadzimy sprzedaz wadlin "Sokolow", ktore sprowadzane sa vanem wyposazonym w lodowke w temp. 2-6 stopni celcjusza (wartosprawdzic jak jest to transportowane).
W zwiasku z tymi bezpodstawnymi oskarzeniami oglaszam konkurs: Kazdy kto zakupi przeterminowany towar w sklepie "Smakus", lub tez kupil i okaze dowod kupna, otrzyma 50 funtow.
To jest troszke dziwne bo od poczatku istnienia sklepu jeszcze nikt nie zglosilsie z takim problemem jak forumowicze na tym portalu, dlaczego?
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 1:22 pm   

No to sie zaczelo...jest szansa na 50 F, ciekawe czy sie komus uda....
_________________
Punk not Dead !
 
 
irja
Stały bywalec


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 88
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 7:08 pm   

Witam, to co mówi właściciel odnośnie, że nikt się nie zgłosił z reklamacją jest nieprawdą, sam osobiście zwróciłem chrzan. 8)
_________________
irja - irena i jacek
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 8:52 pm   

zaczyna sie robic ciekawie :) czekam z niecierpliwoscia na riposte wlasciciela Smakusia
_________________
Punk not Dead !
 
 
Smakus
Niemowa


Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 9:09 pm   

irja napisal
Nie chodzi oto czy my klienci sprawdzamy daty czy nie, tylko o podstawowe zaufanie do kupca w takim małym sklepiku. Zaufania nie mam do supermarketów i tam sprawdzamy daty na każdym towarze. Myślę, że przestaniemy tam kupować. A,ha prasę mają bardzo nieregularnie. To tyle na ten temat.
ostatni post irja
Witam, to co mówi właściciel odnośnie, że nikt się nie zgłosił z reklamacją jest nieprawdą, sam osobiście zwróciłem chrzan.

Szanowny kliencie pamietam dokladnie panska reklamacje, jednak pragne przypomniec ze chrzan ktory pan kupil u nas mial dluga date przydatnosci do spozycia w zwiazku z czym nie byl przeterminowany. Kazdy sklepikaz, dystrybutor nie jest w stanie kontrolowac tego co jest w srodku, to jest zalezne od zakladu w ktorym dany towar byl produkowany. Chrzan tej marki juz od dawna nie jest sprowadzany przez nasz sklep i dlatego zapraszam pana ponownie do odwiedzenia naszego sklepu.
Z wyrazami szacunku
Smakus :)
 
 
irja
Stały bywalec


Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 88
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 9:08 pm   

Szanowny Panie Smakuś! Mam pytanie: czy Pana konkurs jest na poważnie? bo jeżeli tak to myśmy wygrali tą nagrodę. W dniu dzisiejszym około godziny 17-stej chcieliśmy kupić zupę ogórkową w torebce firmy K**** niestety data ważności na niej kończyła się w styczniu tego roku a dziś mamy 6 luty. Jeżeli jesteśmy głównymi wygranymi to mogę podać nasz numer konta na priv. Oczekujemy odpowiedzi. Pozdrawiamy. 8)
_________________
irja - irena i jacek
 
 
Smakus
Niemowa


Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 10:05 pm   SMAKUS

[b:39e492ce]ZAPRASZAM[/b:39e492ce] pana z zakupionym towarem i paragonem po odbior panskiej nagrody w ciagu 2 dni .
Jezeli twierdzi pan ,ze sprzedaje przeterminowane produkty to dlaczego nie zglosi pan tego odpowiedniej organizacji , ktora sie tym zajmuje.
Ja nie mam sie czego obawiac ,bo ostatnio mielismy kontrole i otrzymalismy 5 gwiazdek.
Oszczerstwa kierowane w kierunku naszego sklepu uwazam za obrazliwe i mam nadzieje ,ze administrator tej strony podejmnie odpowiednie kroki.
Z wyrazami szacunku ale ma pan do wyboru 4 polskie sklepy ,plus mase innych sklepow zaopatrzonych w polskie produkty ,a mimo wszystko wybiera pan nasz .To mi schlebia. :)
Obiecuje forumowiczom ,ze po 2 dniach odpisze.
SMAKUS :wink:
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 10:38 pm   Smakus

[b:3n2pf1y2]Szanowny Panie Smakus, po to powstala osobna strona o polskich sklepach aby ludzie wyrazali swoje opinie zarowno pozytywne jak i negatywne. Zreszta Pan to doskonale rozumie piszac kiedys cyt: [/b:3n2pf1y2] "Od dawna obserwuje posty na minus i na plus nie tylko u siebie ale rowniez i u konkurencji. To jest funkcjonalne i przydatne do lepszego prowadzenia interesu, przyzna to kazdy kto prowadzi jaki kolwiek biznes". [b:3n2pf1y2]Wiec dlaczego potem pisze Pan cyt:[/b:3n2pf1y2]"Oszczerstwa kierowane w kierunku naszego sklepu uwazam za obrazliwe i mam nadzieje ,ze administrator tej strony podejmnie odpowiednie kroki." [b:3n2pf1y2]?[/b:3n2pf1y2] [b:3n2pf1y2]Poza tym nie wiem czy slowo "oszczerstwa" nie jest zbyt mocnym slowem. Ludzie kilka krotnie sie "sparzyli" na Pana sklepie spowodu nieswiezych produktow o ktorych Pan tez kiedys na forum mowil cyt:[/b:3n2pf1y2]"Przy pierwszym sygnale przeterminowanych "gorocych kubkow", caly towar w sklepie zostal sprawdzony i przyznaje "gorace kubki" mialy jeszcze miesiac przydatnosci do spozycia, co natychmiast zostalo usuniete" [b:3n2pf1y2]oraz[/b:3n2pf1y2] "Wedlinymimo ze mialy jeszcze 10 dni terminu przydatnosci do spozycia byla nie smaczna" [b:3n2pf1y2]Prosze sie zatem nie dziwic reakcjom ludzi. To jest prosty mechanizm w handlu, ktory rowniez z pewnoscia Pan jako handlowiec zna. Dobrze, ze pisze Pan o pomyslnej kontroli w swoim sklepie. Moze ludzie dostrzega zmiany i przestana umieszczac negatywne posty ale to juz Pana w tym interes. Good luck.[/b:3n2pf1y2]
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 1:35 pm   

Uwazam ze zostal zachowany odpowiedni ton wszystkich zamieszczonych w temacie wypowiedzi...i nie zamierzam zadnej z nich usunac, gdyz to miejsce jest wlasnie po to aby wyjasniac tego typu sprawy...
_________________
Punk not Dead !
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 11:55 pm   Mr Brzozzi

Znaczacy fragment jednego z moich pierwszych postow usunales... Niech zyje DEMOKRACJA! ;)
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 8:10 am   Re: Mr Brzozzi

Niestety nie masz racji, [b:bsq94f0q]po pierwsze[/b:bsq94f0q] moze zrobil to ktos inny np ze starych moderatorow, a moze poprostu nie napisales tego co chciales
[b:bsq94f0q]po drugie[/b:bsq94f0q] jezeli uwazasz ze czegos brakuje, to poprostu to dopisz i mozesz byc pewien ze nie "zniknie", [b:bsq94f0q]przeciez mozna zmodyfikowac swoj post[/b:bsq94f0q]...nieprawdaz :wink: , i bedzie to lepsze niz rzucanie bezpodstawnych oskarzen w moim kierunku....

Ps. Twoj post nie wyglada jednak na zmodyfikowany zaczales go bardzo poprawnie i zgodnie z zasadami ortografii Jezyka Polskiego od "...Szanowny Panie Smakus..."


[quote="michoo8":bsq94f0q]Znaczacy fragment jednego z moich pierwszych postow usunales... Niech zyje DEMOKRACJA! ;)[/quote:bsq94f0q]
_________________
Punk not Dead !
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 6:36 pm   

Mr Brzozzi, mowilem o jednym z [u:31fh4df4]pierwszych [/u:31fh4df4]postow. Kolejna sprawa to czesc wspomnianego a zacytowanego nizej posta zostala usunieta przez Admina. Wtedy juz chyba byles Adminem. Jesli sie myle to przepraszam za bezpodstawne, jak to ujales, oskarzenie ;) Pozdro.
A to ten post o ktory sie rozchodzi:[b:31fh4df4]
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 4:02 pm Temat postu: az sie boje napisac...
"Kurcze, nie wiem jak to napisac zebys nie dac Ci Brzozzi powodu do usuniecia postu ale[/b:31fh4df4] ...... [i:31fh4df4]Dalsza czesc wiadomosci zostala usunieta poniewaz miejsce to nie jest po to zeby pisac ze ...sledziki za slone, sznurowadla za krotkie...tylko jesli macie zastrzezenie, to napisac np kupilem tam nieswiezy produkt..." , a tak apropos, to jesli jest cos nieswieze to mozna oddac do sklepu...[post zostanie usuniety za dwa dni - Admin]"[/i:31fh4df4]
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 8:47 pm   

Jesli myslales o jednym z wczesniejszych postow (pazdziernikowych), to trzeba bylo to zaznaczyc, gdyz z Twojej wypowiedzi nie wynikalo jasno o jaki post Tobie chodzi,
Po drugie w Twoim Ocenzurowanym poscie z Pazdziernika ( jest jasno zaznaczone ze zostal ocenzurowany!!!), skoro temat powraca po kilku miesiacach, to wedlug mnie jest oczywiste ze dyskusja dotyczy tych ostatnich postow sprzed kilku dni a nie tych z Pazdziernika ( bo tamto juz chyba mozemy uznac za sprawe zamkmieta), no chyba ze zamierzamy rozgrzebywac wszytkie sprawy, nawet te z zeszlego roku
Krotko mowiac prosze sie jasno wyrazac zeby wiadomosci byly czytelne dla wszystkich!!!
Poza tem skoro napisalem ze [b:dhzeg0t3]"Uwazam ze zostal zachowany odpowiedni ton wszystkich zamieszczonych w temacie wypowiedzi...i nie zamierzam zadnej z nich usunac, gdyz to miejsce jest wlasnie po to aby wyjasniac tego typu sprawy..."[/b:dhzeg0t3] to oznacza ze nie zamierzam niczego usuwac z ostatnich postow a nie z postow ktore juz zostaly ocenzurowane i na dodatek wszyscy o tym wiedza, poniewaz zostawilem informacje ze zostal ocenzurowany !!! ...z tym sie chyba zgodzisz ...


A kolejny post jest z Lutego
[quote="michoo8":dhzeg0t3]Mr Brzozzi, mowilem o jednym z [u:dhzeg0t3]pierwszych [/u:dhzeg0t3]postow. Kolejna sprawa to czesc wspomnianego a zacytowanego nizej posta zostala usunieta przez Admina. Wtedy juz chyba byles Adminem. Jesli sie myle to przepraszam za bezpodstawne, jak to ujales, oskarzenie ;) Pozdro.
A to ten post o ktory sie rozchodzi:[b:dhzeg0t3]
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 4:02 pm Temat postu: az sie boje napisac...
"Kurcze, nie wiem jak to napisac zebys nie dac Ci Brzozzi powodu do usuniecia postu ale[/b:dhzeg0t3] ...... [i:dhzeg0t3]Dalsza czesc wiadomosci zostala usunieta poniewaz miejsce to nie jest po to zeby pisac ze ...sledziki za slone, sznurowadla za krotkie...tylko jesli macie zastrzezenie, to napisac np kupilem tam nieswiezy produkt..." , a tak apropos, to jesli jest cos nieswieze to mozna oddac do sklepu...[post zostanie usuniety za dwa dni - Admin]"[/i:dhzeg0t3][/quote:dhzeg0t3]
_________________
Punk not Dead !
 
 
xanram
Stały bywalec


Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 10:14 am   Re: SMAKUS

[quote="Smakus":1nyh261v]
Obiecuje forumowiczom ,ze po 2 dniach odpisze.
[/quote:1nyh261v]

Jakos sie nie udalo :? . Zauwaze tylko, ze szacunek do Klienta przejawia sie rowniez w sposobie pisania - masa bledow ortograficznych, kompletny brak interpunkcji ... slabo to widze. Niewazne :roll: .
Cieszy mnie[i:1nyh261v] konkurs [/i:1nyh261v]. Naprawde, ludzie ... jaki konkurs... No wlasnie 50 funtow jest od sztuki zdechlej kielbasy czy ogolnie jednorazowo i czy konkurs jest bezterminowy czy moze kto pierwszy ten lepszy :?: No i najwazniejsze - czy chrzan nieswiezy tez sie wlicza czy tylko wedliny ... :idea:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - manga
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama