Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
---
Autor Wiadomość
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 10:37 pm   Sir Brzozzi

Sir Brzozzi! Jak sam w koncu zauwazyles, chodzilo mi o jeden z [u:3ir3t8qp]pierwszych[/u:3ir3t8qp] postow a pierwszych to jasne ze nie chodzilo o jeden z pierwszych [i:3ir3t8qp]ostatnio[/i:3ir3t8qp] napisanych postow tylko o ogol moich postow w temacie sklepow w Bristolu a dokladnie w temacie SMAKUSIA. Wiec data nie ma znaczenia. Skoro pisze wyrazie ze chodzi o jeden z pierwszych moich powstow to bierze sie pod uwage wszystkie a nie jakies ostanie z przed kilku tygodni. Nastepnym razem dla bezpieczenstwa bede poslugiwal sie dokladnymi datami, zeby nikt ale to nikt nie mial zadnych watpliwosci ;)
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 10:33 am   

niech i tak bedzie :)
_________________
Punk not Dead !
 
 
Henio
Gaduła


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 51
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 12:29 pm   

ja mam zarzuty do wszystkich sklepow !!! dlaczego wiekszosc produktow jest jakichs malo znanych firm, kielbasa krakowska nie jest kielbasa krakowska i tak mozna by wymieniac....
najtansze mrozonki ...itp
Pozdrawiam
 
 
mateokon
Uzależniony


Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 209
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 1:19 am   

Ale musisz zwrócic uwagę na to, że jak w polsce pójdziesz do marketu to dostaniesz dokładnie tą sama krakowską jak tutaj. Mam nadzieje, że w Biedronce, Mini malu, Lidlu, Plusie Ci to nie przeszkadzało...
_________________
DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI...
 
 
el comendante
Niemowa


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 4:45 pm   

oj tu sie chyba mylisz... raz kupilem i wiecej tego nie zrobie, na poczatku przypominala nawet smakiem i wygladem ta "prawdziwa" ale pozniej ( tak po 1/3 ) przybrala postac czegos zblizonego do mielonki turystycznej
[quote="mateokon":2yazx8fm]Ale musisz zwrócic uwagę na to, że jak w polsce pójdziesz do marketu to dostaniesz dokładnie tą sama krakowską jak tutaj. Mam nadzieje, że w Biedronce, Mini malu, Lidlu, Plusie Ci to nie przeszkadzało...[/quote:2yazx8fm]
 
 
el comendante
Niemowa


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 4:46 pm   

[quote="el comendante":ev1sfwev]oj tu sie chyba mylisz... ja tez raz kupilem i wiecej tego nie zrobie, na poczatku przypominala nawet smakiem i wygladem ta "prawdziwa" ale pozniej ( tak po 1/3 ) przybrala postac czegos zblizonego do mielonki turystycznej
[quote="mateokon":ev1sfwev]Ale musisz zwrócic uwagę na to, że jak w polsce pójdziesz do marketu to dostaniesz dokładnie tą sama krakowską jak tutaj. Mam nadzieje, że w Biedronce, Mini malu, Lidlu, Plusie Ci to nie przeszkadzało...[/quote:ev1sfwev][/quote:ev1sfwev]
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 8:43 pm   ha ha ha! to znowu ja! ;-)

Cos dlugo wszyscy milcza z opiniami na temat polskich sklepow... Aby rozruszac Was troche na wiosne mam taka informacje: Jutro w Trinity odbedzie sie koncert zespolu Habakuk. Bilety dostepne w kilku polskich sklepach oraz w Bristol TicketShop. O ile TicketShop narzuca sobie oplate za rezerwacje (2 funty) o tyle polskie sklepy tego juz robia, oczywiscie za wyjatkiem Smakusia... Dzis bylem u ich konkurencji na przeciwko (Bialy Orzel czy Orzel Bialy) i bez problemu kupilem 2 bilety na jutrzejszy koncert w cenie 10 funtow/sztuka. Kumpela poszla do Smakusia i skasowali ja 12 funtow za bilet. Ktos powie " a co tam 2 funty" ale przy wiekszej liczbie biletow te 2 funty sie mnoza i wychodzi z tego jakas nie mala suma prawda? Jakis czas temu na forum, po kilku zarzutach ze strony klientow, wypowiadal sie wlasciciel Smakusia, bil sie w piers ze nastapily zmiany, ze towar pierwszej jakosci, nieprzeterminowany i w ogole ze teraz juz wszystko cacy. Po pierwsze niewiele sie zmienilo, po drugie obsluga sprawia wrazenie tej z dawnych sklepow "Spolem". Ogolne wrazenie takie ze wlasciciel caly czas kombinuje jakby tu zarobic na naiwnych rodakach jak najmniejszym kosztem... I nie jest to tylko moja opinia... Znajac polska wolnosc slowa ten post zostanie szybko usuniety przez moderatora ale moze kilka osob zdazy go przeczytac ku przestrodze :) Pozdrawiam Swiadomych i Nieswiadomych Konsumentow ;)
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 12:31 pm   Re: ha ha ha! to znowu ja! ;-)

Chcialem tylko sprostowac czesc o cenie biletow...
Bilety powinny byc sprzedawane wszedzie ( nie tylko w SMAKUSIU ) po [b:21j2sm0n]12 F [/b:21j2sm0n] (10F + 2F booking fee)
Jesli udalo ci sie kupic bilet za 10 to gratulacje bedziesz mial na piwko w Trinity :)...
ale niestety pani ze sklepu bedzie musiala wyrownac roznice w cenie :(
Ps. Do zobaczenia na koncercie !!!

[quote="michoo8":21j2sm0n]Cos dlugo wszyscy milcza z opiniami na temat polskich sklepow... Aby rozruszac Was troche na wiosne mam taka informacje: Jutro w Trinity odbedzie sie koncert zespolu Habakuk. Bilety dostepne w kilku polskich sklepach oraz w Bristol TicketShop. O ile TicketShop narzuca sobie oplate za rezerwacje (2 funty) o tyle polskie sklepy tego juz robia, oczywiscie za wyjatkiem Smakusia... Dzis bylem u ich konkurencji na przeciwko (Bialy Orzel czy Orzel Bialy) i bez problemu kupilem 2 bilety na jutrzejszy koncert w cenie 10 funtow/sztuka. Kumpela poszla do Smakusia i skasowali ja 12 funtow za bilet. Ktos powie " a co tam 2 funty" ale przy wiekszej liczbie biletow te 2 funty sie mnoza i wychodzi z tego jakas nie mala suma prawda? Jakis czas temu na forum, po kilku zarzutach ze strony klientow, wypowiadal sie wlasciciel Smakusia, bil sie w piers ze nastapily zmiany, ze towar pierwszej jakosci, nieprzeterminowany i w ogole ze teraz juz wszystko cacy. Po pierwsze niewiele sie zmienilo, po drugie obsluga sprawia wrazenie tej z dawnych sklepow "Spolem". Ogolne wrazenie takie ze wlasciciel caly czas kombinuje jakby tu zarobic na naiwnych rodakach jak najmniejszym kosztem... I nie jest to tylko moja opinia... Znajac polska wolnosc slowa ten post zostanie szybko usuniety przez moderatora ale moze kilka osob zdazy go przeczytac ku przestrodze :) Pozdrawiam Swiadomych i Nieswiadomych Konsumentow ;)[/quote:21j2sm0n]
_________________
Punk not Dead !
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 5:41 pm   bilety bilety....

Ale jak nazwa wskazuje "booking fee" jest oplata za rezerwacje biletu. Czyli np. jak zamawiam telefonicznie albo przez internet. Jesli ide bezposrednio do sklepu to z jakiej racji mam placic za rezerwacje? Rezerwacja jest po to aby miec pewnosc ze zdaze kupic bilety zanim zostana wyprzedane. Ja tak to rozumiem ale w tym kraju wszystko jest mozliwe wiec moge sie mylic....Pozdro! :)
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama