Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Prasa Polonijna -> Jeśli rozwój osobisty to priorytet, wszystko jest możliwe

Jeśli rozwój osobisty to priorytet, wszystko jest możliwe

2012-09-21 18:37:23

Nie ma niczego podobnego. Nikt na rynku nie oferuje edukacji na tym poziomie dla Polonii. 

AKREDYTOWANY DYPLOM W EXECUTIVE I LIFE COACHINGU - W JĘZYKU POLSKIM w Dublinie

Dystans? Dla zdeterminowanych jest bez znaczenia. Positive Success Group ma studentów ze wszystkich zakątków Irlandii, a także z Wielkiej Brytanii.

Po co jechać aż tak daleko - po wiedzę na poziomie nieporównywalnym, z żadnymi innymi kursami dostępnymi z zakresu coachingu czy samorozwoju. Ale ten kurs to nie tylko indywidualna korzyść studenta, ale też zawód w ręku.

Przekonaj się sam. Zobacz https://www.facebook.com/psg.ie/app_57675755167

 

Reklama ogólnosieciowa

DLA KOGO przeznaczony jest ten kurs?

- Osób zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności coachingowej oraz pracy jako profesjonalny coach
- Osób zajmujących się zawodowo rozwojem ludzi, managerów oraz liderów, którzy chcą nabyć profesjonalne umiejętności coachingowe, które wesprą ich działania oraz posiadane umiejętności
- Specjalistów, którzy zawodowo zajmują się HR oraz zarządzaniem talentami, którzy pragną rozwinąć dalej kompetencje, które będą korzystne w środowisku pracy
- Osób pracujących na własny rachunek oraz właścicieli firm, którzy chcą bez trudu zastosować narzędzie coachingu w celu zwiększenia poziomu sukcesu
- Coachów, którzy chcą coachować lepiej poprzez doświadczenie oraz eksplorowanie nowych metod i modeli pracy
- Osób indywidualnych, które chcą rozwijać się osobiście i pragną zmiany w życiu, usprawnienia swojego życia zawodowego oraz lepszej perspektywy na przyszłość
- Doradców, osób zajmujących się doradztwem zawodowym, rekrutacją oraz osób zaangażowanych w pomaganie innym w kształtowaniu lepszego jutra

Właśnie w ten weekend, kolejna grupa zadowolonych studentów otrzyma dyplomy na uroczystości ukończenia kursu. Uzyskają profesjonalną kwalifikację zawodową pozwalającą na członkostwo w organizacjach branżowych takich jak: AC (Association for Coaching) oraz  zawód coacha w ręku.

Firmy obecnie w procesie rekrutacji przywiązują dużą wagę do umiejętności coachingowych, ponieważ dają one konkurencyjną przewagę wszystkim managerom szukających nowego zatrudnienia, czy też pragnących utrzymać obecne stanowisko.

Twoja efektywność jako osoby indywidualnej zależna jest od tego na ile dobrze potrafisz trenować i rozwijać innych

Coaching jest zestawem umiejętności, który do niedawna znajdował się w kategorii przydatnych umiejętności, ale w obecnym skomplikowanym świecie te umiejętności często okazują się niezbędne. Obecnie w związku z rozwojem technologi oraz coraz to nowszych globalnych standardów związanych z środowiskiem pracy, zajmujemy się większą niż kiedykolwiek przedtem ilością zadań. Jesteśmy również bardziej podatni na doświadczenie stresu związanego z natłokiem zajęć, który dość często przybiera formę chaosu w ciągu dnia.  Musimy wyjść poza to, co robiliśmy dotychczas i szukać nowych rozwiązań na co dzień, na jutro oraz na dalszą przyszłość. Abyśmy mogli zarządzać samym sobą w sposób pewny oraz spójny – wszyscy potrzebujemy umiejętności do coachowania samych siebie i jeśli nasza rola zawodowa polega na zarządzaniu ludźmi oraz ich rozwojem wtedy, umiejętności coachingowe mają kluczowe znaczenie.

Na kurs składa się 7 weekendów oraz praca poza zajęciami,
Zajęcia trwają od godziny 10 rano do godziny 17. Szacowana ilość czasu potrzebnego na pracę poza zajęciami wynosi od 16 do 20 godzin na miesiąc.

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ PSG?

- Język angielski. Ten cieszący się ogromną popularnością kurs jest dostępny zarówno w języku polskim jak i angielskim. Część modułów kursu będzie prowadzona w języku angielskim przez Maureen Hewitt – dyrektora szkoły, z możliwością tłumaczenia na język polski.

- Akredytacja przez Międzynarodowe Organizacje. Po ukończeniu kursu możesz ubiegać się o akredytacje i dołączyć do organizacji takich jak Międzynarodowa Federacja Coachów – ICF lub AC – Stowarzyszenie Coachów. Miej na uwadze, że każda instytucja może mieć specyficzne wymagania dodatkowe w związku z członkowstwem w ich stowarzyszeniu.

- Wszechstronne doświadczenie. W zakresie świadczenia usług Life i Biznes Coachingu i bogactwo zasobów, technik i metod. Działająca wiele lat na rynku Brytyjskim i Irlandzkim PSG swoją stałą pozycję zawdzięcza najwyższej jakości świadczonym przez siebie usługom. Wierzymy, że nasze programy coachingu przynoszą klientom trwałe rezultaty i wielokrotny zwrot z inwestycji z kursu.

- Rejestracja w profesjonalnej instytucji kształcenia. Wszyscy trenerzy i coachowie PSG są wieloletnie praktykującymi profesjonalistami zarejestrowanymi w instytucji FETAC – Rada ds. Certyfikacji w Zakresie Kształcenia Ustawicznego i Doskonalenia Zawodowego. Oznacza to, że spełniamy najwyższe standardy jakości nauczania oraz normy i procedury wytyczone przez tą Instytucję.

- Program i struktura kursu. Program kursu został stworzony i jest nieustannie rozwijany przez Maureen Hewitt, jednego z najlepszych Irlandzkich coachów. Maureen posiada wszechstronną wiedzę i doświadczenie w coachingu i projektowaniu kursów. Jej doświadczenie i wieloletni dorobek zawodowy jest przeniesiony do kursu Coachingu. Więc każde studium przypadku (case study) są prawdziwymi przykładami bazującymi na realnych firmach i ludziach w nich pracujących. Umiejętności, które nabędziesz podczas kursu są praktycznymi zdolnościami funkcjonującymi w realnym codziennym życiu prywatnym i zawodowym.

- Metody uczenia. Kurs jest bogaty w ćwiczenia praktyczne, które są najlepszą metodą na rozwinięcie umiejętności niezbędnych do pracy z innymi ludźmi.
Wsparcie. Jako coachowie zależy nam, aby pomóc ci osiągnąć swoje zamierzone cele i rezultaty. Będziemy wspierać cię w trakcie trwania kursu oraz po jego ukończeniu.

Prosimy o kontakt mailowy na [email protected] 

lub telefoniczny Dublin: +353 (01) 443 4418

Artykuł pochodzi z:
Oceń artykuł
(głosów: 1, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa