Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Kabaret Moralnego Niepokoju w Anglii!

Kabaret Moralnego Niepokoju w Anglii!

2012-08-26 20:49:40

Kabaret Moralnego Niepokoju zaprasza na premierowe występy w Sheffield, Manchester i Birmingham. W dniach 21- 23 września niekwestionowane gwiazdy polskiej sceny kabaretowej zaprezentują się w nowym, wzmocnionym składzie. Organizatorem trasy jest portal Leeds-Manchester.pl

Reklama ogólnosieciowa

Nazywani geniuszami polskiego kabaretu, bo genialnym trzeba być, żeby zrobić skecz o drzwiach, który śmieszy miliony, występują nieprzerwalnie od 1996 roku. Trzon grupy stanowią: Robert Górski, Przemek Borkowski, Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć. W czerwcu do Kabaretu Moralnego Niepokoju dołączyła Magda Stużyńska! Magda, to świetna aktorka komediowa znana szerszej publicznosci z takich seriali jak Zlotopolscy czy Hotel 52, jak również ze sceny warszawskiego Teatru Kwadrat, gdzie gra u boku m.in. Jana Kobuszewskiego.

Kabaret Moralnego Nipokoju mówi o sobie, że jest „ Kabaretem, któremu najbliższy jest przydomek "literacki", który składa swoje programy z piosenek, także tych lirycznych, skeczy i monologów, także tych pisanych mową wiązaną”. W swojej twórczości nawiązują to aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć nieobca jest im także poetyka absurdu.

Kabaret stworzył szereg barwnych postaci będących znakiem rozpoznawczym grupy, które pojawiają się w wielu skeczach kabaretu m.in.: Spikerka i Pan Karol,  Gwidon i Romek,  Wujek i ciotka czy Badyl. Czego mogą sie spodziewać fani ich humoru? Występów śmiesznych, fajnych i z polotem.

A więc nie pozostaje nam już nic innego niż zaprosić Państwa na pięć występów Kabaretu Moralnego Niepokoju w nowym, wzmocnionym Magdy talentem i urokiem osobistym składzie. Bilety w cenie 18 funtów można zakupić on-line na stronie www.ticketweb.co.uk oraz w wybranych polskich sklepach, których adresy znajdują sie na stronie: www.leeds-manchester.pl/kmn

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Usciak tel. 07531 773 778, email

Harmonogram występów:

data

dzien

miasto

adres teatru

godziny występów

21.09.2012

Piatek

Sheffield

Montgomery   Theatre, Surrey Street, Sheffield, S1 2LG

20.00

22.09.2012

Sobota

Manchester

Dancehouse   Theatre, 10 Oxford Road, Manchester, M1 5QA

16.30 oraz 20.00

23.09.2012

Niedziela

Birmingham

The Drum   Theatre, 144 Potters Lane, Aston, Birmingham, B6 4UU

16.30 oraz 20.00

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa