Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> RYBY - Jacy są nasi partnerzy?

RYBY - Jacy są nasi partnerzy?

2009-02-27 22:01:45

RYBY - Jacy są nasi partnerzy?

 

ŻONA ZE ZNAKU RYB

Łagodna, uczuciowa i wrażliwa pani Ryba ma serce miękkie jak wosk, chociaż często stara się to ukryć przed otoczeniem. Pragnie być kochaną i kochać wiernie i trwale -"na zawsze". Niestety, tak się składa, że co trzecia Ryba się rozwodzi (w świetle statystyki) lub z jakichś innych powodów traci partnera. Niejednokrotnie traci go z własnej winy. Rybka ma w sobie morze uczucia, którego starczyłoby na obdzielenie kilku jej zodiakalnych sióstr. Niestety, często spotykają ją rozczarowania, a nagrodą za wielką miłość z reguły jest niewdzięczność. Będąc zmuszona raz i drugi ogłaszać upadłość swych uczuć, próbuje dostosować się do partnera. Stara się żyć nadzieją, że wszystko zmieni się na lepsze, a ona zapomni o przeżytych rozczarowaniach. Myśląc o nich, Rybka cierpi w milczeniu i nie skarży się. Rybki często po kryjomu płaczą. Dlatego też w starych bajkach perły uchodzą za zaczarowane łzy ukrytych zmartwień sercowych skrzywdzonych kobiet.

Reklama ogólnosieciowa

Gadatliwa pani Ryba jest trochę niewolnicą własnego domu. Często zdarza się, że rodzina wykorzystuje jej dobroć i ofiarność. Szczególnie, gdy ktoś w domu zachoruje, mama Ryba potrafi poświęcić pacjentowi bezsenne noce. Pani Ryba ma dużo zmysłu estetycznego. Będzie dążyła do upiększenia mieszkania, ale w sposób oszczędny i niezbyt kosztowny. Jej dom jest jej światem. Należy więc iść jej na rękę w tych staraniach.

Zdrowie pani Ryby zdaje się szwankować częściej, niż u innych kobiet. Należy więc oszczędzać jej siły i pomagać na każdym kroku. O ile warunki na to pozwalają, trzeba z nią wyjechać na urlop nad morze, bo tak się dziwnie składa, że Ryba jak prawdziwa ryba lubi wodę.

Miękka, uległa i ustępliwa pani Ryba jest w życiu dzielna, ale wymaga wyrozumiałego, oględnego traktowania. W stosunku do partnerów bywa nieraz nieśmiała i bojaźliwa.

Kto pragnie żony uczuciowej, wrażliwej i receptywnej, reagującej subtelnie na każdy przejaw tkliwości, niech się rozejrzy wśród dziewcząt ze znaku Ryb.

Żony z Raka i Ryb to najbardziej uczuciowe i delikatne kobiety. Dlatego tak im trudno dobrać sobie właściwego partnera. W życiu seksualnym Rybka ma nieco spóźniony zapłon.

Jeżeli więc partnerowi brak doświadczenia i o tym ważnym szczególe nie wie, łatwo u Rybki o nerwice i inne dolegliwości. Pomawianie Rybki o rybi temperament jest krzywdzące i wynika z nieznajomości jej psychiki. Kiedy towarzysz życia jest dobrany właściwie, skromna Rybka rozkwita niebawem jak Królowa Nocy, promieniując szczęściem i miłością.

Niech nikt nie myśli, że Rybka jest jakąś niedojdą życiową. Przeciwnie, potrafi ona doskonale dawać sobie radę w życiu, choć czyni to w sposób inny, niż jej siostry z pozostałych znaków.

Odpowiednim partnerem dla Ryby jest przede wszystkim RAK. Obu znakami rządzą bowiem uczucie i delikatność. Oboje są domatorami kochającymi rodzinę i dzieci. Zmienność nastrojów u nich nie jest niebezpieczna dla harmonii współżycia. Życie seksualne u obojga stoi raczej na drugim miejscu, ustępując pierwszego miejsca głębokiemu uczuciu.

Także w znaku SKORPIONA spotyka się partnerów odpowiednich dla Ryby, choć żywiołowość męża z tego znaku Rybkę trochę onieśmiela. Lecz Skorpion będzie ostoją dla żony w chwilach niezdecydowania lub zwątpienia i w chwilach, kiedy będzie chodziło o wywalczenie czegoś.

W następnej kolejności można rozglądać się także wśród panów ze znaku BYKA, KOZIOROŻCA i PANNY, których przedstawiciele mogą być dobrą podporą życiową Ryby. Znaki te cechuje delikatność, na co Rybka jest szczególnie wrażliwa.

MĄŻ ZE ZNAKU RYB

Współżycie z mężem, mającym słońce w znaku Ryb nie jest trudne. Większość tych panów to marzyciele. Nie jest to równoznaczne z niedołęstwem, lecz w życiu codziennym daje pewne utrudnienie.

Ryby są w życiu niezbyt wymagającymi partnerami. Na siebie zarobią bez trudu, jednak ich żony na wielkie luksusy nie mają co liczyć. Pewien pan Ryba tak podkreślił swój życiowy punkt widzenia: nie pragnę być miliarderem, ale chętnie żyłbym jak milioner.

Do dobrych i przyjemnych cech pana Ryby należy brak nadmiernego krytycyzmu. Nawet z trudną we współżyciu teściową będzie on starał się żyć w zgodzie i rozumieć jej punkt widzenia. W sprawach finansowych pan Ryba nie jest rozrzutny, a raczej niegospodarny. Wprawdzie nie zawsze, lecz często. Zależy to od pory dnia, w której się urodził. Delikatność i pewne przewrażliwienie psychiczne są przyczyną zmiennych nastrojów pana Ryby, ale mądra żona potrafi wygładzić zmarszczone czoło męża. W większości wypadków dzieci kochają tatę Rybę i żyją z nim w harmonii i zgodzie. Pewna wrodzona naiwność oraz swoista, pokojowa i niezbyt agresywna filozofia życiowa pana Ryby ułatwia mu kontakt z dziećmi.

Pan Ryba to optymista, fantastyczny i miły marzyciel. Nie wolno go mrozić krytycznymi i ironicznymi uwagami. Można powiedzieć, że Ryba w jakiś sposób przypomina paczkę, w której rozluźnił się sznurek. Od tego jest jednak żona, aby miękkiego pana Rybę mobilizowała i podnosiła na duchu, wzmacniała w nim wiarę w siebie.

Mąż ze znaku Ryb kieruje się uczuciem, dlatego żona ma do niego nieraz pretensje, że jest za miękki, za dobry, za pobłażliwy, zwłaszcza, gdy chodzi o ich dzieci. Jego zainteresowania dobrą kuchnią trochę przekraczają przeciętny poziom. Nie wolno mu za wiele folgować pod tym względem, bo jego zdrowie nie jest nadzwyczajne. Także jego siły fizyczne są dość ograniczone. Nie wymagajmy więc, aby wyłącznie tylko on sam znosił węgiel do piwnicy. Jego ruchliwość -- często związana z zawodem -- wychodzi mu natomiast na zdrowie. Pan mąż ze znaku Ryb łatwo ulega nastrojom. Od nich jest też zależne jego postępowanie. Doświadczona żona umie wnioskować z miny męża Ryby jaki ma dziś humor. Należy pamiętać, że niepokaźność i bezradność Ryby jest tylko pozorna. Ryba daje sobie w życiu zazwyczaj dobrze radę. Robi to może w inny sposób niż większość ludzi, lecz fakt ten jest bezsporny. Wybaczymy mu wiać wspaniałomyślnie jego dziwactwa, bo w większości przypadków jest on na wskroś dobrym i łagodnym człowiekiem.

Cechy pana Ryby są nieco płynne i niewyraźne, jakby zamazane. Często widać u niego niezdecydowanie. Żyć z panem Rybą jest jednak dosyć łatwo, pod warunkiem, że się będzie szanować i brać pod uwagę indywidualne cechy jego charakteru.


Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa