Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż
Znalezionych wyników: 343
Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bezpłatne przelewy do Polski?
omega1980

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 418

PostForum: Różne   Wysłany: Nie Maj 16, 2010 1:39 pm   Temat: Bezpłatne przelewy do Polski?
A jak wygląda w UK np. wpłata na moje konto w PL?
Powiedzmy że mam konto w 4 walutach (mBank EuroCard)
i mogę otrzymywać przelewy w : Euro, GBP, FCH i USD...
np. dzisiaj, średni kurs GBP w mBanku wynosi 4,4981 a w kantorze na dole dziś jest 4,3120...
Ile kosztuje np. przelew (przekaz) z UK np. kwoty 300GBP na polskie konto?
  Temat: Wybory prezydenckie 2010 - rejestracja
omega1980

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 196

PostForum: Pogaduchy - Hydepark   Wysłany: Wto Maj 11, 2010 3:19 pm   Temat: Wybory prezydenckie 2010 - rejestracja
:?:
  Temat: Bezpłatne przelewy do Polski?
omega1980

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 418

PostForum: Różne   Wysłany: Wto Maj 11, 2010 2:25 pm   Temat: Bezpłatne przelewy do Polski?
Średni kurs to kit... Nie ma co sugerować się wynikami NBP. 1 funciak u Mnie pod domem w kantorku w skupie kosztował dziś rano 4,18
  Temat: Wybory prezydenckie 2010 - rejestracja
omega1980

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 196

PostForum: Pogaduchy - Hydepark   Wysłany: Wto Maj 11, 2010 2:22 pm   Temat: Wybory prezydenckie 2010 - rejestracja
:shock:
  Temat: zaplac kase dostaniesz prace!!!
omega1980

Odpowiedzi: 112
Wyświetleń: 4936

PostForum: Oszustwa   Wysłany: Pon Maj 10, 2010 2:37 pm   Temat: zaplac kase dostaniesz prace!!!
czekarez, bez urazy, ale mogłeś dać choćby posta pt."mam na rozdanie 1000f"
....
..
.
Odezwałbym się...
Podałbym Ci mój numer konta...
Zrobiłbyś przelew...
i obaj, bylibyśmy szczęśliwi.. bo ... wierz mi, odpaliłbym Ci bez wahania połowę...
...
..

Ja miałbym 500,..., ty miał byś 500...
a tak masz w plecy 1000...

ojjjjjj.......
:kill:
  Temat: zaplac kase dostaniesz prace!!!
omega1980

Odpowiedzi: 112
Wyświetleń: 4936

PostForum: Oszustwa   Wysłany: Pon Maj 10, 2010 11:25 am   Temat: zaplac kase dostaniesz prace!!!
a umowę przekazania pieniędzy Pan spisał? ?

PS. za/na samochód to się daje tylko wtedy, gdy ma się kluczyki, dowód i umowę kupna w ręku...

Jeśli to była umowa "słowna" to ... masz po kasie. Nawet jeśli będziesz miał świadków, nic nie zrobisz. Przeciwko Twoim słowom "dałem mu kasę" będą jego słowa "oddałem mu kasę"
Przeciwko zeznaniom Twoich świadków typu "My to widzieliśmy" będą zeznania jego świadków "my też widzieliśmy, że oddał"...
Najważniejszą czynnością w takich zakupach są: brak naiwności z brakiem zaufania oraz... dokumentacja typu UMOWA!!!
  Temat: Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
omega1980

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 1291

PostForum: Komentarze do artykułów   Wysłany: Pon Maj 10, 2010 11:19 am   Temat: Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
No niech mnie trafi... Jednak, jak się chce, to się może, co? Wcześniej kopia była marnej jakości, a teraz ... słychać już męskie,damskie,polsko-rosyjskie głosy...
Mówiłem, że "barany" mają sprzęt tylko... zapału nie mieli...
  Temat: Anteny satelitarne
omega1980

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 247

PostForum: Różne   Wysłany: Pon Maj 10, 2010 11:13 am   Temat: Anteny satelitarne
Do tego wszystkiego właśnie nawiązywałem ... lecz podchodziłem z drugiej strony :-)
Najbardziej zaskakują Mnie jednak uczniowie z 1,2 klas szkoły średniej we Włoszech. Oni nie wiedzą gdzie jest ... Polska... Nie potrafią też odpowiedzieć na takie pytania jak: co graniczy z Norwegią, czy... co to jest jelito grube i gdzie jest... Ja, myślałem całe życie, że właśnie takie pytania to... ta podstawa :-) tylko , że... My mamy pełne głowy wiedzy i ... zmartwień, a Oni... pełne portfele ... Anieliczka ma racje, zresztą, wszyscy macie... bo, o całkach to tylko na matmie słyszałem... i przyznam się bez bicia, choć DOBRĄ z matmy miałem, że ... dzisiaj, gdybym miał zrobić jakieś zadanko, to bym się sporo zastanawiał i pewnie bez wujka Google'a by się nie obyło :mrgreen: aż tak, było to potrzebne. Zastanawiam się też... czy oby przypadkiem programy nauczania w PL to nie jest jakiś idiotyzm... bo, gdy chwycę w dłoń książkę z matmy z gimnazjum (była klasa 7 s.p.) to mi włosy dęba stają... Po co to komu? jeśli i tak , o 80% zawartości po 10latach zapomnimy...
  Temat: szukam pracy dla 2 osób od maja w dowolnej części UK
omega1980

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 355

PostForum: Praca   Wysłany: Sob Maj 08, 2010 11:50 pm   Temat: szukam pracy dla 2 osób od maja w dowolnej części UK
Przylot na pół dnia???????????????????????????????
  Temat: Anteny satelitarne
omega1980

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 247

PostForum: Różne   Wysłany: Sob Maj 08, 2010 4:52 pm   Temat: Anteny satelitarne
w Polsce niby poziom wykształcenia jest o wiele wyższy jak w krajach EU (pomijając organizację itp) lecz... co nam po tym? u Nas w PL nie kształci się ludzi lecz robi na nich kasę! Połowa z nas nie pamięta połowy materiału ze szkoły średniej, ...
Fakt, .., faktem... My Polacy, z zawodówką jesteśmy na poziomie maturki w EU, więc, trochę to miłe, gdy wiemy więcej jak Oni... ale, zauważyłem ostatnio... że wchodząc do Urzędów, Instytucji... czasami z młodą osobą to nie idzie się w ogóle dogadać! Mam wrażenie, że ... większość ludzi po tzw. STUDIACH nie rozumie prostych, logicznych rzeczy... Często robią z igły widły... Czyżby nadmiar wykształcenia ... szkodził???
  Temat: Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
omega1980

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 1291

PostForum: Komentarze do artykułów   Wysłany: Sob Maj 08, 2010 4:44 pm   Temat: Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
nemo-nemo napisał/a:
No to zapytaj się tego cwaniaczka o Hasło i logion na bristol24.pl :)


Hasła nie widać. Podebrane hasło ma format obszernego pliku. Jak już uda się przechwycić taką paczkę, można jej używać tak jak byśmy wysyłali hasło i login ze swojego kompa podczas logowania. Login jest widoczny, hasło (gwiazdki) to właśnie PLIK... który można wysłać w celu zalogowania. Serwer widzi to jak normalne logowanie. Tak mi wytłumaczył... kolega, i dziś pokazał, jak się logował... Trochę to skomplikowane , niestety

Wracając do tematu,,,
Czarne skrzynki już są lecz... co z tego jeśli przez tak długi czas mieli wgląd do nagrań Rosjanie? To tak jak dał byś mi na przechowanie dysk twardy z ważnymi fotkami, a Ja.. mógł bym je łatwo edytować itp. Nie mniej jednak, cała sprawa to... już po sprawie, czyli tak jak większość ludzi w Warszawie mówi: było... minęło... Sprawa ucichnie po wyborach...
bo właśnie Polska jest teraz tylko tym zajęta... Tyle stołeczków do obsadzenia...
Stawiam na to, że w końcowej fazie śledztwa wyjdzie na WINĘ PILOTÓW...
  Temat: szukam pracy dla 2 osób od maja w dowolnej części UK
omega1980

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 355

PostForum: Praca   Wysłany: Sob Maj 08, 2010 4:35 pm   Temat: szukam pracy dla 2 osób od maja w dowolnej części UK
Zgoda... ale, widzisz sam, Ty miałeś zarezerwowany pokój.. i pewnie nie musiałeś płacić od razu.. Z tego co już się dowiedziałem, to Londyn zostawiam na boku...
Będę szukał gdzieś w mniejszych miastach... Zobaczymy jak to będzie... , może zaryzykuję we wrześniu. Anieliczka..... Co z tą kawą?? Miałaś być w stolicy w Maju... Będziesz?
  Temat: szukam pracy dla 2 osób od maja w dowolnej części UK
omega1980

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 355

PostForum: Praca   Wysłany: Sob Maj 08, 2010 12:54 pm   Temat: szukam pracy dla 2 osób od maja w dowolnej części UK
Dlaczego źle? A czy, z 2000zł w kieszeni mam jakąkolwiek szansę? Wybacz Anieliczka, ale... trochę się boję, bo gdy już przyjedziemy do UK to znikąd pomocy. Ratuje Nas wtedy jedynie kasa... której, jak wyliczyłem, trzeba mieć około 10tys.zł Sama wiesz, ile kosztuje najem, kaucja, itp itd. Muszę się zabezpieczyć w taki sposób, by... móc tam mieszkać przez minimum 2 miesiące nie mając pracy! Jeśli przyjedziemy z portfelem wielkości 500GBP to ... co zrobię bez języka? Te 500GBP to... opłata za np. miesiąc mieszkania, a gdzie reszta? jedzenie,bilety... itp.? Wiem jednak, że nie od razu znajdziemy pracę, zwłaszcza że po Angielski jeszcze prawie nie mówimy...
  Temat: Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
omega1980

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 1291

PostForum: Komentarze do artykułów   Wysłany: Pią Maj 07, 2010 10:06 pm   Temat: Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
Już znalazłem cwaniaczka!!! Dzięki Dawid! Spore dzięki! IP okazało się moje! To jedna z kart na które był rozdzielony net,czyli kumpel jajca mi wycinał. Przyznał się bez bicia dosłownie minutę temu,gdy zagroziłem że na komendę się zaraz przejadę. Moja głupota! Moja wielka głupota! Nie znam się za bardzo na sieciach bezprzewodowych, postawiłem Router, podzieliłem go zwykłą aplikacją i byłem zadowolony z życia. Dopiero dzisiaj wyczytałem w necie, jak łatwo hasło złapać w locie. Dla hakera to bułka z masłem, zwłaszcza przez wifi, gdy ma się dostęp do tej sieci, a on miał. Oczywiście, Linuxowiec z niego wielki... ale, SSL do Allegro mi nie złamał , he he...
  Temat: szukam pracy dla 2 osób od maja w dowolnej części UK
omega1980

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 355

PostForum: Praca   Wysłany: Pią Maj 07, 2010 6:06 pm   Temat: szukam pracy dla 2 osób od maja w dowolnej części UK
Nie musi to być aż taki początek. W najgorszym przypadku będzie to kwiecień, maj...
bo, nawet znajomi zaczęli szukać pracy... jedno przez drugiego, i wiedzę ,że w UK bez biegłego języka to tylko wakacje sobie zrobimy... więc, lepie zostać jeszcze 6,12 miesięcy w PL... uczyć się języka itp.
  Temat: Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
omega1980

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 1291

PostForum: Komentarze do artykułów   Wysłany: Pią Maj 07, 2010 4:41 pm   Temat: Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
Tak..., dokładnie tak jest...
Teraz nie chcę robić zadymy póki nie sprawdzę numerów IP...
Nie mam pojęcia czy ktoś w domu robi sobie jajca, czy może przez WiFi ktoś hasła zgarnął...
Dzieje się tak na forum bristol24 gdzie, cholera, ktoś zmienił hasło i nie mogę się zalogować. Wysłałem do nich prośbę o skasowanie profilu, ale tam akurat , Admin chyba śpi... albo... nie doszła korespondencja. Zmieniłem przed chwilą hasła i maila do infolinii... Mam u siebie łącze z Netii oraz Router. Rozdzielam przez WiFi sieć do 5 komputerów w domu oraz do 7 innych (obcych)... Nie wiem, czy to oni coś kombinują... czy może ktoś spoza mojej sieci. Kolejną rzeczą jest fakt.... że logowanie odbywało się też na serwerze chomikuj.pl Mam tam wykupiony transfer na ściąganie 5GB i ... ginie mi bez powodu. Mam tam konto od roku... nigdy nic się nie działo. Administrator właśnie dostał pisemną prośbę ode Mnie by przekazał mi numery IP z datami logowania...
Szkoda że SSL nie ma w infolinii...
Postawiłem też u siebie inne oprogramowanie przed chwilą do rozdzielenia łącza... oraz konkretnego firewall'a ... między moim kompem a routerem. Zobaczymy, może to coś da. Mam teraz przynajmniej podgląd.. na panelu, i widzę jakie IP (kart sieciowych) skąd i dokąd wysyłają dane..
  Temat: szukam pracy dla 2 osób od maja w dowolnej części UK
omega1980

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 355

PostForum: Praca   Wysłany: Pią Maj 07, 2010 4:25 pm   Temat: szukam pracy dla 2 osób od maja w dowolnej części UK
Wariatkowo a nie miasto...
Dosłownie...

A jeśli chodzi o wyjazd, to powiem, że ... najpierw wykuję angielski. Muszę też uporać się z opłatami i zaległościami. Z tego warsztatu jednak, wyjdą nici. Tam jest praca na max. pół roku... Wyszło jak wyszło... , więc... bez Angielskiego w głowie na razie się nie pakuję do UK... no chyba że... coś mi po drodze odbije. Właśnie żoneczka dostała nową stawkę jak im powiedziała że się zwalnia, no i teraz ma 13,50 netto na godzinę... a że pracuje od 12 do 23... dniówka jest naprawdę ok! Ze Mną to samo! tyle, że... zostałem, Boże, jak tu sie przyznać..., kelnerem!! he he... ALE!!! dniówka też niczego sobie! bo 10,00 na rączkę i praca od 14 do 22... (dziś wolne!) Na dodatek, udało nam się wynająć w ub.tyg. dosłownie cały domek w prawie centrum wawy za marne 2500zł! Jest 5 pokoi, i wychodzi na pokój 500zł! W porównaniu z dotychczasowym 1800zł jest kolosalna różnica, z tym że teraz mam pokój większy jak wcześniejsza kawalerka, i... z pokoju mam wychodek do ogrodu (a jest całkiem całkiem zajeb...)! Wreszcie też mogę zająć się mechaniką samochodową bo... mam swój garaż! Dość spory! Już mam na oku rozklekotanego (wizualnie) Mercedesa W210 z 2000r. Rozbity z przodu, lekko z tyłu (po przytulance) no i walnięty z prawej (ale nie próg!). Klient krzyczy 7000, Ja daję 5000... Jakoś się dogadamy, bo... mi to bardzo pasuje! Dam mu 6000, wkład=3000, i na rynek za 23.000 :-) Dorwałem też drugą pracę na pomocnika w lakierni i warsztacie samochodowym! dlatego, ten rozklekotany mesiek mi teraz bardzo pasuje, bo ma wszystko pod ręką za free.... 3,4 razy w tygodniu po kilka h dziennie... za 1500 na rączkę. Na razie nic z wyjazdu... bo dosłownie tonę w opłatach i zaległościach, lecz za 2 miesiące będę już na prostej... no i... los tak się zmienił, że na razie zostanę w tej dziurze i zobaczymy co będzie dalej...
Planów z wyjazdem jednak nie przekładamy na wieczność, bo... wyjechać to i tak wyjedziemy... PL to nie RAJ! Lepiej jednak będzie, gdy..., będziemy mieli ze sobą choć by 10tys.zł (wynajem M itp.) i dobry samochód... oraz przede wszystkim choć by komunikatywny angielski. Zapisaliśmy się na kurs... Byłem już 3 razy... i powiem Wam, że kurs, to... jest całkiem co innego jak nauka solo w domu! Nawet mi się spodobało, a klientka po studiach w UK, naprawdę ma spoko podejście. Nie sposób się nie uczyć. W tej chwili, dajemy sobie 2,3 miesiące... i wyjazd przekładamy na wrzesień....
Ostateczny termin to ... niestety luty 2011 (nie chcieli byśmy pchać się do UK na zimę)...
choć , nigdy nic nie wiadomo...
  Temat: szukam pracy dla 2 osób od maja w dowolnej części UK
omega1980

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 355

PostForum: Praca   Wysłany: Pią Maj 07, 2010 3:32 pm   Temat: szukam pracy dla 2 osób od maja w dowolnej części UK
JEST WSZYSTKO OK!
LECZ.. MAM PROBLEMY Z WYJAZDEM (DOŁEK FINANSOWY)
I PRAWDOPODOBNIE, NIE WYJADĘ AŻ DO WRZEŚNIA... NIESTETY
  Temat: Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
omega1980

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 1291

PostForum: Komentarze do artykułów   Wysłany: Pią Maj 07, 2010 3:28 pm   Temat: Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
ALE KOMUŚ K...A WESOŁO!!!!!!!!!!!!!!!!
NO PATRZ, NO....
CZY ADMINISTRATOR MA PODGLĄD DO ADRESÓW IP KTÓRE LOGUJĄ SIĘ NA KONTACH W INFOLINII???
POTRZEBNY MI IP KOMPUTERA KTÓRY WYSŁAŁ OT BY, OSTATNI POST Z MOJEGO KONTA ...
CHODZI MI O POST WYŻEJ,...
  Temat: Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
omega1980

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 1291

PostForum: Komentarze do artykułów   Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 10:48 pm   Temat: Katastrofa samolotu z prezydentem na pokładzie
a tutaj zamieszczam dźwięk z tego filmu po przeróbce mojego autorstwa. Redukcja szumów o 6dB, oraz wzmocnienie o 19,1dB!! Teraz słychać lepiej...

Dźwięk jest w zakładce DOKUMNETY pod nazwą ODSEPAROWANY...
Obok jest ikonka PLAY , można przesłuchać...

http://chomikuj.pl/mp.miko

Jeśli, mi ..., laikowi, udało się zrobić to dosłownie w 20minut, to... nie chcę mówić CO POWINNA ZROBIĆ komisja ŚLEDCZA.... Dźwięk można wzmocnić jeszcze o kolejne 20dB i wtedy, będą dosłownie wszystkie rozmowy w oddali jak na dłoni... tyle że, jeszcze nie umiem wykasować szumu z mikrofonu i skasować tego trąbienia... Mam za słaby program, ale... pracuję... i mam nadzieję że na dniach będę wiedział z czego tak się tam śmieją....
Gdy usunę te trąbienie, głos tego co idzie z tym telefonem i nagrywa, oraz szum mikrofonu (to tylko kwestia 3,4dni) wzmocnię o kolejne 20dB resztę.... i będzie wszystko baaaardzo głośno słychać..... Jest ktoś zaufany kto zna rosyjski na forum??? :-)

[ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 10:59 pm ]
anieliczka napisał/a:
tu są bardzo drastyczne zdjęcia z miejsca wypadku:
http://depeter.w.interia.pl/


Boże... Tam są jeszcze ciała...
 
Strona 1 z 18
Skocz do:  
0

| Furniture Hire | - anime
Strona wygenerowana w 0,4 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklama