Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> AVON - zostań konsultantką w UK i Irlandii Płn. - Łatwa i ciekawa praca? Czy warto?

AVON - zostań konsultantką w UK i Irlandii Płn. - Łatwa i ciekawa praca? Czy warto?

2009-09-06 23:07:16

W każdej gazecie znajdujemy mnóstwo ogłoszeń o współpracy z avon i większość z nas po doświadczeniach z Polski myśli ze to kolejne bzdury ale jak to jest z tym avon w UK? Warto być konsultantką lub sales leaderem? przeczytaj!
  
Cześć mam na imię Magda i jestem koordynatorem i konsultantka AVON w UK od 4 lat. Chciałabym pokrótce opisać jak to naprawdę jest z tym Avon tutaj w Anglii, jak wygląda współpraca i czy rzeczywiście można łatwo i ciekawie zarabiać tak jak na każdym kroku czytamy w ogłoszeniach w rożnych gazetach i stronach internetowych.
4 lata temu jako  nie pracująca mama 2 małych dziewczynek postanowiłam poszukać dodatkowej pracy, większość z was wie jak ciężko jest gdy rodzinę utrzymuje tylko mąż- same wydatki a o jakichkolwiek oszczędnościach to nie ma mowy.

Z tym postanowieniem zaczęłam przeszukiwać wszelkie ogłoszenia o prace i znalazłam, " Zostań konsultantka Avon, łatwa i ciekawa dodatkowa praca w czasie wybranym przez siebie" Zadzwoniłam pod podany nr i umówiłam się na spotkanie na którym zostały mi wytłumaczone proste zasady współpracy, otrzymałam starter tzn. wszystko co potrzebowałam żeby rozpocząć działalność jako nowa upieczona konsultantka AVON w UK. Avon w tym kraju  istnieje ponad 50 lat, każda kobieta bez względu na wiek i rasę zna te produkty które sprzedają sie tutaj jak świeże bułeczki ze względu na doskonałą jakość i niesamowicie niskie ceny, W odróżnieniu od Polski gdzie produkty Avon cały czas są jeszcze ekskluzywne i w wielu przypadkach za drogie na kieszeń przeciętnego pracującego.

Reklama ogólnosieciowa

Głównym narzędziem pracy konsultantki AVON są katalogi(co 3 tygodnie nowy) z wszelkimi produktami oferowanymi w danym momencie do sprzedaży, opisami tych produktów cenami, to w naszym interesie jest jeżeli chcemy zarabiać żeby właśnie te katalogi dotarły do jak największej ilości ludzi. Najlepiej rozpocząć od znajomych, rodziny, współpracowników, możesz również zostawiać katalogi w rożnych miejscach np. sklepy, budki z gazetami, fryzjerzy, pralnie do prania..., pomysł należy do ciebie. Tutaj w UK konsultantka możesz być nawet wtedy jeżeli chcesz kupować kosmetyki tylko dla siebie, nie ma określonych kwot na zamówienia i nie musisz robić każdego zamówienia, dostawa jest zawsze darmowa do twojego domu kilka dni później. Po dostawie do domu masz 10 dni na uregulowanie płatności. Konsultantka Avon w UK zarabia 20% od kwoty Ł78 i więcej całego zamówienia, od kwoty Ł148+ będziesz zarabiała 25%- są to stawki stale, całkiem niezłe- poświęcając tylko kilka godzin co 3 tygodnie można naprawdę nieźle  dodatkowo zarabiać. W każdej chwili jeżeli stwierdzisz ze nie jest to zajęcie dla ciebie możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Jedynym twoim kosztem zapisania sie do Avon jest 2x Ł7.50- koszty administracyjne które Avon dolicza do twojego rachunku przy dwóch pierwszych zamówieniach!

Dbając o swoich klientów AVON w UK oferuje 100% gwarancji na każdy zakupiony produkt, który można zwrócić lub wymienić w ciągu 90 dni od zakupu.
Będąc konsultantka będziesz mila przywilej korzystania ze specjalnego dużego katalogu dla reprezentantek i kupować wszystko po szokująco niskich cenach.

To tak ogólnie o zasadach współpracy jeżeli chociaż trochę cie zainteresowałam to proszę skontaktuj sie ze mną po więcej szczegółowych informacji a ja jedynie mogę cie zapewnić ze na pewno nie będziesz zawiedziona! pamiętaj ze dla chcącego nic trudnego! To tylko ty decydujesz o sposobie i czasie pracy i swoich zarobkach. Zawsze będziesz mogła korzystać z rady i pomocy twojego sales leadera.  Jeżeli chcesz robić karierę w AVON i zarabiać wymarzone- duże pieniądze możesz zostać koordynatorem (sales leaderem), osoba która buduje swoja grupę jak "piramidkę", pomaga i dba o swoje konsultantki za co Avon nieźle wynagradza- warto spróbować.  To właśnie Ty dzięki współpracy z Avon możesz sama sobie zostać szefem i zarabiać jak szef- ciekawe i  łatwe tak jak w ogłoszeniu, dzięki któremu dzisiaj mam fajna i realna prace z bardzo dobrymi zarobkami.

Co do mojej historii? Mogę śmiało powiedzieć ze udało sie !!! To co byto napisane w ogłoszeniu byto prawda. W dalszy ciągu jestem w domu ale juz teraz "pracująca mama", nieźle zarabiam,  sama wybieram sobie czas pracy, poznałam i cały czas poznaje mnóstwo wspaniałych dziewczyn które są moimi konsultantkami  lub po prostu kupują ode mnie produkty AVON. W moim przypadku Avon okazał sie sukcesem, w 2007zestalam nr 4 AVON Lady w całym UK na 165.000 konsultantek, od ostatnich 2 lat jestem również jedna z czołowych koordynatorek tzw. sales leaderem - jeżeli sie zdecydujesz dołączyć do mojej grupy to zapewniam cie ze będziesz w dobrych rekach.

Z mojej strony mogę Cie tylko zaprosić do współpracy, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś to ty odnoszą sukces tutaj w UK , żeby właśnie współpraca z AVON była ta twoja dodatkowa praca a może nawet kiedyś jak w moim przypadku pełnoetatowa i do tego nie jest ci potrzebna wspaniała znajomość angielskiego , referencje czy doświadczenie, Ja tez zaczynałam od zera! Pamiętaj ze zarobki i sukces zależą tylko od ciebie  i twojego zaangażowania. Jeżeli chcesz odnosić sukcesy w biznesie kosmetycznym to jest to właściwe miejsce dla ciebie- nieograniczone zarobki, dowolne godziny pracy, po prostu twój własny biznes który sama budujesz, rozwijasz i pniesz sie po schodach kariery. osoby które znajdują sie na ostatnim szczeblu w AVON jako sales leaderzy otrzymują od avon darmowe samochody i zarabiają rocznie ok 140.000 , trudne do uwierzenia a jednak w avon tez można zarabiać, nawet lepiej jak w innych etatowych pracach, nie stanie sie to tak od razu ale z czasem jak twój biznes sie będzie coraz bardziej rozwijać, może ci to zając kilka miesięcy  albo więcej w zależności od twojego tempa pracy. Warto spróbować, nic nie ryzykujesz a może to właśnie ta praca okaże sie twoim wymarzonym zajęciem jak w moim przypadku. Serdecznie zapraszam do współpracy z avon w UK, myślę ze najlepiej będzie jak przekonasz sie sama jak to rzeczywiście z tym avon w UK jest?
 
Jeżeli nie jesteś zainteresowana praca konsultantki a chcesz kupować produkty Avon proszę skontaktuj sie a wyśle ci darmowy katalog i spróbuje znaleźć konsultantkę która mieszka niedaleko ciebie.
Pozdrawiam i mam nadzieję do usłyszenia wkrótce.

Magda
[email protected]
tel. 077 270 62 239

http://magdalena.myavon.co.uk
(jeżeli jesteś zainteresowana współpracą proszę wypełnij formę zgłoszeniową na mojej stronie internetowej lub po prostu wyślij do mnie maila ze swoim adresem i nr telefonu.)

Oceń artykuł
(głosów: 26, średnia ocena: 4,5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa