Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Isnard
Pon Cze 01, 2009 11:38 pm
Życzenia Wielkanocne
Autor Wiadomość
Dorota_11
Rozkręca się


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 32
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 12:04 pm   

Składam serdeczne życzenia dla wszystkich użytkowników tej strony oraz wszystkich moich znajomych.
Zdrowych, Pogodnych
Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie
rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"
życzy Dorota z rodziną
:): ):)
 
 
mirka
Niemowa


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 4
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 1:36 pm   

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Tobie, naszym znajomym i użytkowniokom tego serwisu duzo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca a od Zmartwychwstałego Chrystusa wielu łask bożych
:)
mirkai mario z córeczkami
 
 
Isnard 


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: Bingley (Anglia)
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 7:09 pm   

Niechaj przeżywanie tajemnic Paschalnych, pogłębi naszą wiarę, umocni ufność w zwycięstwo Tego, Który został właściwie rozpoznany przy "Łamaniu Chleba" , napełni miłością, która wszystko przetrzyma, abyśmy całym sercem wyśpiewali radosne Alleluja. I wsparci łaską Ducha Świętego świadczyli, że Jezus prawdziwie ZMARTWYCHWSTAŁ.

Niech nasze życie będzie radosnym pielgrzymowaniem do słonecznej Galilei , gdzie wciąż czeka Zmartwychwstały Pan i pokrzepia nas słowami "Nie bójcie się Jam zwyciężył świat" .

Zdrowych, pogodnych i pełnych Chrystusowego pokoju świąt życzą Drogim Parafianom - Duszpasterze Parafii Bradford
 
 
Isnard 


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: Bingley (Anglia)
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 7:18 pm   

Gorące życzenia Wielkanocne dla wszystkich użytkowników i osób odwiedzających nasz serwis, szczęśliwie i z wielką nadzieją jakie te święta niosą przeżyjmy ten okres w zgodzie i tolerancji. Pamiętajmy o wszystkich a szczególnie o wytrwałych grzesznikach którzy na co dzień nas odrażają bo przecież za nas i za nich Jezus umarł na krzyżu. Wszystkim dużo zdrowia i pomyślności życzy administrator ;)
 
 
mariotlr
Niemowa


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 6
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 12:49 pm   

Pozwólcia że i ja (jako ja, pomimo że już w swych życzeniach umieściła mnie żonka) złożę Wam życzenia, Tobie Mireczko też, mój ty pysiaczku ;) :

Skacze zajączek po lesie i życzenia Tobie niesie. Przez pisanki przeskakuje, Alleluja wykrzykuje, po czym znika w długich susach cały mokry od dyngusa!

Wielu radosnych i niepowtarzalnych chwil na Święta Wielkanocne,
serdecznych spotkań rodzinnych przy świątecznym, suto zastawionym stole, przyjaznych rozmów, miłych gestów i wszelkiej pomyślności
Wam wszystkim
życzę ja :)

MarioTLR
 
 
michalleeds
Nieśmiały


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 17
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 1:19 pm   

heh a ja niebede orginalny!!


DZIEKI ZA ZYCZENIA:d
 
 
michalleeds
Nieśmiały


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 17
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 1:19 pm   

iiiiiiiiiiiiiiiii nawzajem:):):):
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama