Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Zostań Miss Polonia UK 2007
Autor Wiadomość
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
  Wysłany: Wto Lut 13, 2007 5:34 pm   Zostań Miss Polonia UK 2007

Biuro Organizacyjne wyborów Miss Polonia UK 2007 informuje że rozpoczęło się
przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Miss Polonia UK 2007.


Jeżeli jesteś obywatelką polską, masz skończony 18 rok życia i na dzień 31.12.2007 nie ukończysz 25 roku życia, jesteś bezdzietną panną i czujesz że powinnaś stawić czoła nowym wyzwaniom to wejdź na stronę internetową www.MissPoloniaUK.com , wypełnij formularz zgłoszeniowy, zapoznaj się z regulaminem konkursu i wyślij swoje zgłoszenie.

Już za kilka miesięcy możesz stać się właścicielką korony oraz tytułu Miss Polonia UK 2007.

Prawdopodobnie sponsorzy obdarują Cię też wieloma cennymi prezentami dlatego my dorzucimy samochód osobowy żeby było Ci wygodniej i łatwiej wrócić do domu.
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
misia
Gość
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 10:15 pm   

szkoda ja tez chcialam wystartowac mam powyzej 28 lat dziecko no i jestem w stalym zwiazku a byloby tak milo.... :laugh:
 
 
KEj 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 32
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 163
Skąd: Llantrisant (Walia)
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 8:19 pm   

misia napisał/a:
szkoda ja tez chcialam wystartowac mam powyzej 28 lat dziecko no i jestem w stalym zwiazku a byloby tak milo.... :laugh:


ach jaki pech bo prawie sie zalapalas :mrgreen:
_________________
Gud morning, zis is jor kaptin spiking. ?i hef som problems ?if a?er motor, so? plis zis pipul, hu ken s?im plis d?amp intu ze ?oter. Zis pipul hu ken not s?im, s?kju for jor atenszon.
 
 
 
Gość

Wysłany: Pią Lut 16, 2007 8:25 pm   

Czesc dziewczyny.
Zglaszajcie sie do konkursu, naprawde warto. Ja bralam udzial w wyborach miss kilka razu w Polsce z bardzo dobrymi wynikami :okii: . Uwierzcie, to jest niezapomniane przezycie, a i prezenty tez niczego sobie.

Pozdrawiam
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 34
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 9:17 am   

Właśnie przejrzałem portfolio kandydatek i zaczynam się na serio zastanawiać czy nie wysłać swojej kochanej marudy. Samochód by się nam przydał w sumie -tylko trzeba by jej jakoś datę urodzenia przerobić. :laugh:

A tak na serio to chyba mimo wszystko lepiej startować w takim konkursie niż stać całe dnie przy taśmie i zakręcać słoiki. W końcu przy odrobinie szczęścia można się w ten sposób wkręcić do jakiejś profesjonalnej agencji modelek i przez parę najbliższych lat całkiem dobrze się bawić nieźle przy tym zarabiając. Tylko uważajcie na siebie kobiety -regulamin dokładnie przeczytajcie http://www.misspoloniauk.com/regulamin.php

A gdyby któraś potrzebowała przyzwoite portfolio (co z pewnością znacznie pomoże) śmiało piszcie na maila
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
Gość

Wysłany: Sro Mar 07, 2007 8:39 pm   

hhhheeeee dobra tez bym se tak wystartowac w tym mis ale plec trzeba by mi przerobic ale dobre tyle ze wiek dobry :lolek3:
 
 
adrianna
Gość
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 1:12 pm   

a ja za miesiac skonce 18 lat i nie wiem co mam zrobic? chcialabym sprobowac... hm..
 
 
lukas 
Uzależniony



Wiek: 34
Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 413
Skąd: Cardiff/Pozna?
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 11:59 am   

Mamy nawet kandydatki:
z Cardiff :brawoo:
http://www.misspoloniauk.com/galeria.php?dzial=k25

z Barry :brawoo:
http://www.misspoloniauk.com/galeria.php?dzial=k23

i z Bristolu :brawoo:
http://www.misspoloniauk.com/galeria.php?dzial=k12

Trzymam kciuki. Powodzenia :okii:
_________________
...on Jamaica very nice,
Everybody smoke cigars...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama