Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespol
Autor Wiadomość
ABBADON666
Niemowa


Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 11:54 am   Zespol

Czesc.Mam na imie Krzysiek i chcialbym zalozyc zespol grajacy rozne rodzaje muzyki jak metal,rock i blues,ewentualne polaczenia gatunkow typu blues-rock,hard rock,jednak ze szczegolnie wiekszym naciskiem na cos heavy.Potrzebuje gitarzysty bass,drumera aby dolaczyli do teamu.Nie mam jeszcze miejsca do grania totez z kolega mamy proby w moim ogrodzie,ale gdy zbiore ekipe chetnych to cos znajde.Czekam na zgloszenia chetnych do mojej,wkrotce naszej kapeli.Wiek nie gra roli,kazdy w przedziale 15-99 ma szanse jesli czuje ze chcialby i moglby to zapraszam.Kontakt na email: uslyszenia.[/list]
 
 
mateokon
Uzależniony


Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 209
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 12:15 pm   

A wokalu nie potrzebujecie??
_________________
DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI...
 
 
ABBADON666
Niemowa


Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 10:09 am   Zespol

narazie nie,trzeba sie zgrac,milo ze zapytales,zapamietam twoj log jak bede szukal. to dam znac.
 
 
mateokon
Uzależniony


Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 209
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 6:43 pm   

ok. milego grania...
_________________
DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI...
 
 
ABBADON666
Niemowa


Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 9:27 am   Zespoł

Witam,nastapiła pewna zmiana-mianowicie mamy juz perkusiste,jest wyczesany,potrzebny nam jeszcze basista,a wtedy tylko wokal i bedzie można coś więcej pomyslec i pograć dla ludzi.Mam pytanie:może ktoś z forumowiczow ma informację na temat jakiegos miejsca na proby,najlepiej za free,ale niekoniecznie,moze byc to jakis garaż do wynajęcia ale w granicach do 50 funciakow na miech nie więcej,mamy salkę,ale jest trochę zbyt expensive jak na proby. :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama