Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
logo
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
zaginął mi wujek!!! proszę pomóżcie!!!
Autor Wiadomość
kmag7
Niemowa


Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 9:38 pm   zaginął mi wujek!!! proszę pomóżcie!!!

Nazywam się Kasia i szukam wujka który wyjechał do Angli do Bristolu do pracy jakieś 2 miesiące temu. Nazywa się Piotr Michalski i pracuje jako kierowca autobusu w Bristolu. W Polsce ma też synka Mateusza który bardzo płacze gdyż Tata nie dzwoni! Podobno miał wypadek i urwał się kontakt, bardzo się martwię i denerwuję czy wszystko jest ok. gdyż nie mogę się do niego dodzwonić i adres e-mail jest zablokowany. Nie wiem co robić, proszę pomóżcie jak mogę go odnaleźć??? Może ktoś go zna i wie co się z nim dzieje?
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1433
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 6:53 pm   

popytaj kierowców autobusów, co drugi to nasz ziomek :)
obdzwoń szpitale moze jeszcze jest w jednym z nich
to na poczatek...
_________________
Punk not Dead !
 
 
kmag7
Niemowa


Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 10:24 am   

Bardzo dziękuję, ale jak mam znaleźć jakiś innych kierowców? Z tego co wiem ten wypadek był groźy ale wujkowi nic się nie stało skasował rząd samochodów i wjechał w czyjąś posesję, ktoś mu wyjechał jakiś rowerzysta i by go nie zabić uciekał. Tylko tyle wiem bo dalej już nie mamy kontaktu.
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Wrz 28, 2008 9:16 pm   

A skąd my mamy wiedzieć, czy nie jesteś jakimś prywatnym detektywem szukającym faceta, który uciekł od wrednej żony?
 
 
kmag7
Niemowa


Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 5:02 pm   

To co mam się wylegitymować, szukam wujka bo go bardzo kocham i nie opchodzą mnie jego relacje z żoną do niej może nie odzywać!!! tylko mi żal jego syna bo z nim miał zawsze bardzo bobry kontakt i go bardzo mocno kacha a teraz coś się stało i nie dzwoni nawet do synka - NAGLE (bo do taj pory ciągle dzwonił) , który przez to ciągle płacze i bardzo za nim tęskni. Po prostu chcę wiedzieć że u niego wszystko OK. i tyle (po tym wypadku urwał się kontakt), jeżeli ktoś go zna to proszę przekazać aby zadzwonił do siostrzenicy - BARDZO PROSZĘ!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama