Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Z o2 na komorki do Polski?
Autor Wiadomość
tomaloo
Niemowa


Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 5
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 11:30 pm   Z o2 na komorki do Polski?

Pytanie do osob majacych abonament w O2.Sam posiadam taki abonament i bardzo go sobie chwale.Co miesiac mam 2000 minut i 200smsow.Gdy dzwonie do Polski na tel.stacjonarny,przez wszystkim znane centrum Telesavers..to za polaczenie takie nie place wogole,poniewaz zciaga mi to z darmowych minut.Jak jest w przypadku gdybym dzwonil na komorke do Polski?Bedzie zciagac z darmowek czy trzeba za to extra placic?Moze ktos juz probowal?
_________________
BS7
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 7:49 am   

Witam serdecznie, powiem szczerze ze jestem zdziwiony ze dzwoniac do Polski sciaga Tobie z darmowych minut z abonamentu...pierwszy raz o tym slysze, bo zazwyczaj w o2 i innych sieciach trzeba doladowac "gotowka" zeby dzwonic za granice...no chyba ze masz jakis business-owy abonament... :)
coz nie pomoge, ale mysle ze jak po prostu zadzwonisz i pogadasz z 15 min to zobaczysz z ktorej puli sciaga, czy kase czy minuty....
Pozdrawiam
_________________
Punk not Dead !
 
 
tomaloo
Niemowa


Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 5
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:56 am   

To sprawdzone przez moich znajomych wiec tez sie skusilem,bo wydatki na top-up jednak sa spore,a tak za 20 funciakow miesiecznie dzwonie do woli!Oczywiscie poza szczytem i przez caly weekend.I moze faktycznie przetestuje na wlasnej skorze;)Moze nie bedzie bolalo!A dzwonie nie wykupujac pakiety, tylko przez numer Telesavers 08448615615. 1p per minute..
_________________
BS7
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 9:00 am   

no powiem...ze sam bede musial to sprawdzic przy okazji nowego telefonu... co nastapi niebawem...
dzieki za info ten nr jest godny zapisania
_________________
Punk not Dead !
 
 
Dolores
Stały bywalec


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:05 am   

Swego czasu jak nie mielismy kompa (2 lata temu) to dzwonilismy przez tel. Mamy abonamenty w 02 i faktycznie sciagali nam z darmowych minut. Tez dzwonilismy przez jakis tam numer. Ale to bylo na stacjonarne, jak z komorkami to nie wiem.
 
 
Edyta&Irek
Gaduła


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 58
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:52 am   

Jak to jest teraz z siecią O2? Bo ja zużyłam 50funtów przez dwa tygodnie :/ Znacie tanie sposoby na dzwonienie do Polski? (na tel stacjonarne)
_________________
Edyta&Irek
 
 
bako
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 9:26 pm   

[quote="brzozzi":2lfz42vp]no powiem...ze sam bede musial to sprawdzic przy okazji nowego telefonu... co nastapi niebawem...
dzieki za info ten nr jest godny zapisania[/quote:2lfz42vp]
Z tym niebawem to juz dluggo slysze 8)

Jak bedziesz sie wybieral daj znac tez wezme sobie abonament :wink:
_________________
Kochaj Ojczyzne chocby nie wiem jak przegnita biurokratyzmem
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 9:45 pm   

No nie wierze, spiaca krolewna sie odezwala :)
w poniedzialek zamawiam Xda mini s, chyba...tak mi sie przynajmniej dzisziaj wydaje, moze do poniedzialku zmienie zdanie :)

[quote="bako":3h5stgfq][quote="brzozzi":3h5stgfq]no powiem...ze sam bede musial to sprawdzic przy okazji nowego telefonu... co nastapi niebawem...
dzieki za info ten nr jest godny zapisania[/quote:3h5stgfq]
Z tym niebawem to juz dluggo slysze 8)

Jak bedziesz sie wybieral daj znac tez wezme sobie abonament :wink:[/quote:3h5stgfq]
_________________
Punk not Dead !
 
 
bako
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 9:46 pm   

Jesli juz to spiacy krol 8)

Ty znowu te wynalazki kupujesz :roll: 8)
_________________
Kochaj Ojczyzne chocby nie wiem jak przegnita biurokratyzmem
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 9:49 pm   

a jakos mi sie spodobal, dzisiaj go sobie dokladnie oblookalem, Matthew go sobie kupil, jedyny minus to procesor ma slaby bo 200MHZ ale mozna go "podkrecic" do 300
64Ram, 128 Rom, [b:1yjphdyx]Wifi[/b:1yjphdyx], bluetooth, irda, usb, czyli to co mi jest potrzebne, klawiatura qwerty, bedzie chyba tym czym moje PDA-je nie sa, czyli bedzie mozna z niego dzwonic nietylko przez skypa :)
[quote="bako":1yjphdyx]Jesli juz to spiacy krol 8)

Ty znowu te wynalazki kupujesz :roll: 8)[/quote:1yjphdyx]
_________________
Punk not Dead !
 
 
bako
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:06 pm   

Jeszce napisz jaka cena bo zaciekawiles mnie tym tamagoczi 8)

Tak czytam specyfikacje tego cacka i co do qwerty nie jestem pewien bo w specyfikacij jest napisane ze nie posiada ekranu dotykowego

http://www.gsmcenter.pl/t...hp?d=58&id=1723
_________________
Kochaj Ojczyzne chocby nie wiem jak przegnita biurokratyzmem
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:21 pm   

musze cie zmartwic niestety posiada ekran dotykowy i mozesz uzywac stylusa, bo to jest normalny PDA tylko ze z telefonem, cena 50 F kontrakt na rok abonament miesieczny 19 F w tym 100 minut i 200 smsow czy cos takiego

[quote="bako":cbvg9wvc]Jeszce napisz jaka cena bo zaciekawiles mnie tym tamagoczi 8)

Tak czytam specyfikacje tego cacka i co do qwerty nie jestem pewien bo w specyfikacij jest napisane ze nie posiada ekranu dotykowego

http://www.gsmcenter.pl/t...hp?d=58&id=1723[/quote:cbvg9wvc]
_________________
Punk not Dead !
 
 
bako
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:36 pm   

no zmartwic mnie nie zmartwiles a wrecz odwrotnie pisz jaka siec co i jak i dlaczego zamawiasz a nie brykasz do salonu :?:
_________________
Kochaj Ojczyzne chocby nie wiem jak przegnita biurokratyzmem
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:54 pm   

siec o2, a po co do salonu skoro zamowie sobie przez internet i przywiaza mi go do domu...
[quote="bako":3i083mpa]no zmartwic mnie nie zmartwiles a wrecz odwrotnie pisz jaka siec co i jak i dlaczego zamawiasz a nie brykasz do salonu :?:[/quote:3i083mpa]
_________________
Punk not Dead !
 
 
bako
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 7:46 pm   

[quote="brzozzi":14de1uoc]siec o2, a po co do salonu skoro zamowie sobie przez internet i przywiaza mi go do domu...
[quote="bako":14de1uoc]no zmartwic mnie nie zmartwiles a wrecz odwrotnie pisz jaka siec co i jak i dlaczego zamawiasz a nie brykasz do salonu :?:[/quote:14de1uoc][/quote:14de1uoc]
Ty leniu 8)
_________________
Kochaj Ojczyzne chocby nie wiem jak przegnita biurokratyzmem
 
 
kocher
Niemowa


Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 1:58 pm   

jakoze to moj pierwszy post witam wszystkich i od razu zla wiadomosc - od 28.09 , czyli od dzis o2 wprowadza zmiany w oplatach dla abonentow dotyczace uzytkowania pewnych numerow, min. 084...
ja dotychczas korzystalem z numeru briinga [url:2cwxp5pq]http://www.briing.com/free/faq.htm[/url:2cwxp5pq], ktory zaczynal sie akurat na 0870 ale tez podlega zmianie, wiec obecnie juz se nie podzwonie, chyba ze ktos zna inne sposoby
szczegoly od o2 tu [url:2cwxp5pq]http://www.o2.co.uk/specialnumbers[/url:2cwxp5pq]
co do pytania gdzies w gorze tematu, to briingowy numer pozwalal na dzwonienie na komorki do polski poza weekendami i nocami bodajze
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama