Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
wszystko o Dariuszu Dziekanowskim
Autor Wiadomość
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 09, 2006 1:14 am   wszystko o Dariuszu Dziekanowskim

Witam serdecznie
Nazywam się Artur Rynkiewicz. Jestem dziennikarzem "Gońca Polskiego", a dokładniej korespodentnem na Bristol. Postanowiłem napisać artykuł o Dariuszu Dziekanowskim. Mam więc do wszystkich prośbę: jeśli wiecie cokolwiek o nim, gdzie lubił chodzić na zakupy, gdzie chodził do kościoła, czy miał ulubione miejsce spacerów, a może spotkaliście się z nim osobiście,jak wspominają go ludzie, etc.
Jak sami widzicie, wszystko. Dosłownie. Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Wpisujcie się proszę w ten temat, bo choć każdy wie, że Dziekanowski tu grał, to tak naprawdę niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. A to chyba warto byłoby pokazać.
Proszę o wszelkie głosy.

Artur Rynkiewicz

PS. Dziś ukazały się dwa pierwsze moje artykuły: jeden o Tesco, drugi o polskim kościele. Jeśli macie ochotę, zaglądajcie go gazety albo na www.goniec.com. Teraz o Bristolu będzie już co tydzień.
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
bako
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 09, 2006 1:22 am   

Witam co do Darka to wielokrotnie rozmawialemo nim z miejscowymi fanami city wszyscy mowili o nim z wielkim szacunkiem i uznana gwiazda do tej pory twierzda iz atak dziekanowski andy cole byl najlepszym w historii City
_________________
Kochaj Ojczyzne chocby nie wiem jak przegnita biurokratyzmem
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 09, 2006 10:21 am   Re: wszystko o Dariuszu Dziekanowskim

garstke informacji znajdziesz na stronie w zakladce o " Bristolu ", po wiecej powinienes sie zarejestrowac na forum Bristol City FC i tam dostaniesz wszelkie informacje...

[quote="artyneo":2ob4rlt8]Witam serdecznie
Nazywam się Artur Rynkiewicz. Jestem dziennikarzem "Gońca Polskiego", a dokładniej korespodentnem na Bristol. Postanowiłem napisać artykuł o Dariuszu Dziekanowskim. Mam więc do wszystkich prośbę: jeśli wiecie cokolwiek o nim, gdzie lubił chodzić na zakupy, gdzie chodził do kościoła, czy miał ulubione miejsce spacerów, a może spotkaliście się z nim osobiście,jak wspominają go ludzie, etc.
Jak sami widzicie, wszystko. Dosłownie. Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Wpisujcie się proszę w ten temat, bo choć każdy wie, że Dziekanowski tu grał, to tak naprawdę niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. A to chyba warto byłoby pokazać.
Proszę o wszelkie głosy.

Artur Rynkiewicz

PS. Dziś ukazały się dwa pierwsze moje artykuły: jeden o Tesco, drugi o polskim kościele. Jeśli macie ochotę, zaglądajcie go gazety albo na www.goniec.com. Teraz o Bristolu będzie już co tydzień.[/quote:2ob4rlt8]
_________________
Punk not Dead !
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 09, 2006 10:29 am   Re: wszystko o Dariuszu Dziekanowskim

[quote="brzozzi":285lnvpq]garstke informacji znajdziesz na stronie w zakladce o " Bristolu ", po wiecej powinienes sie zarejestrowac na forum Bristol City FC i tam dostaniesz wszelkie informacje...Widzialem nawet ze na stronie BC FC mozna dostac koszulki z Dziekanem, z napisem stylizowanym na napis Solidarnosc sprzed lat z flaga polska....

[quote="artyneo":285lnvpq]Witam serdecznie
Nazywam się Artur Rynkiewicz. Jestem dziennikarzem "Gońca Polskiego", a dokładniej korespodentnem na Bristol. Postanowiłem napisać artykuł o Dariuszu Dziekanowskim. Mam więc do wszystkich prośbę: jeśli wiecie cokolwiek o nim, gdzie lubił chodzić na zakupy, gdzie chodził do kościoła, czy miał ulubione miejsce spacerów, a może spotkaliście się z nim osobiście,jak wspominają go ludzie, etc.
Jak sami widzicie, wszystko. Dosłownie. Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Wpisujcie się proszę w ten temat, bo choć każdy wie, że Dziekanowski tu grał, to tak naprawdę niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. A to chyba warto byłoby pokazać.
Proszę o wszelkie głosy.

Artur Rynkiewicz

PS. Dziś ukazały się dwa pierwsze moje artykuły: jeden o Tesco, drugi o polskim kościele. Jeśli macie ochotę, zaglądajcie go gazety albo na www.goniec.com. Teraz o Bristolu będzie już co tydzień.[/quote:285lnvpq][/quote:285lnvpq]
_________________
Punk not Dead !
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 09, 2006 1:10 pm   

mam prośbę do bako - potrzebuję do artykułu kilka wypowiedzi ludzi, którzy coś o nim wiedzą. jaka jest szansa, że podasz mi swoje imię i nazwisko i pozwolisz zacytować w tekście?
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
bako
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 09, 2006 2:18 pm   

ale chcesz zacytowac mnie czy moich znajomkow angoli ktorzy o nim mowia?

A jesli chodzi o imie nazwisko to ok tylko numeru tela nie daje bo pozniej sie ciezko od niewiast odpedzic 8) :lol:
_________________
Kochaj Ojczyzne chocby nie wiem jak przegnita biurokratyzmem
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 09, 2006 2:34 pm   

Mial opinie niezlego "hulaki"...troche balowal jak mial wolne od pilki...ale i tak wszyscy go kochali...
_________________
Punk not Dead !
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 09, 2006 6:36 pm   

do bako: nazwisko i imię jest ok, w zupełności wystarczy. jeśli możesz zacytować kilku anglików (byłoby super, gdyby udało się z imienia i nazwiska) to będę bardzo wdzięczny. wiem, że w anglii wszystko dzieje się powoli, ale mnie akurat goni czas. czekam więc na twojego posta.
artur rynkiewicz
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
bako
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Gru 10, 2006 1:58 pm   

spoko jutro bedziesz mial cale wypowiedzi z imionami i nazwiskami :wink:
_________________
Kochaj Ojczyzne chocby nie wiem jak przegnita biurokratyzmem
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Gru 10, 2006 6:18 pm   

bako, dzięki serdeczne. czekam i pozdrawiam. hey.
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Gru 12, 2006 1:05 am   

hey bako, witam. mam nadzieje, ze o mnie nie zapomniales. bo ja czekam na swieze informacje od ciebie. trzymaj sie cieplo... hey.
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Gru 12, 2006 11:53 pm   

bako, jak byś mi jeszcze mógł podać swoje imię i nazwisko, byłoby super. pozdrawiam.
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 13, 2006 12:00 am   

brzozzi, do ciebie też mam prośbę. podaj mi proszę link do strony z koszulką darka dziekanowskiego stylizowaną na napis solidarność. powiem szczerze, że szukałem, ale znaleźć nie mogłem. pozdrawiam.
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 13, 2006 12:05 pm   

Wyglada na to ze wszystkie koszulki poszly, kolega Matthew wlasnie mi powiedzial ze jakis czas temu byla jedna dostepna na e-Bay-u ale i ta znalazla swojego wlasciciela
ale znalazlem dla ciebie piosenki jakie spiewano na meczach o Darku "Jacki" Dziekanowskim

" You put your left leg in, Your left leg out, in out, in out, shake it all about, You do the Dziekanowski and turn around. thats what it's all about" WHOOO you do the Dziekanowski!!!! whooo you do the Dziekanowski!!!!, whooo you do the Dziekanowski!!!! inside outside raaaa raaa raaa!!!! Then we repeat the prosess all over again. and again and again.

i jeszcze jedna
Also remember doing the other Dziekanowski chant at Derby, the Bananarama tune:

Na na na na
Na na na na
Hey hey
Dziekanowski!
_________________
Punk not Dead !
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 13, 2006 12:17 pm   

a tu masz artykul ze zdjeciem Dziekana jak gral jeszcze w BCFC

http://bristolcity.rivals... ... id=8409602
_________________
Punk not Dead !
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 13, 2006 12:22 pm   

no i jednak znalazlem na google zdjecie koszulki Jacki-ego oto link
http://www.fansfootballsh... ... nowski.gif

Jak jeszcze bedzie Tobie czegos potrzeba, to daj znac
Pozdrowienia
_________________
Punk not Dead !
 
 
Artur Rynkiewicz
Stały bywalec


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 140
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 13, 2006 11:02 pm   

jak już napisałem wczśeniej w smsie, bardzo dzięki brzozzi za wszystko. jesteś nieoceniony. gdybyś mi jeszcze powiedział, gdzie znaleźć w bristolu polskiego mechanika, a właściwie blacharza, który wyklepie mi maskę, zderzak i nadkola za rozsądną cenę, to będę wdzięczny.
_________________
-Bristol.pl- i wiesz wiecej
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Gru 14, 2006 7:58 am   

Daj spokój bo sie zarumunie...co do mechanika to wal do Bako, i prosze nie zasmiecac tamatu pilkarskiego...blacharka ! :)
_________________
Punk not Dead !
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 7:56 pm   Do Artyneo

Do Artyneo: Przeczytalem Twoj artykul o D.Dziekanowskim i trafilem na pewien "blad" (a moze ja sie myle?) Otoz bylem na stronie Bristol City FC http://www.bcfc.premiumtv... ... 27,00.html i oprocz krotkiej wzmianki w dziale history/past players nie znalazlem nic wiecej o naszym zawodniku :( Czy moglbys mi wytlumaczyc o co Ci chodzilo piszac, ze, cyt: "Każdy, kto wejdzie dziś na stronę fanów Bristol City FC zauważy od razu, że Dziekanowskiemu poświęcono wiele miejsca(...)Wystarczy wejść na stronę i poszukać info o Darku, a po pewnym czasie znajdziemy dużo ciekawszych informacji(...)" ? To nie zlosliwosc z mojej strony, zebys sobie nie pomyslal ;) Staram sie uwaznie czytac i wskazywac bledy (bledy merytoryczne nie ortograficzne) aby dac ich autorom mozliwosc poprawy. Pozdrawiam.
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama