Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
wózki widłowe co i jak?
Autor Wiadomość
grz
Niemowa


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 12:44 am   wózki widłowe co i jak?

Witam
Zdecydowalem sie na wyjazd na wyspy, bede w styczniu:) Padlo na Bristol bo akurat mam tam znajomego. Licze na prace jako operator wózka widlowego:P Tak w zyciu wyszlo ze mam uprawnienia na to cos i dosyc dobra praktyke ok 1,5 roku w makro;D Podobno potrzebuja tam wlasnie takich i calkiem niezle placa. Ma ktos moze podobna robote? Dokladnie interesuje mnie czy w angli honorowane sa polskie uprawnienia? czy musze to jakos przetlumaczyc na angielski u notariusza? jesli ktos cos o tym wie prosze o pomoc.
Dzieki z gory:)
Pzdr
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 12:04 pm   

z tego co mi wiadomo, powinienes miec europejskie uprawnienia, dowiedz sie gdzie w miejscu zamieszkania mozesz cos takiego uzyskac, najlepiej tam gdzie uzyskales swoje, a przetlumaczone musisz miec koniecznie, moze nie "koniecznie" ale lepiej to zrobic w kraju, bo i taniej i nie bedziesz sobie tym musial jeszcze zajmowac glowy zaraz po przyjezdzie do Bristolu...
Co do zapotrzebowania...coz na ten temat nic mi niewiadomo, gdyz pracuje w troszke innej branzy...ale Bristol jest raczej malo przemyslowym miastem...
Wiec juz wiecej nic nie napisze bo niechcialbym cie wprowadzic w blad.
_________________
Punk not Dead !
 
 
bako
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 146
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 2:38 pm   

Spokojnie jak dobrze poszukasz to cos powinnienes wylowic pozatym kilku moich znajomych smiga na wozkach gdy zaczynali mieli tylko polskie uprawnienia a pracodawca odswiezyl im na europejskie

martwi tylk miesiac ktory przyjezdzasz syczen z tego co wiem jest ciezki w poszukiwaniu pracy :roll:
_________________
Kochaj Ojczyzne chocby nie wiem jak przegnita biurokratyzmem
 
 
Dolores
Stały bywalec


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 7:13 pm   

Z tego co moj maz sie dowiadywal (ma tez takie upranienia, znaczy mial polskie ale tutaj robil angielskie) to pracodawcy raczej wymagaja tylko te tutejsze. Co prawda mozesz znalezc prace tez na polskich (europejskich) ale bedzie ciezko :(.
Jezeli chodzi o prace, to owszem jest, ale wcale nie placa tak duzo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama