Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
witam,poznam fajna dziewczyne
Autor Wiadomość
tomus-81
Niemowa


Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 6:54 pm   witam,poznam fajna dziewczyne

witam,z mila checia poznam dziewczyne z bristolu lub okolic w wieku 22-27,muj nr tel 07864103578
 
 
zorro22
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 4:26 pm   

a i ktos mowil ze ja bledami szastam :P pozdrawiam
 
 
tomus-81
Niemowa


Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 11:04 pm   heehhehehe

jak komus przeszkadzaja moje bledy to niech nie czyta i sie wali na ryj
 
 
Henio
Gaduła


Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 51
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 10:44 am   

wyluzuj...nikt Tobie niczego nie wytyka tylko zwrocil uwage ze nie jest z jego ortografia tak zle :) ...
 
 
aronia
Uzależniony


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 331
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 11:29 am   

DAJCIE SPOKOJ KOLEDZE , KOLEGA SZUKA DZIEWCZYNY !!! A SAMI FACECI SIE DO NIEGO PRZYCZEPILI HIII
_________________
http://www.gapphotos.com/...p?imageno=65463
 
 
zorro22
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 11:41 am   

ajjj aronia nikt sie do niego nie przyczepil , zwlaszcza do tego ze szuka dziewczyny ! zycze mu powodzenia niech znajdzie ich jak najwiecej sam bym poznal jakas sympatyczna kolezaneczke :P:P hii pozdrawiam :D
 
 
aronia
Uzależniony


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 331
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 10:22 pm   

PRZECIEZ ZARTUJE TROCHE!!! MUSISZ ZORRO PODAC MI WIEK WIEC ZAPOZNAM CIE Z KOLAZANKAMI TYLKO WIEK MI JEST TWOJ POTRZEBNY HII I SERIO MOZE TRZEBA UTWORZYC BRISTOLSKIE BIURO MATRYMONIALNE W KONCU TO TEZ WAZNA INSTYTUCJA PROSPOLECZNA!!!
_________________
http://www.gapphotos.com/...p?imageno=65463
 
 
zorro22
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 11:50 pm   

hehehehe nom pewnie ja jestem za , nawet moglbym zostac moderatorem :D a tak to w pazdzier. kocze 23:/ pozdrawiam :*
 
 
aronia
Uzależniony


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 331
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 9:29 am   

to mlodziutki jestes zorro! ty chyba jestes prawnukiem tego glownego zorro myslalam ze co najmniej jestes jego brat!!! hiii
to co zorro otwieramy dzial "Pani pozna Pana , Pan pozna Pania w wieku..." ?,a dalej to sie samo juz rozkreci !!!
_________________
http://www.gapphotos.com/...p?imageno=65463
 
 
zorro22
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 11:01 am   

pewnie czemu nie zawsze mozna sprobowac :D pozdrawiam
 
 
mateokon
Uzależniony


Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 209
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 12:16 am   Re: heehhehehe

[quote="tomus-81":3q7f66u4]jak komus przeszkadzaja moje bledy to niech nie czyta i sie wali na ryj[/quote:3q7f66u4]a moze tej fajnej dziewczynie z Bristolu i okolic w wieku 22-27 lat bedzie przeszkadzalo "muj" a nie "moj", no i oczywscie mam nadzieje, ze kolega nie chce do swojej przyszlej wybranki mowic "wal sie na ryj", (chyba, z lubi tak sie odnosic)
_________________
DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI...
 
 
zorro22
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 170
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 9:46 am   

ooo ho ho ho kto to sie odezwal :D a p.w. to pan czyta czy nie ..? pozdrawiam :P p.s. odezwij sie na gg. trzeeba jakiegos bronksika obalic no nie ..? jak pan mysli ..? pozdrawiam :P
 
 
cora
Niemowa


Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 6
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 11:52 pm   witam ....

hmm.. i z takim textem szukasz dziewczyny :? .... oooj tak mi sie wydaje ze nie znajdziesz ...jest jedno wyjście ... ale dopiero jak zrobisz sobie operacje jęzora :lol: POZDRAWIAM :!:
 
 
pluto1985
Gaduła


Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 58
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 1:51 am   

to jak jest ten serwis matrymonialny czy nie a jak tak to jak go znajde ja tez tu maly biedny samotmy zuczek ps za bledy nie odpowiadam tak zeby nikt na mnie nie krzyczal
_________________
za bledy przepraszam z gury pozdrawiam grzes
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 12:30 pm   

Sama inteligencja szuka kobiet. Jakbym był kobietą i zobaczył takie niechlujstwo językowe ze strony kandydatów, to na pewno bym nie odpowiedział na takie oferty. Chyba że swój trafi na swoją, wtedy tylko ręce załamać, bo już nie ma szans na jakiekolwiek zmiany i będzie para niechlujów. Obawiam się, że nie tylko językowych.

Piszecie Panowie, że szukacie partnerek a nie chce się Wam sprawdzić nawet tego, czy bez błędów piszecie posty w tak istotnej sprawie. Skoro nie stać Was nawet na to, jak zadbacie o partnerkę, która jest dużo bardziej skomplikowana niż gramatyka języka polskiego?

Zorro, to nie do Ciebie wiadomość bo widzę, że zgrabnie zacząłeś pisać. Więc jak się chce, to można. :-)
 
 
pluto1985
Gaduła


Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 58
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 4:40 pm   

oj kolego pżyczepiles sie jak rzep pśego ogona nie rozumierz rze niektuży maja dysleksje i nie ómieja pisaci poprawne ta jak z tymi randkami zakohal bym sie jeszcze kiedys pozdrawiam wszystkich piszacych z bykami
_________________
za bledy przepraszam z gury pozdrawiam grzes
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 8:09 pm   

Oj pluto, na Onecie pisuje facet, którego nicku nie pamiętam, ale o swojej kobiecie pisze księżniczka. Ten to dopiero potrafi łamać wszelkie zasady ortografii, ale przy tym widać że jest inteligentny i zna polszczyznę lepiej niż przeciętnie. :-)

Tak czy inaczej, nie jestem zwolennikiem niechlujstwa językowego w internecie zwłaszcza wtedy, gdy do napisania jest jedno lub dwa zdania.
 
 
pluto1985
Gaduła


Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 58
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 8:20 pm   

uwiez mi bylem ostatnio w polsce po papiery w szkole moja nauczyciela polskiego mowila ze jak ja chdzilem do szkoly to na 1000 uczniow bylo 5 z dysleksja a na dzien dzisiejszy jest okolo 40 osob tak wiec nie bedzie lepiej
_________________
za bledy przepraszam z gury pozdrawiam grzes
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 8:24 pm   

Ciekawe skąd się ta dysleksja wzięła? Jak ja chodziłem do szkoły, to wszyscy musieli się uczyć i pisać kartkówki jednakowo.
 
 
pluto1985
Gaduła


Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 58
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 8:30 pm   

nie mam pojecia ale to jest chore bo ja np wiem jak sie cos pisze tylko jak napisze to z bledem i jak czytam to mi sie wydaje ze jest ok
_________________
za bledy przepraszam z gury pozdrawiam grzes
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - mangi
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 18
Reklama