Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
wasze opinie na temat pracy w hotelu,barze itp w uk
Autor Wiadomość
haniaj._10
Niemowa


Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 1:30 pm   wasze opinie na temat pracy w hotelu,barze itp w uk

Mam prosbe do forumowiczow. Pisze prace doktorska na temat doswiadczen Polakow pracujacych (teraz badz w przeszlosci) w hotelach, pubach, restauracjach, kawiarniach w W. Brytanii. Szukam osob z wielu regionow, ktore by wypelnily moja ankiete, dlatego prosze o pomoc tez osoby z Brystolu. Ankieta nie jest zbyt dluga. Przewiduje 5-8 minut na jej wypelnienie. Oto link: http://www.survey.bris.ac.uk/bournemouth/hjanta

Chetnie odpowiem na wszelkie pytania, jesli macie. I komentarze tez sie przydadza, nawet jesli macie niefajne wspomnienia z hoteli... ;)

Dzieki! Hania
 
 
haniaj._10
Niemowa


Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 1:02 pm   

Dzieki wszystkim z Brystolu, ktorzy poswiecili czas i wypelnili ankiete! Ankieta bedzie dostepna przez nastepne 2 tygodnie, jesli znajda sie jakos nowe osoby, ktore zechca ja wypelnic.
Dzieki jeszcze raz ;) Pozdrawiam, Hania.
 
 
kika86
Niemowa


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 9:30 pm   

Nie wiem,czy sie nie spoznilam z wypelnieniem ankiety,ale mam nadzieje,ze jeszcze pomoglam Ci troszke w Twojej pracy:)) Pozdrawiam i zycze powodzenia:))
 
 
haniaj._10
Niemowa


Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 3
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 10:15 am   

Nie spoznilas sie... ankieta jest jeszcze caly czas aktywna. Dzieki bardzo! Pozdrawiam ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama