Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
logo

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyć tego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać na forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Paczka do polski...
Autor Wiadomość
purzyk 
Nieśmiały



Wiek: 29
Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 15
Skąd: wroclaw / cardiff
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 7:26 pm   Paczka do polski...

Witam
czy ktos sie moze orientuje jak najtaniej wyslac paczke z Cardiff do Polski? Tak kolo 10 kilo...

Sa moze jakies firmy ktore sie tym trudnia? Z tego co wiem w Londynie jest tego od groma.
 
 
 
Gość

Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 8:23 pm   

znam jedna firme ktora jezdzi z cardiff nazywa sie green expres i kosztuje 20ł za 15kg. tel.07738174780
 
 
gozdziu 
Stały bywalec
MIS



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 77
Skąd: Grangetown
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 9:27 am   

wyslij orbisem. sprawdz tylko o ktorej odjezdzaja i dogadaj sie z kierowca. Najtanszy sposob i najszybszy. Jedyny mankament to to ze osoba w Polsce musi sie pofatygowac na dworzec gdzie te autobusy sie zatrzymuja. Ale jak mieszka w duzym miescie nie powinno byc problemu.
 
 
 
natalia 
Nieśmiały


Dołączyła: 17 Sie 2006
Posty: 10
Skąd: Grangetown
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 9:51 am   

ja w zeszlym roku podawalam wielka torbe z polski do cardiff AGATEM, mieszkam w malym miescie wiec ta wielka torbe musialam troche ponosic aby ja dostarczyc do miasta z ktorego autobus odjezdza. pan kierowca wielmozny chamowaty zachowywal sie tak jakby chcial aby go prosic aby zabral torbe i wziol odemnie 150 zl. wiec jakbym chciala podawac jakas paczke to tylko przez konkretna firme zajmujaca sie tym. przynajmniej mam pewnaosc ze ta paczka napewno dotrze, moj brat jechal w kwietniu do cardiff ww firma to bagaz z luku zostal wystawiony pare miast wczesniej i zagina, zostal z tym co mial na sobie.
_________________
natalia
 
 
gozdziu 
Stały bywalec
MIS



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 77
Skąd: Grangetown
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:03 am   

a ja czesto dostawalem paczki z Polski orbisem. Kiedys brali 50zl, a teraz 100PLN i nigdy nie wiecej. Poza tym mozesz wykupic usluge w biurze orbisu przewiezienia tylko paczki wtedy moze Ci nafiukac i jest ubezpieczona. Z Cardiff jeszcze nie wysylalem ale ze Swansea tak i zawsze dochodzila bez problemu i kosztowalo tylko 15funtow;. Na drugi dzien juz byla w W-wie. Wiec wszystko zalezy jak gadasz z kierowca.
 
 
 
natalia 
Nieśmiały


Dołączyła: 17 Sie 2006
Posty: 10
Skąd: Grangetown
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 1:50 pm   

masz racje ze to zalezy od tego jak gada sie z kierowca, ale z tym sie nie dalo porozmawiac, zreszta stala ok 10 osobowa kolejka, wszyscy sie przepychali wiec nawet nie bylo jak rozmawiac. a z takiego zadu....... jestem ze trzeba cala polske przejechac aby do niemieckiej granicy dojechac i oczywiscie z tamtad nie odjezdza zaden autobus do cardiff tylko do londynu, niedaleko w wiekszym miescie tylko agat odjezdzal. niewiem jak jest teraz, a do warszawy wiezc paczke to dziekuje. :(
a paczka na ile jest ubiespieczona? bo w sytuacji gdy sie jedzie autobusem i bagaz zginie to zwracaja jedynie rownowartosc biletu jezeli dodatkowego ubespieczenia nie wykupisz.
_________________
natalia
 
 
gozdziu 
Stały bywalec
MIS



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 77
Skąd: Grangetown
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 3:08 pm   

prawde mowiac nie wiem jakie sa koszty z tym ubezpieczeniem bo nigdy tak nie wysylalem wiem tylko ze jest taka usluga. Ja zawsze ufam kierowcom i zawsze dochodza.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklama