Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
uwaga na polskie sklepy
Autor Wiadomość
leon 
Gaduła


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 42
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 5:12 pm   uwaga na polskie sklepy

prosze uwazac na zakupy w polskich sklepach pare dni temu robilismy zakupy i wszystko byloby ok gdyby nie kilka rzeczy za duzo na rachunku i rachunek oczywiscie wiekszy po sprawdzeniu wrocilem do sklepu i zwrocilem uwage na to sprzedawczyni pyta mnie czy aby napewno nie kupilem tych rzeczy !!!!!!!!!!!!! bezczelnie!!!!!!!! jestem pewien ze swiadomie nabito kilka produktow wiecej bo pozniej cala ta sytuacje sobie przypomnialem.tez niechetnie chca dawac rachunek z wyszczegulnionymi produktami.
uwazajcie i zawsze biezcie rachunek
swiadomie nie pisze ktory to sklep bo lepiej uwazac we wszystkich
miales taki przypadek opisz
 
 
Dawid 



Wiek: 31
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 885
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Lip 19, 2009 12:45 am   

mi akurat sie cos takiego nie przytafilo, jednak juz zdarzyło sie, ze ryba byla zepsuta. Po zaniesieniu do sklepu mi ja wymienili, jednak musialem isc drugi raz
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 657
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Nie Lip 19, 2009 1:14 am   

omijam polskie sklepy szerokim łukiem u mnie w mieście
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
Dawid 



Wiek: 31
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 885
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Lip 19, 2009 11:53 am   

az tak zle u was?
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 657
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Nie Lip 19, 2009 1:46 pm   

nie wiem, czy źle, po prostu bardzo drogo, w całej mieścinie są 4 sklepy, w każdym ceny zabijają, dlatego kupuję pogańskie jedzenie, które po odpowiedniej obróbce również nadaje się do spożycia :-)

mam dużą rodzinę i gotowanie posiłków dla 6 osób powoduje, że na ceny artykułów spożywczych zwraca się szczególną uwagę ;-)
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
AS
Gość
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 8:38 pm   

te same polskie produkty są o połowe tansze w tesco czy w asdzie..nieporozumienie to jakies..
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 40
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1482
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 1:43 pm   

anieliczka napisał/a:
omijam polskie sklepy szerokim łukiem u mnie w mieście


Ja robię podobnie.
Tyle że w nie Twoim mieście.
Ogólnie je omijam szerokim łukiem wszędzie.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
leon 
Gaduła


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 42
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 12:01 am   

no i znowu sie stało w kaczuszce znalezli nowy sposob albo ja dopiero teraz na to trafilem kupilem jeden produkt i zwrocilem uwage na cene potem kasa i zaplacilem oczywiscie o rachunek trzeba sie prosic dostalem a tam ten produkt nabity o 20 pensow wiecej
inne ceny na polkach i inne na kasie to juz polaczki przesadzaja uwazajcie :kill:
 
 
marlenci27 


Wiek: 31
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 16
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 12:52 am   ;)

To ja moze opisze moje niedawne doswiadczenie z polskiego sklepu, zeby poprawic wam humory. Robilysmy zakupy z kolezanka, w miedzyczasie ona zachwycala sie pysznie wygladajacymi ciastami, ale nie mogla sobie pozwolic, ze wzgledu na diete. Stoimy juz przy kasie, a kolezanka mowi, "ohhh, nie te ciasta patrza na mnie... "
Ja do niej mowie calkiem powaznie, "Sluchaj, to moze wezmiemy jedno na pół, bo u mnie takie duze sie zmarnuje." A ona do mnie " No co Ty, przeciez wiesz, ze nie moge"...
Nagle odwraca sie i torebka strąca smietankowe ciasto z lady. Ciasto ciapnęło na podloge, bita smietana zostala na niej, na szczescie ciasto bylo w opakowaniu. Ale to nic, kolezanka jakgdyby nigdy nic podnosi ciasto, rzuca na lade i glosno mowi: - "O sorry!"
Ekspedientke troche zamurowalo, ale pyta spokojnie, co teraz bedzie z tym ciastem.
Ale moja znajoma sie nie odzywa, wiec ja wtrącam, ze może po cenie hurtowej nam sprzeda. I mowie do znajomej -"specjalnie to zrobilas!" hahaah
A Pani ekspedientka, nagle wyluzowuje i mowi: "dooobra, bierzcie to ciasto..."
A ja do niej: "to moze chociaz symbolicznie 50p, zeby nam nie zaszkodzilo"
A ona: "Bierzcie, szefowej dzisiaj nie ma..."
Swoją drogą, Pani ekspedientka bardzo hojna, ale nie chcialabym miec takiej pracownicy ;)
 
 
$$$
Gość
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 2:06 pm   

chcialbym was ostrzec na zakupach w ''Kaczusce'' nie dosc ,ze ceny znow poszly w gore,to kilka razy pod rzad zostalam oszukany na cenach mimo,ze biore paragony zawsze cos jest za dluzo nabite,rozumie raz czy dwa ,ale mi sie to zdarzylo juz piec razy,chamstwo,chyba zaczne jezdzic do ''tesco'' lub ''asda''tam przynajmniej nie oszukuja!!!!!!!!!!
 
 
stynski86 
Rozkręca się


Wiek: 25
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 28
Skąd: Swansea (Walia)
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 8:52 pm   

A ja mam calkiem mile doswiadczenia z polskimi sklepami w Swansea. Nigdy mnie nie oszukali albo poprostu nie zauwazylem hehe
 
 
 
Van Worden 
W poszukiwaniu..



Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 104
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 2:09 pm   

Potwierdzam - W Swansea nie mamy takich problemów, więc chyba będziecie tu musieli przyjeżdżać na zakupy ;)
_________________
www.thesaurus.com.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire | Maximus-Oświetlenie | - mangi
Strona wygenerowana w 2,73 sekund. Zapytań do SQL: 18
Reklama