Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Koszykowka
Autor Wiadomość
dlaczegotylkobiznes
Rozkręca się


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 25
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 8:26 am   Koszykowka

Hej,

moze zbierzemy ekipe do koszykowki zeby pograc raz w tygodniu?

ja mieszkam na stoke gifford i w okolicy (bradley stoke) jest hala, ale no problem - moge dojechac - domyslam sie ze wiekszosc z was mieszka w okolicach centrum. mi pasuje praktycznie kazdy dzien

dajcie znac na komorke: 07946540774 albo email kuba.europe(at)gmail.com.

mi

kuba
 
 
kika86
Niemowa


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 11:34 pm   

Fajny pomysl z ta koszykowka:)) Poza tym sama juz od dawna szukam czegos po internecie,ale problem jest w tym,ze spotkania takie organizowane sa jedynie dla zaawansowanych graczy :?
 
 
dlaczegotylkobiznes
Rozkręca się


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 25
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 9:14 am   

hale na bradley stoke mozna wynajac na godzine np raz w tygodniu, wtorki, czwartki i piatki 20-21 albo 21-22. tylko trzeba zaklepac na kilka tygodni z gory, bo w przeciwnym razie graja non stop w badmintona na tej hali. koszt 41 gbp za godzine. no wiec kto chce pograc to palec do budki. milego dnia
 
 
rondzik
Nieśmiały


Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 14
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 4:54 pm   

Witam,

Juz kiedys probowalem znalezc ludzi chetnych do gry w kosza na tym forum (na moj-bristol tez). Niestety bez rezultatu, ale moze tym razem sie uda.

Ja gram w srody w Bath a w czwartki w Bristol City Academy (Easton). Ten drugi obiekt jest fajny, ale zawodnicy sredni, wiec moze razem cos wymyslimy? tez moge dojechac gdzie indziej, jak bedzie trzeba.

Pozdrawiam
 
 
dlaczegotylkobiznes
Rozkręca się


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 25
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 11:38 am   

rondzik, daj do siebie namiary, jesli macie jedno miejsce wolne to chetnie bym sie do was dolaczyl na jedna gre w tygodniu. ja kiedys gralem ale mialem z 10 lat przerwy wiec raczej kiepski jestem. dzieki i pzdr
 
 
rondzik
Nieśmiały


Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 14
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 10:58 pm   

Odswiezam temat:

Witam,

Szukam koszykarzy chetnych trenowac i grac dla Bristol Pirates.

Trenujemy dwa razy w tygodniu (w niedziele i we wtorki) na hali w Whitchurch. Raz jesli w tygodniu wypada mecz. W tym sezonie gramy w drugiej dywizji WEBBA. Jesli chcesz sie poruszac, poznac ciekawych ludzi i pozwiedzac hale sportowe dookla Bristolu, daj znac :)

Wiecej informacji pod numerem 078 092 11 000 i na stronie www.bristolpirates.co.uk

Pozdrawiam

Tomek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama