Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyć tego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać na forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: gregor
Sob Lut 28, 2009 5:14 pm
Życie w Southampton
Autor Wiadomość
Magiclow
Niemowa


Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Southampton (Anglia)
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 3:22 pm   Życie w Southampton

Witam wszystkich,

Chciałbym Was prosić o skonkretyzowaną odpowiedź na pytanie jak się żyje w Southampton. Może to za ogólnie dlatego już wyjaśniam. Przez trzy lata pracowałem w UK także wiem jak tam jest. Interesuje mnie tylko Southampton. Zamierzam podjąć pracę w szpitalu uniwersyteckim jako Health care Assistant.
Proszę napiszcie czy waszym zdaniem zarobki wystarczą na utrzymanie mojej żony mnie i dziecka (póki co, gdyż zona ma rejestrację pielęgniarską w UK) na początku?, czy można tam znaleźć tanie, nie dzielone mieszkanie?, może wiecie coś na temat tego szpitala? Jakieś rady co do Southampton? Jak wygląda sytuacja w UK w czasie tego kryzysu?.

Bardzo proszę o szczerą i w miarę szybką odpowiedź.

Pozdrawiam i dziękuję
Tomek
 
 
Elwira 
Uzależniony



Wiek: 100
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 555
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 12:22 pm   

Działa tam EU Welcome, często bardzo pomocne: www.euwelcome.org .
_________________
Sticks and stones can break my bones, but words can never hurt me.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,4 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama